Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
donya
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3616
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




Tak więc z błogosławieństwem góry biggrin.gif tworzę nowy temat i piszę co następuję:

Mam propozycję na uporządkowanie wysyłki, bo teraz zupełnie nie wiadomo do kogo się można jeszcze zgłaszać, kto może rozsyłać dalej itd., itp.
Zorganizujmy stare tradycyjne drzewko wysyłkowe, podejmuję się je uporządkować i umieścić w tym temacie.
Potrzebne dane:
1. Osoby, które już wiedzą, że będą miały dvd i mogą rozsyłać dalej
2. Osoby, które dostaną w następnej kolejności i też mogą robić kopie.
3. Wszyscy w potrzebie gorącej, bez możliwości torrentowych, kopiowania itd.
wszyscy piszą :
- kto (nick)
- skąd (będzie można skontaktować osoby mieszkające blisko siebie)
- ile kopii może zrobić
- dvd plus czy minus czy nie ma znaczenia

Jeżeli pomysł się podoba, zgłaszajcie się do mnie na PM.
Myślę, że tydzień na zebranie chętnych nam wystarczy, więc 13 lipca w czwartek zamknę listę.

podsumowując (uff):
każdy, kto jest zainteresowany otrzymaniem Multicam DVD U2 Live From Chorzów wysyła do mnie na priva cztery podstawowe wiadomości
- kto (nick) np. donya
- skąd (będzie można skontaktować osoby mieszkające blisko siebie) np. Gliwice
- ile kopii może zrobić, jeśli może np. 5, jeśli nie może pisze 0
- dvd plus czy minus czy nie ma znaczenia np. nie ma znaczenia

ja to wszystko porządkuję po zakończeniu zbierania zgłoszeń (13 lipca ) i umieszczam w tym temacie całą listę ( tzn. kto komu co wysyła)
docelowo powstają kilkuosobowe grupy z głównym wysyłaczem, z którym musi się skontaktować każda osoba z danej grupy i ustalić formę przesyłki , podać dane itd., i tym podobne
najsensowniej przygotować już dwie czyste płytki, kopertę z adresem zwrotnym i znaczkami i czekać tylko na znak
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




donya :
Tak więc z błogosławieństwem góry biggrin.gif tworzę nowy temat i piszę co następuję:



Błogosławieństwo rzeczywiście jest wink.gif

Temat ma sprawnić usprawnieniu organizacji dystrybucji DVD drogą wysyłkową. Tym samym wszystko co jest z tym związane, proszę zamieszczać tutaj smile.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 18:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




A jak ktos nie ma nagrywarki DVD to co wtedy?
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




Właściwie nie bardzo wiem o co chodzi z tym drzewkiem ale mniejsza o to.

Nagrywam koncert następującym osobom:

1) Agrace
2) Wersyfikator
3) dredziarz
4) Greg27
5) iloveBono
6) Pablos_Łódź
7) Kadir
8) kanapka
9) JustinHawkins
10) davo
11) SO
12) qharz
13) Łukasz_1989
14) Patie
15) neo_as
16) Pablos
17) Donya

Pierwotnie manana wspominał o kilku osobach więcej. Do tej pory się nie zgłosiły więc same sobie są winne, a lista uległa kilku modyfikacjom wynikającym z potrzeby chwili.

Zatem aby dobić do magicznej liczby 20 czekam na trzy pierwsze osoby na PM i zamykam listę (ehh, chyba już to mówiłem)...

Pozdrawiam

Bartek
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczepj
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3550
Posty: 311


[ Osobista Galeria ]




jak tylko dostane swoja kopie moge nagrac paru osoba... ale nie wiem jeszcze dokladnie kiedy to bedzie... doubt.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
donya
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3616
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
3. Wszyscy w potrzebie gorącej, bez możliwości torrentowych, kopiowania


oki biggrin.gif
poprawka do punktu 3:
Wszyscy w potrzebie gorącej, bez możliwości torrentowych, bez nagrywarek dvd, itd., itp.

