Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Off Topic Idź do strony 1, 2, 3 ... 74, 75, 76
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 03 Sierpnia 2006, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Nowy Off Top, tamten przy ponad 300 stronach już się przycinał. W sumie każdy temat po przekroczeniu setki powinien być zakładanyod nowa.
Mam nadzieję, że to coś pomoże przy otwieraniu.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 03 Sierpnia 2006, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ze swojej strony powiem, że widzę tu ze dwa tematy, które mają szansę na osiągnięcie objętości ponad stu stron. A minowicie oba OT - "zwykły" i muzyczny wink.gif
I jak to dawno, dawno nakreśliła lwg: piszcie tu o wszystkim, tylko NIE O U2 wink.gif
Chyba też mam coś z moderatora lol.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 03 Sierpnia 2006, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcysia_b
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3801
Posty: 486


[ Osobista Galeria ]




Ja tak może mało pozytywnie na początek, ale potrzebuje komuś się wygadać, a jestem sama w domu do końca tygodnia.

Nie wiem czy słyszeliście o wczorajszym wypadku w Ostródzie. Ciężarówka przekroczyła prędkość, wpadła w poślizg i wraz z przyczepą składając się jak nożyce uwięziła 3 motocykle.

Moi znajomi jechali na wakacje na Mazury. 5 osób, 2 z nich najbliższe mi i znajome od 7 lat, nie żyją. Emilia i Sebastian mieli po 25 lat i zamierzali się pobrać. Kiedy ich ostatnio spotkałam byli sczęśliwi, radośni i jak zawsze przytuleni do siebie.
Osoba z drugiego motocykla walczy o życie w szpitalu.
Ania i Włodek są w dobrym stanie. Całe szczęście, bo zostawiliby kilkuletnią córeczkę.

Nie wiem jak zakończyć... Po prostu: Kaperki, będzie mi WAS brakowało, trzymajcie się razem. Jeszcze się spotkamy [*] [*]
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 03 Sierpnia 2006, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




[*]


Marcysiu, jestem z Tobą!
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 03 Sierpnia 2006, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Greg27
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4143
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




[*]

Trzymaj się.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 03 Sierpnia 2006, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




[*] [*]
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Czwartek, 03 Sierpnia 2006, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
novia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5703
Posty: 344


[ Osobista Galeria ]




[*] [*]

chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego tak jest
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 01:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




na takie rzeczy zawsze będziemy nieprzygotowani i bezsilni.. [*]
  
Re: <LSQ> Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 10:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Szczere wyrazy współczucia.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




marcyś,to wielka tragedia,i nigdy nie zrozumiemy,dlaczego tak sie dzieje,przynajmniej dopoki jestesmy tutaj.

ja nawet nie staram sie tego zrozumiec,bo wiem,ze przekracza to nasze ludzkie mozliwosci.

jedyne,co pozwala mi osobiscie zyc dalej to swiadomosc,ze spotkamy kiedys tych,ktorych kochamy,a ktorzy odeszli,i sa gdzies po drugiej stronie. moze to glupio zabrzmi,ale ja to WIEM. nie mam zadnych watpliwosci,ze te osoby gdzies zyja i patrza na nas,a jak i na nas przyjdzie czas- wyjda nam na spotkanie.
  
Re: <alien> Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




Szczerze współczuję straty bliskich osób. W odróżnieniu od pozostałych osób nie wiem jednak, czego tu nie można zrozumieć. Ludzie żyją, a potem umierają i ich nie ma. I ci dobrzy, i ci źli. To tragedia dla najbliższych, ale niestety całkiem naturalna i każdego z nas to czeka niejednokrotnie, aż umrzemy sami.

Nie wierzę w życie pozagrobowe - uważam, że po śmierci człowiek ma jedynie święty spokój, dlatego tak ważne jest, aby przeżyć własne życie z korzyścią dla siebie i innych, zamiast dawać sobą manipulować duchownym i politykom.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




adamello :
Szczerze współczuję straty bliskich osób. W odróżnieniu od pozostałych osób nie wiem jednak, czego tu nie można zrozumieć. Ludzie żyją, a potem umierają i ich nie ma. I ci dobrzy, i ci źli. To tragedia dla najbliższych, ale niestety całkiem naturalna i każdego z nas to czeka niejednokrotnie, aż umrzemy sami.

Nie wierzę w życie pozagrobowe - uważam, że po śmierci człowiek ma jedynie święty spokój, dlatego tak ważne jest, aby przeżyć własne życie z korzyścią dla siebie i innych, zamiast dawać sobą manipulować duchownym i politykom.


Jak tak czytam Twoją wypowiedź to wydaje mi się, że temat śmierci nie robi na Tobie większego wrażenie. Możliwe, że się mylę i rozumię, że każdy patrzy na to na swój sposób, ale jak ja myślę o tym, że kiedyś umrę i po prostu mnie nie będzie to... łagodnie mówiąc... wpadam w panikę.

Kiedyś w nocy nie umiałam spać. Nie wytrzymałam i poszłam do mamy. Powiedziałam jej, że boję się śmierci, a ona pomyślała, że lunatykuje. Jakoś niedługo po tym wydarzeniu pojechaliśmy do babci. Moja mama jej o tym powiedziała. Ja się tylko uśmiechnęłam i od tamtego czasu z nikim o tym nie mówiłam.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Ani śmierci, ani tego co bedzie dalej się nie boję. Bardziej przeraża mnie perspektywa trwałego kalectwa czy długiej, bolesnej choroby. Tego się naprawdę boję. I to jest jeden z moich najgorszych lęków. Boję się schodów, boję się zakrętów i mijania z ciężarówkami, bo za każdym razem myślę, co mogłoby się stać... Nawet wsiadając na konia cała się trzęsę [na szczęscie strach mija gdy tylko chwytam wodze i wyjeżdzam z podwórka!]... