Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> zgodne detonatory dla Ti4200 pod XP Pro
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
zgodne detonatory dla Ti4200 pod XP Pro
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 21:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Irass
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #42
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




poszukuję jak wyżej w temacie sterowników, wszystkie które miałem nie przechodżą "testu zgodności"
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




rozumiem, ze chodzi Ci o certyfikat WHQL ?
nVidia


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 22:15, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Tak naprawde ten certyfikat nic nie znaczy. Poprostu goście z MS przetestowali daną wersję i wyszł, że jest OK, w tym czasie jak oni testowali powstało kilka kolejnych wersji.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Irass
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #42
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
rozumiem, ze chodzi Ci o certyfikat WHQL ?
nVidia

spoko dzięki dziła jak marzenie
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 01:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a dziwne nie wiem co i jak ale na najnowszych dentkach q3 mi mowi ze nie moze zainicjalizowac openGL, przez co cofalem sie w tyl wersjami i azdna nie dzialal, puki nie doszedlem do 40.72 bodajze ktora jest juz WHQL i dziala, zreszta widnows przy jej instalacji mowil ze te sterowniki nie maja powierdzenia MS i odradza instalowanie .... co tutaj nie gra ? :D
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A próbowałeś czegoś innego OGL? Bo może to tylko Quake ma problemy. A swoją drogą niepodkręcałeś karty? Bo Q3 jest chyba najbardziej wrażliwą aplikacją na podkręcanie grafiki.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 02:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Q3?? heh, akurat ta gra nie jest taka wrazliwa, najbardziej wrazliwa gra jaka mialem, to Colin MacRea2, bledy bylo widac od razu, a wieszala sie niesamowicie czesto przy niestabilnym systemie ;D
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 03:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




W C2 na podkręconej grafice niegrałem więc nie wiem.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




podkrecalem, karta tez miala raz 97stopni, ale zyje i ma sie dobrze ,teraz nie krece bo te 500 punktow wiecej w 3dmarku 2001 czy moze 800 wiecej to jest nic i tak mam swoje 125fps w q3 i tyle mi trzeba, do pro-stref-jumpow :).
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




karta tez miala raz 97stopni
GFFX to więcej osiąga w wygaszaczu ekranu...crazy.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a wiesz jak smierdzialo w pokoju :)))a dziala do teraz :)
  
zgodne detonatory dla Ti4200 pod XP Pro
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010