Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 11:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
novia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5703
Posty: 344


[ Osobista Galeria ]




moja skromna lista zamknieta:

1. Eveglider
2. Luke_Gdansk
3. Wis
4. Autek
5. Josephine

w miarę możliwości postaram się jeszcze w najbliższym czasie otworzyć nową listę. ja sama koncertu jeszcze nie dostałam więc proszę o cierpliwość :) w przyszłym tygodniu osoby wyżej wymienione koncert powinny dostać.

pozdr
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




dawo :
redface.gif redface.gif bardzo was przepraszam za to zamieszanie moja wina. po prostu nie miałem wtedy żadnych wiadomości na PM od bart555 powinienem poczekać znacznie dłużej. a czytając post manany69
Cytat:
KONIEC SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ U MNIE (i barta555:)
Możecie teraz pisać do Danny888 i depe. Oni jak tylko dostaną Chorzów powinni zacząć Wam go rozsyłać:)
zareagowałem zbyt szybko myśląc, że lista bart555 jest już zamknięta confused.gif confused.gif eusa_wall.gif

sory powinienem Cię powiadomić o rezygnacji na PM Danny888. mam nadzieje, że mi wybaczycie biggrin.gif


Niema sprawy, wszyscy są podekscytowani, każdy chce dostac koncert, Chwała za ten wątek na forum, przynajmniej jest porządek!
wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stepnick
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3060
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Jak ktoś mnie przygarnie do swojej listy to będę bardzo wdzięczny. wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




WITAM
MAMY JUż Z Anitka 35% sciagnietego koncertu i wysłane w net 5,4 gb :)
udostepniam puki dam rade najwiecej w nocy :) pozdrowionka mam nadziej że do końca tyg się sciągnie sobota i niedziele cały czas seduje :)
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 07 Lipca 2006, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
donya
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3616
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




Witam piątkowo biggrin.gif

Lista osób, które do tej pory zgłosiły się do drzewka:

1. Sofronof
2. kite80
3. emma_em
4. anchois
5. tanathos
6. eveglider
7. wafel
8. Stepnick

Jeżeli kogoś , kto wysyłał do mnie wiadomość, nie ma na liście, proszę o kontakt.
biggrin.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 08 Lipca 2006, 05:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trinec
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4625
Posty: 69


[ Osobista Galeria ]




czyżby Eveglider też chciała 2 egzemplarze Multicamu? wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 08 Lipca 2006, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




trinec :
czyżby Eveglider też chciała 2 egzemplarze Multicamu? wink.gif

wykluczone :) tu powyżej jestem na liście jako chętna do kopiowania i przesyłania dalej ponieważ w przyszłym tygodniu dostanę dvd od novi, dlatego jestem też na tej wcześniejszej liście :)
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2006, 00:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
star22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3900
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Witam!!!
Byłem tydzień na urlopie i tyle się dzieje. Czy istnieje jakaś możliwość, aby ktoś wypalił dla mnie ten koncert? Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju przesyłke - jak będzie łatwiej, mogę albo przelac kasę, albo przesłać czyste dvd. Mogę też rozliczyć się osobiście jeżeli ktoś z Gdańska byłby tak miły i nagrał mi video z Chorzowa.
Z góry dziękuję za życzliwość!!!:-)

Pozdrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2006, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




gonsionek :
Witam Kochanych U2owiczów!

Czy ktoś z Was dysponuje nagrywarką DVD i bylby skłonny nagrać ten fantastyczny koncert dla mnie? Oczywiście prześlę płytkę....Mój numer gg to 7310097... Serdecznie pozdrawiam....
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2006, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
star22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3900
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Ja bym nagrał, ale niestety sam go nie posiadam sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: <donya> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2006, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gonsionek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5682
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Witam

Troche się pogubilam w systemie przesyłania płytki z koncertu, czy jest nadal szansa aby dopisać się do Tej listy chetnych?

Pozdrawiam serdecznie...
  
Re: <donya> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2006, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gonsionek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5682
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Witam

Troche się pogubilam w systemie przesyłania płytki z koncertu, czy jest nadal szansa aby dopisać się do Tej listy chetnych?

Pozdrawiam serdecznie...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Lipca 2006, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moves
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4445
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




witam, ja tez chcialbym sie zapisać do otrzymania dvd. anyone could help?
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 11 Lipca 2006, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




jak tylko dostanę sama te dwie wymarzone płytki to chetnie wypale paru osobom wiec jakby co mozecie pisać na PM Pozdrawiam!
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 11 Lipca 2006, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bartek ch-ow
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6403
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich. Ja równiez poszukuję osoby która będzie chętna nagrać mi koncert. Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie. Mam nadzieję że niedługo wszyscy będziemy się cieszyć tym wspaniałym dziełem Bartka i jego kolegów. Od siebie powiem tylko tyle że, dla mnie ten koncert ma wyjątkowe znaczenie, ponieważ odbył sie w moim rodzinnym mieście. Pozdrawiam !
  
Re: <donya> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 11 Lipca 2006, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
devonuk
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #4905
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Witam,

czy nie jest za pozno aby byc na Twojej liście ?

Jednocześnie poniewaz mam mozliwosc przegrywania prosz o wpisywanie sie chentych - na mila:

pozdro 2 all
devo
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 11 Lipca 2006, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
donya
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3616
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




Witam wtorkowo biggrin.gif

Uaktualniona lista osób (stan na 19:38, 11lipca), które do tej pory zgłosiły się do drzewka:

1. Sofronof
2. kite80
3. emma_em
4. anchois
5. tanathos
6. eveglider (wysyłacz, żeby nie było nieporozumień cool.gif )
7. wafel
8. Stepnick
9. pride2
10. Scarlet
11. star22
12. jarek100
13. tmaslak
14. smith8

i jeżeli kogoś , kto wysyłał do mnie wiadomość, nie ma na liście, proszę o kontakt.
gonsionek, moves, Ania666, Bartek ch-ow, devonuk przeczytajcie pierwszy post w tym temacie http://f.heh.pl/ftopic6374-0-asc-0.html i jeśli chcecie się przyłączyć po prostu przyślijcie mi informacje o które tam proszę
i jescze raz dla wszystkich którzy chcą dvd z chorzowa:
nie pytajcie czy możecie się dopisać do listy, przyślijcie mi tylko wiadomość z potrzebnymi ( patrz pierwszy post w tym temacie) informacjami please biggrin.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 12 Lipca 2006, 10:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




przepraszam za zamieszanie, to faktycznie super pomysł zeby to uporzadkowac, a wiec tak wszystkie osoby które pisały na PM do mnie mysle ze faktycznie najlepiej napisac do Donya i to uporzadkowac, ja juz sie tam zgłosilam jesli chodzi o wysylanie:) pozdrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 12 Lipca 2006, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
korzen
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6408
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam, ja się dzis zgłosiłem...mam nadzieje ze nie jest jeszcze za pozno, bo niedlugo wyjezdzam...a chcialbym bardzo wziac koncert ze soba. Pozdrawiam ;)
  
Re: <korzen> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysył
PostWysłano: Czwartek, 13 Lipca 2006, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Look
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4750
Posty: 35


[ Osobista Galeria ]




no to wróciłem z urlopu i też mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno. confused.gif
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010