Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 22 Lipca 2006, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




dopiero dziś wróciłam z tygodniowego wyjazdu, więc przepraszam wszystkich , którzy są w moim drzewku- dopiero dziś mogę zacząć działać. redface.gif [/img]
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Lipca 2006, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ja rowniez przylanczam sie do prosby przegrania (niestety ponownego), gdyz po otwarciu przesylki okazalo sie, ze plyty otrzymalam porysowane, pierwsza odtwarza w odtwarzaczu DVD, druga juz nie. Po skopiowaniu plyty nr 1 na dysk twarty programem DVD Decrypter, w pierwszej polowie koncertu slychac jedynie syczenie, w dalszej czesci dzwiek juz jest poprawny, lecz niestety slychac przejscia dzwieku miedzy utworami z kilkusekundowymi przerwami bezzdzwieku. Nie da sie tego tak ogladac.

Prosbe kieruje do osob z Trojmiasta, gdzie po przygodach z poczta mile jest widziany odbior osobisty zgranych plyt DVD.

- Karolina
  
Re: <robak> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 27 Lipca 2006, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3546
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Ja przepraszam wszystkich ktorym obiecalem koncert i troiszke dlugo czekali ale sily wyzsze mnie powstrzymaly.....ale koncert juz prawie w drodze do Ani takze bedzie dobrze:]
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 29 Lipca 2006, 02:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3546
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Więc lista ponownie otwrta:D.....przysylacie mi koperte z znaczkiem zwrotnym i dwoma plytami a ja w miare czasu wysylasm Wam koncercik...pozdrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 29 Lipca 2006, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bluevampire
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5947
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Wspaniale! A ja już miałam zacząć się depresjonować... Cóż, nic z tego biggrin.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Lipca 2006, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




dziekuje Larry za koncercik plytki dotarly, wlasnie zaraz je odpalam, no i oczywiscie bede przegrywac i odsylac wszystkim z mojego drzewka :) wszystkie plytki dotarly pozdrawiam
  
Re: <Ania666> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Lipca 2006, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3546
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




ciesze sie ze moglem wspomoz osoby ktor chcialy dostac koncert;)pozdrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 02 Sierpnia 2006, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike(y)
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4050
Posty: 80


[ Osobista Galeria ]




A ja dalej ciągne koncert z u2torrents... wstyd mi za moje łącze ale to już 3 tyg...
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 02 Sierpnia 2006, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Plytki juz mam zgrane i ze wzgledu na 2-miesieczne wakacje moge przegrywac plyty osobom, ktore jeszcze nie zalapaly sie na to DVD. Kontakt na @vp.pl nick przed 'malpa' ten sam co na hehu.

- Karolina
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 02 Sierpnia 2006, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




Ja też już się dorobiłam dvd z torrenta, więc jeśli jest jeszcze jakaś duszyczka w potrzebie to mogę przegrać na zasadach jakie były opisane wcześniej....

Swoją drogą koncert świetnie zmontowany... czasami tylko mam wrażenie jakby dźwięk był sekunde za obrazem..... Nareszcie mogłam zobaczyć co się na scenie działo.... ;)))

pozdrówka biggrin.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Czwartek, 03 Sierpnia 2006, 08:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gr84
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6438
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




hello

Czy jest jeszcze kto&#347; kto by&#322;by tak uprzejmy przegra&#263; mi ten koncercik ?? (oczywi&#347;cie na zasadach powy&#380;ej)

pozdr. dla fanów dobrej muzyki
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 05 Sierpnia 2006, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomek P.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4482
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Siemka! mam problem, mam juz koncert z torrenta (sciagnał sie w 9 godzin) niby mial byc disc 1 i disc 2 ale jest tylko jeden bo drugi jest pusty :-( mam pytanie do wszystkich gdzie jest druuuuuugggiiiiiiiiiiiiii ;-( confused.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 05 Sierpnia 2006, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tomek P.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4482
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




sad.gif jeszcze jedno ogladam pierwsza czesc, otwiera mi sie w pover dvd i co sekunde jest cos innego wchodzi piosenka za piosenka 2 sek. i zmiana o co chodzi hilfe eusa_wall.gif
  
Re: <Tomek P.> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Niedziela, 06 Sierpnia 2006, 03:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3546
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




jak chcesz to tak jak mowilem wysli mi plytki i koperte z znaczkiem zwrotnym to bedziesz mial koncert na plycie bez problemow;)
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Sierpnia 2006, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
devonuk
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #4905
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Witam,

po dlużeszej nieobecnosci i uprzjemosci Donya ;-) .... mam plytke (SUPER !!) - przegram płytki pierwszym pięciu osobom - prosba o info na prv . - podam moj adres - wysylkadwóch plyt dvd w koperci ezwrotnej. pozdro 2 all. devo
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 09 Sierpnia 2006, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




[quote="Tomek P."]sad.gif jeszcze jedno ogladam pierwsza czesc, otwiera mi sie w pover dvd i co sekunde jest cos innego wchodzi piosenka za piosenka 2 sek. i zmiana o co chodzi hilfe eusa_wall.gif[/quote]

Wyprobuj program WinDVD 7 (u mnie dzialal przez 6 godzin :)) ) lub zakup tradycyjny podlanczany do TV odtwarzacz DVD.



http://www.instalki.pl/programy/download/odtwarzacze_dvd/WinDVD_Platin um.php

lub moze to pomoze:

http://www.instalki.pl/programy/download/odtwarzacze_audio_video/VLC_m edia_player.php

PS. Kiedy witryna heh.pl przestanie szwankowac i podawac komunikaty: debug error?
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 12 Sierpnia 2006, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gr84
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6438
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Wielkie dzieki LarryU2 za zgranie tego koncertu.
Szacuneczek dla autorow "dziela" [aplauz] - robi wrazenie
  
Re: <gr84> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 12 Sierpnia 2006, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3546
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Spoko.....jkaby ktoś jeszcze chciał to pisac .....tylko ze w domu jestem do 18 siepnia a pozniej wracam dopiero 27 sierpnia:)Takze wysylac szybko;)
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 18 Sierpnia 2006, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Tomek P. :
sad.gif jeszcze jedno ogladam pierwsza czesc, otwiera mi sie w pover dvd i co sekunde jest cos innego wchodzi piosenka za piosenka 2 sek. i zmiana o co chodzi hilfe eusa_wall.gif


Power DVD jest programem który jest nafaszerowany licznymi błędami, polecam skupienie sie wersji 5.0, nowsze niestety maja rózne dziwne mankamenty, które dają sie ostro we znaki i przeszkadzaja w oglądaniu!!!

Tak na teraz polecam zanlezienie programu Ulead DVd Player, jest on w pakiecie razem z programem do authoringu płyt DVD - Ulead DVD MovieFactory - niema do niego zastrzezen,smiga pieknie!!!!

wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 18 Sierpnia 2006, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Miracle
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #6413
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Pomóżcie!

Chciałam przed chwilą przeczytać swoje prywatne wiadomości ale nie mogę. Wiem, że dostałam dwa nowe maile, ale kiedy wchodzę w nie, żeby je przeczytać, otwiera sie okno z napisem SQL Error blablabla - masa różnorakich literek i znaczków. Teraz nie wiem czy to z moim komputerem jest coś nie tak czy może ktoś inny też ma podobne problemy. Zła jestem, bo dostałam wiadomości odnośnie Multicamu z Chorzowa i teraz nie wiem czy mogę już wypatrywać listonosza czy nie. Jarek100 jeżeli to czytasz, daj znać.

Pozdrawiam
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 4 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010