Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :-)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Października 2003, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Hej tam Krakowiacy /i Górale/ ;-).
Podzielcie sie wrażeniami z Targów Knigi na których w niedzielę miał pojawić się Pan M.
Pobudka! Do klawiatury i pisać ;-)
Nie wierzę, żeby nikt z Was nie był....
  
Re: <Malena> Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Eve
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #401
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Na targach było bosko! Czekając do samego końca mogłam bez najmniejszych przeszkód porozmawiać z Panem Maleńczukiem! Taka okazja nigdy się już nie powtórzy, więc żałuj.... ah, żałuj.... eusa_wall.gif eusa_wall.gif
  
Re: <Eve> Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :
PostWysłano: Niedziela, 02 Listopada 2003, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Hm, może i żałuję, ale do Krakowa, z uwagi na odległość, jechać nie zamierzałam, więc.... trudno! Bardziej żałuję tego, że niedawno w Warszawie także miałam okazję porozmawiać z W.wymienionym.... i z niej nie skorzystałam...
Czasami nie układa się tak jak byśmy tego chcieli :-(
Ale czy drugiej takiej okazji nie bedzie...., to już kwestia otwarta :-).
  
Re: Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




zazdroszcze wam bo ja z MM rozmawialam trzy lata temu :(
ale wtedy bylam mlodsza i glupsza:P

tak na marginesie
ktos zna moze rozklad jazdy teatru 38
czy w listopadzie bedzie mozna MM gzdies zobaczyc jako aktora???
dla mojego idola poswiece sie i pojade nawet na drugi koniec polski...
  
Re: <Maga> Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Zajrzyj na tę stronę:
http://www.podjaszczurami.pl/.
Tam jest /miedzy innymi/ reperturar Teatru 38.
Nawet nie pamiętam, czy w listopadzie wystawiają Kantyczki ;-), chyba gościnnie w Bytomiu...
  
Re: <Maga> Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Listopada 2003, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Oj, sorrki :-((( Tam jest jednak nadal repertuar październikowy.... Ale z tego co pamiętam zmiany na stronie pojawiają się z pewnym opóźnieniem, więc skoro mamy początek listopada, powinny "wskoczyć" niebawem...
W każdym razie warto co jakiś czas sprawdzić :-)
  
Re: <Malena> Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




O i ja sobie przy okazji przeczytalam:). Dzieki:). Czy widzialas Maleno moze "Cantigas de Santa Maria"?...A czy ktos moze to widzial i opowie troszke? smile.gif
  
Re: Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :-)
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




http://dyskusje.pl/w/325826
  
Re: Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :
PostWysłano: Wtorek, 04 Listopada 2003, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Nie o targach, ale kontynuacja wątku.
Na stronce, którą podała Malena jest prawie wszystko o "Cantigas de Santa Maria", a ponadto taka informacja:

W sezonie 2003-2004 planujemy dwie premiery: Makia Adama Kwaśnego w reż. autora, oraz nową, muzyczną wersję Pieśni o Rolandzie z Maciejem Maleńczukiem (nowy przekład).

Pewnie o tym wiecie...ale ja nie wiedziałam wink.gif
  
Re: <go_girl_go> Opowiedzcie jak było na targach w Kra
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
B.V.
Bywalec vip
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #321
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




AnnaSaint: Po wspaniałych "Cantigas de Santa Maria" w Jaszczurach, miał Pan w planach występ w "Pieśni o Rolandzie". Czy ta produkcja dojdzie do skutku i kiedy można się spodziewać premiery?
Maciek Maleńczuk: Roland ma ostatnio kłopoty z pedałem. Dlatego "Pieśń o Rolandzie" musielibyśmy wykonać na instrumencie firmy "Yamaha". To się nie trzyma kupy jak widać. Chcę zrobić płytę audio z "Cantigas de Santa Maria".


Trochę mętna ta odpowiedź MM z czatu Interii (15.09.03.), ale chyba nie wróży dobrze realizacji tego projektu.

Co jest z tym repertuarem na listopad? Wprawdzie już widzę siebie na ‘Cantigach’ 29 listopada w Teatrze Na Woli, ale potwierdzenie wizyty Teatru 38 w Warszawie by się przydało.
  
Opowiedzcie jak było na targach w Kraku :-)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010