Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> czekam na ... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Ja czekam na 'Czekoladę' w TV, bądź dołączoną do pisma.
Miałam kiedyś, chyba z Vivy, ale przepadła :(
Kocham ten film smile.gif
  
Re: czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
Ja czekam na 'Czekoladę' w TV, bądź dołączoną do pisma.
Miałam kiedyś, chyba z Vivy, ale przepadła :(
Kocham ten film smile.gif


W Merlinie widziałam, że jest wyprzedaż filmów. O ile się nie mylę, "Czekolada" była tam do kupienia już za 11 zł. smile.gif A tak BTW też mi się podobała. smile.gif
  
Re: czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A nie widziałaś tam może jakichś dzieł Kieślowskiego? Niekoniecznie "Trzy kolory".
BTW, ostatnio widziałam "Gadające głowy" u kumpelki smile.gif Ciekawe bardzo, mimo niecałych pietnastu minut materiału.
  
Re: czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




grusia :
A nie widziałaś tam może jakichś dzieł Kieślowskiego? Niekoniecznie "Trzy kolory".
[acronym="By The Way - Swoją drogą, przy okazji, apropos, a tak w ogóle"]BTW[/acronym], ostatnio widziałam "Gadające głowy" u kumpelki smile.gif Ciekawe bardzo, mimo niecałych pietnastu minut materiału.


Niestety nie... Sama poszukuję "Podwójnego życia Weroniki" już od dłuższego czasu... sad.gif
  
Re: czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Właśnie spojrzałam na Allegro i szlag mnie trafił. Ktoś sprzedaje te płyty z Olivii za dychę od sztuki confused.gif "Czekoladę" sprzedaje za osiem złotych, też z czasopisma.
Natomiast "Podwójne życie Weroniki" jest tam za niecałe czterdzieści złotych [oczywiscie w "Kup teraz"]. Nie licząc kosztów przesyłki.
  
Re: <grusia> czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A czemu to szlag Cię trafił ?
Obowiązku kupowania nie ma.
  
Re: czekam na ...
PostWysłano: Piątek, 28 Lipca 2006, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jakbyś nie wiedział.
  
czekam na ...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010