Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 13 Lipca 2006, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
donya
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3616
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




Witam czwartkowo biggrin.gif

Uaktualniona lista osób (stan na 18:41, 13lipca), które do tej pory zgłosiły się do drzewka:

1. Sofronof
2. kite80
3. emma_em
4. anchois
5. tanathos
6. eveglider (wysyłacz, żeby nie było nieporozumień )
7. wafel
8. Stepnick
9. pride2
10. Scarlet
11. star22
12. jarek100
13. tmaslak
14. smith8
15. moves
16. Bartek ch-ow
17. Ania666 (wysyłacz, żeby nie było nieporozumień )
18. korzen
19, kandziabara
20. gonsionek
21. andy85

i jeżeli kogoś , kto wysyłał do mnie wiadomość, nie ma na liście, proszę o kontakt.

Kochani ostatnie godziny, wieć jeśli ktoś chce się jeszcze załapać, niechaj szybko przysyła do mnie swoje dane. cool.gif
Jutro wieczorem pojawi się cała lista z podziałem kto komu i co biggrin.gif
  
Re: <donya> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 14 Lipca 2006, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
devonuk
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #4905
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Hello !

wyslalame Tobie priva - doszedł ? ;-)

jak tylko otrzymam dvd od on Donyo--- proponuje przegranie 5 płyt - czekam na info od chętnych na priva.

pozdro 2 all !! ;-))))
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 15 Lipca 2006, 01:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
donya
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3616
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




Witam piątkowo, a właściwie to już sobotnio biggrin.gif

Nadszedł więc czas na podsumowanie naszej drzewkowej akcji.
Kilka uwag technicznych na wstępie:
- z osób, które się zgłosiły utworzyłam 8 grup
- ogólnie przyjęta zasada to czyste płytki w oznaczkowanej właściwie kopercie z waszym adresem do wysyłacza, który odsyła je wam z już nagranym koncertem
- każda osoba w grupie kontaktuje się przez priva z głównym wysyłaczem swojej grupy i z nim/nią ustala szczegóły wysyłki czy też osobistego odbioru
- jeżeli ktoś nie będzie mógł się skontaktować ze swoim wysyłaczem w ciągu najbliższych kilku dni (powiedzmy do wtorku 18 lipca) powiadamia mnie o tym na priva, a ja przydzielam go do innego wysyłacza
- jezeli okaże się, że któryś z wysyłaczy chce coś w zamian za kopie (pieniądze, jakiś inny koncert, itd.) powiadamiacie mnie o tym, a ja przydzielam was do innego wysyłacza; piszę o tym, ponieważ przytrafiło mi się to niestety w ramach innej akcji drzewkowej
- i na koniec mam propozycję, żeby stworzyć tradycję akcji drzewkowych dla tych wszystkich, którzy nie mają jak ściągać koncertów dvd z torrentów i innych podobnych cool.gif

A oto grupy:


1. Ania666 - kopiuje dla:
- korzen
- tmaslak
- jarek100

2. eveglider - kopiuje dla:
- anchois
- Scarlet
- smith8

3. donya - kopiuje dla:
- gunia
- devonuk
- andy85

4. gunia - kopiuje dla:
- Vitani
- gonsionek

5. anchois - kopiuje dla:
- tanathos
- wafel
- Stepnick

6. Scarlet - kopiuje dla:
- kite80
- Sofronof
- emma_em

7. tmaslak - kopiuje dla:
- moves
- Bartek ch-ow
- kandziabara

8. jarek100 - kopiuje dla:
- star22
- pride2

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i każdy juz niedługo będzie mógł się delektować tym dziełem biggrin.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 15 Lipca 2006, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wiewior
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4638
Posty: 57


[ Osobista Galeria ]




Ja może trochę OT, ale z doświadczenia dwie uwagi:
- lepiej odżałować parę groszy i kupic markowe płyty - Verbatim, TDK
- wypalać z prędkością maksymalnie x8. Zalecane x6 lub nawet x4.
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Niedziela, 16 Lipca 2006, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




wiewior :
Ja może trochę [acronym="Off-Topic - Nie na temat"]OT[/acronym], ale z doświadczenia dwie uwagi:
- lepiej odżałować parę groszy i kupic markowe płyty - Verbatim, TDK
- wypalać z prędkością maksymalnie x8. Zalecane x6 lub nawet x4.


Też jestem tego zdania, między płytami DVD niema aż takiej różnicy cenowej, różnice są ok 0.50 gr max!
A co do prędkości, to najlepiej jest nagrywać x4 jest to predkość liniowa dla odtwarzaczy stacjonarnych, aby płytki chodziły tip top, to lepiej powyżej tej prędkości nie "wyskakiwać". smile.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Lipca 2006, 07:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Nie załapałam się na drzewko sad.gif
Ale czy znajdę dobrą duszę, która znajdzie chwilę na nagranie i wysyłkę koncertu? smile.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Lipca 2006, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tmaslak
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4580
Posty: 57


[ Osobista Galeria ]




Cześć.

Przepraszam, że tak na forum mam takie zapytanie.

Ania666, jesli będziesz na forum to podaj swojego maila bo od wczoraj wysyłam do Ciebie wiadomości, ale nie mam odpowiedzi (odnośnie koncertu DVD).

Jestem u ciebie na liście, którą donya przygotowała.
Pozdrowienia. smile.gif smile.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Lipca 2006, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
robak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4790
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Kurcze, co jest z Larryu2 ?