i małe wyjaśnienie , bo widzę, że nie wszystkim znany jest ten system
idea drzewa opiera się na zasadzie ,,podaj dalej" tzn. jedna osoba rozsyła dajmy na to pięciu osobom, które mogą kopiować dalej, każda z tych pięciu osób rozsyła następnym pięciu osobom itd. , akcja rozrasta się w postępie geometrycznym czy jak to tam nazywają, i tym sposobem unika się sytuacji, gdzie jedna osoba rozsyła do kilkudziesięciu osób rujnując sobie życie osobiste i zawodowe na najbliższy miesiąc biggrin.gif , i co równie ważne każdy zainteresowany otrzymuje to czego pożąda biggrin.gif
mam nadzieję, że trochę rozjaśniłam sytuację
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
devonuk
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #4905
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Czołem,

niestety nie mogę sciągnąć z torrents (brak możliwości technicznych) - moge kopiowac DVD....


prosba o info kiedy mogłbym otrzymac od kogos dvd - pozniej puszcze dalej w obieg kopie ;-)

pozdro


biggrin.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Amator
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6393
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam.
Czy mógłby ktoś powoli i na spokojnie wytłumaczyć mi, co należy zrobić, aby wysłać koledze czyste płyty dvd,by ten nagrał mi na nie konecrt i by kolega nie ponosił żadnych kosztów podczas odsyłania. Jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o przesyłki pocztowe:)

PS. Byłbym również wdzięczny jeśli moglibyście mi napisać jakie są koszta takiej wysyłki.
Z góry dziękuję
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




Amator :
Witam.
Czy mógłby ktoś powoli i na spokojnie wytłumaczyć mi, co należy zrobić, aby wysłać koledze czyste płyty dvd,by ten nagrał mi na nie konecrt i by kolega nie ponosił żadnych kosztów podczas odsyłania. Jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o przesyłki pocztowe:)

PS. Byłbym również wdzięczny jeśli moglibyście mi napisać jakie są koszta takiej wysyłki.
Z góry dziękuję


1) Koszt 1 płytki DVD od 1,40 do 1,80 zł płytki dwie więc x2 to już każdy sam
2) Koszt koperty "bombelkowej" zwrotnej około 1,50 + koperta zwykła mniej
3) Znaczki priorytet 2,20-2,50 w zalezności od wagi, w dwie strony więc znowu x2

na kopertę "bombelkową" zwrotną naklejamy znaczki i naklejkę priorytetową, opisujemy swoim adresem, wkładamy płytki, nie zaklejamy... i wkładamy to wszystko do koperty zwyczajnej na która znowu naklejamy znaczki i naklejkę priorytetową i opisujemy adresem tego do kogo to wysyłamy... na pocztę to już każdy sam...

aha, można olać naklejki priorytetowe, gdyż nasz narodowy operator pocztowy i tak ma nas w d**** i nie realizuje zazwyczaj priorytetów tak, jak obiecuje i tak, jak za nie płacimy... ja jestem taki nierozważny że wciąż wierzę w magię priorytetu, a w 50% i tak dostaję w takim czasie, jakby szło zwykłym... no chyba że zwykłym idzie tygodniami, to wtedy sie oplaca...
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




(chyba nie do końca zrozumiałam, jak ma wyglądać ta wysyłka, ale proszę o wyrozumiałość ;) )

zgłaszam gotowość do powielania płytek (w końcu do czegoś przyda się ta nagrywara ;) ), ale nie mam możliwości ściągnięcia DVD. Ostało się jakieś wolne miejsce u któregoś z "dystrybutorów"?
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




Moje ostateczne "drzewko szczęścia"

1) Agrace
2) Wersyfikator
3) dredziarz
4) Greg27
5) iloveBono
6) Pablos_Łódź
7) Kadir
8) kanapka
9) JustinHawkins
10) davo
11) SO
12) qharz
13) Łukasz_1989
14) Patie
15) neo_as
16) Pablos
17) Donya
18) owczarzMT
19) trinec
20) Kozioł


Dziękuję za uwagę

P.S. Albo mi się wydaje, albo w tym topicu zaskakująco mało się dzieje
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




anchois :
(chyba nie do końca zrozumiałam, jak ma wyglądać ta wysyłka, ale proszę o wyrozumiałość ;) )

Z tego, co zrozumiałam, chodzi o to, że:
na kopercie bombelkowej piszesz swój adres, naklejasz znaczki i z dwoma płytami wkładasz do większej, zwykłej koperty, na której za to piszesz po prostu adres tego, od kogo chcesz otrzymać DVD. Wtedy on może Ci nagrany koncert odesłać.

