Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Kolejny problem - W2k
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kolejny problem - W2k
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Lipca 2006, 09:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Podczas wyłączania systemu (win2k Profesjonałka) zabrakło prądu. Po włączeniu komputera ponownie okazało się, że cos jest nie tak. Scandisc trwał długo, polegał na obcinaniu jakichś kluczy czy innego ustrojstwa, a po uruchomieniu okazało się, że system "zgubił" mi wszystkie configi. Tlen, Opera, Foobar, Gadugadu, Firefox - wszystko wygląda jakby zostało przed chwilą zainstalowane. No prawie, bo archiwum, zakładki itp. rzeczy są.

A czego nie ma? No nie ma moich ustawień pluginów.

Na dysku c pojawił się katalog Found.000
Czy da się z niego coś odzyskać? Albo w jakikolwiek inny sposób czy da się coś zrobić?
  
Re: <Mike> Kolejny problem - W2k
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Lipca 2006, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Problem nierozwiązywalny. Kocham Billa Gatesa!
  
Re: Kolejny problem - W2k
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Lipca 2006, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Niestety to jest problem wszystkich systemów Windows.
Ja robię kopię folderów takich programów jak: Azureus, foobar2000, Opera, The Bat! oraz Tlen.pl
Jest to chwila, a człowiek dużo lepiej się czuje;)
Jak odzyskać cokolwiek z Found000 nie mam pojęcia...
  
Kolejny problem - W2k
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010