Na maila nie odpowiada. Wyslalem mu paczke jakis czas temu, a odpowiedz ani widu ani slychu. Ja chce koncert !! :D
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Lipca 2006, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stepnick
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3060
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




Wysłałem (teoretycznie) już dwie Prywatne Wiadomości, ale chyba żadna nie doszła... W mojej Skrzynce obie wiadomości są w rubryce "do wysłania", a nie w "wysłane". Wcześniej nie miałem z tym kłopotów. O co chodzi?
Jak ktoś mógłby mi pomóc, to byłbym bardzo wdzięczny. wink.gif
Pozdrawiam!
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Lipca 2006, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
donya
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3616
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




Stepnick :
W mojej Skrzynce obie wiadomości są w rubryce "do wysłania", a nie w "wysłane". Wcześniej nie miałem z tym kłopotów


witam poniedziałkowo biggrin.gif

mam to samo, u mnie też zalegają w do wysłania i podejrzewam, że dopiero kiedy dana osoba pojawia się na forum, wiadomości trafiają do jej skrzynki, ale to tylko spekulacje cool.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Lipca 2006, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stepnick
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3060
Posty: 52


[ Osobista Galeria ]




donya :
[..]
witam poniedziałkowo biggrin.gif
mam to samo, u mnie też zalegają w do wysłania i podejrzewam, że dopiero kiedy dana osoba pojawia się na forum, wiadomości trafiają do jej skrzynki, ale to tylko spekulacje cool.gif

W takim razie muszę poczekać na Anchois. Dzięki za pomoc. wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Lipca 2006, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wwatto
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6401
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam.
Czy jest ktoś kto może nagrać i przesłać koncert? Oczywiście podeślę odpowiednio przygotowana kopertę (zgodnie z opisem w poprzednich postach). Deklaruję chęć skopiowania i rozesłania w ten sam sposób koncertu do następnych chętnych.

Pozdrawiam.
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 18 Lipca 2006, 10:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
korzen
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6408
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




tmaslak :
Cześć.

Przepraszam, że tak na forum mam takie zapytanie.

Ania666, jesli będziesz na forum to podaj swojego maila bo od wczoraj wysyłam do Ciebie wiadomości, ale nie mam odpowiedzi (odnośnie koncertu DVD).

Jestem u ciebie na liście, którą donya przygotowała.
Pozdrowienia. smile.gif smile.gif


Ja tak samo, ale wakacje są :)
  
Re: <donya> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 18 Lipca 2006, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Miracle
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #6413
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




HEJ ! BARDZO ZALEŻY MI NA TYM, ABY ZDOBYĆ TO DVD Z CHORZOWA, ALE NIE MAM MOŻLIWOŚCI ŚCIĄGNIĘCIA GO Z INTERNETU. JEŻELI KTOKOLWIEK MÓGŁBY PRZEGRAĆ DLA MNIE TO DVD - BYŁABYM NIEZMIERNIE WDZIĘCZNA. PROSZE O KONTAKT:
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 18 Lipca 2006, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




lexotan :
czy ktoś o dobrym sercu mógłby poświęcić chwile czasu, skopiować i wysłać mi koncert pocztą? pieniądze za płyty i wysyłkę prześlę natychmiast na konto, gdy ktoś sie zaoferuje.

dzięki


Miracle :
hej! czy ktoś o wrażliwym sercu mógłby przegrać dla mnie to dvd z Chorzowa? oczywiście podesłałabym płytki itp. bardzo bardzo prosze!!! czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.

pozdrawiam z Łeby biggrin.gif


Uprzejmię proszę zamieszczanie próśb o ten koncert wyłącznie w niniejszym temacie. Drugi temat pozostawmy na opinie i zachwyty nad tym DVD wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 18 Lipca 2006, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
twisted Pablo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5350
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




O kurcze ! Zapomnialem ze tu zamiast polskich znakow wyskakuja jakies kody co zaciemniaja text. Jeszcze raz :
Musicie pisac z kad jestescie, by w waszym miescie znalesc kogos z kim sie spotkacie i przegracie plyty. Albo mam pomysl. Co do drzewka : niech si&#281; sporzadzi liste miast i miasteczek (wojewodztw) i liste osob w danym miescie ktore moga przegra&#263; . Ja mam to szcz&#281;&#347;cie mie&#263; ju&#380; to DVD z Chorzowa, ale niemam nagrywarki. Znam ludzi ktorzy maj&#261;. Ale najlepiej niech tacy ludzie (co maja koncert na DVD i tez nagrywarke) wpisza sie na liste chetnych do przegrywania innym w swoim rejonie. A ! I czytajcie poprzednie wpisy.
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 19 Lipca 2006, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lexotan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #960
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




ponawiam pytanie - czy jest ktoś kto mógłby nagrać i wysłać mi koncert?
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 19 Lipca 2006, 08:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




korzen :
[..]



Ja tak samo, ale wakacje są :)


przepraszam ze tak na forum, a nie PM, ale pisałam do Ciebie na PM i bez odpowiedzi, a ja od Ciebie nie dostałam zadnej wiadomosci wczesniej wiec nie wiem w jaki sposób próbowałes sie ze mna skontaktowac, jakby co to rosze pisz na PM, tak jak sie tu wszyscy umawialismy pzodrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 19 Lipca 2006, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




robak :
Kurcze, co jest z Larryu2 ?
Na maila nie odpowiada. Wyslalem mu paczke jakis czas temu, a odpowiedz ani widu ani slychu. Ja chce koncert !! :D


Niestety z tego co napisał to monitor poszedł mu z dymem sad.gif , trzeba więc uzbroić się w cierpliwość.
  
Re: <piotrek85> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wy
PostWysłano: Piątek, 21 Lipca 2006, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




Kończę ściąganie z Torrentów, więc będę mógł przesłać 5 pierwszym chętnym. Płytek mam własnych pod dostatkiem, więc nie trzeba mi nic przysyłać, tylko że na pocztę mam kawałek i może to potrwać z tydzień. Adresy proszę przesyłać na PM.
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010