I to jedyne pieniążki [koperty, znaczki, płyty...], jakie będę musiała wydać?

Szczepj: jakby co, to chyba ja się zgłoszę do Ciebie po kopię, ale jako ta "mieszcząca się" w opcji nr 3.

Cytat:
- dvd plus czy minus czy nie ma znaczenia

Co konkretnie ma oznaczać "nie ma znaczenia"?
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manana69
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4536
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]


Co konkretnie ma oznaczać "nie ma znaczenia"?


Ma oznaczać, że jego nagrywarka obsługuje płyty DVD-R jak i te +R. wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ach..! A czy to ma jakieś [większe] znaczenie? wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 06 Lipca 2006, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gwiazda_rocka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6289
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




jest u kogoś miejsce?
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dawo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3814
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




bart555 :
Moje ostateczne "drzewko szczęścia"

1) Agrace
2) Wersyfikator
3) dredziarz
4) Greg27
5) iloveBono
6) Pablos_Łódź
7) Kadir
8) kanapka
9) JustinHawkins
10) davo
11) SO
12) qharz
13) Łukasz_1989
14) Patie
15) neo_as
16) Pablos
17) Donya
18) owczarzMT
19) trinec
20) Kozioł


Dziękuję za uwagę

P.S. Albo mi się wydaje, albo w tym topicu zaskakująco mało się dzieje


pozycja nr 10 (davo) czy (dawo) bo może się u ciebie nie załapałem bart555 sad.gif shock.gif . mam nadzieje, że to mały błędzik. proszę o sprostowanie
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 00:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jow
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3963
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




Sprawa wygląda u mnie tak!
komp słaby, net chyba jeszcze gorszy- tak więc o ściąganiu mogę zapomnieć!
Całe szczęście iż znalazła się jedna dobra duszyczka, która mnie przyjęła "listę szczęścia"!
Teraz wypada mi tylko oczekiwac listonosza w oknie!

Natomiast co się tyczy dystrubujcji przezmnie, to niestety brak u mnie nagrywarki DVD, ale powiedziałęm, że i tak się nie poddam i jestem pewien na 100%, iż co najmniej jeden z moich znajomych musi mieć taką nagrywarkę!
Mogę się tylko zrehabilitować w ten sposób, a mianowicie: razem ze mną w busie na koncert w Chorzowie pojechało 10 osób i obiecałem iż postaram się dla nich załatwić ten koncert, wykorzystując swoje kontakty "nagrywarkowe", przy czym jedna kopia bedzie musiała powędrować do Germany- taki już los człeka poszukującego lepszego zycia!


Oficjalnie dziekuję osobie, która mnie przyjeła i pokłony dla osób, ktróe zajmowały się sklecaniem tego wszystkiego!

B R A V O !!!
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 09:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




dawo :

pozycja nr 10 (davo) czy (dawo) bo może się u ciebie nie załapałem bart555 sad.gif shock.gif . mam nadzieje, że to mały błędzik. proszę o sprostowanie


oczywiście dawo... biję sie w piersi i bardzo przepraszam...
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Kolega Dawo widzę sie załapał na kilka rozsyłek, zgłosiłeś się do barta555, do mnie też ja to wyjaśnisz?

Tyle osób jest w potrzebie, nie róbmy z tego wyścigu szczurów!
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dawo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3814
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




redface.gif redface.gif bardzo was przepraszam za to zamieszanie moja wina. po prostu nie miałem wtedy żadnych wiadomości na PM od bart555 powinienem poczekać znacznie dłużej. a czytając post manany69
Cytat:
KONIEC SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ U MNIE (i barta555:)
Możecie teraz pisać do Danny888 i depe. Oni jak tylko dostaną Chorzów powinni zacząć Wam go rozsyłać:)
zareagowałem zbyt szybko myśląc, że lista bart555 jest już zamknięta confused.gif confused.gif eusa_wall.gif

sory powinienem Cię powiadomić o rezygnacji na PM Danny888. mam nadzieje, że mi wybaczycie biggrin.gif
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010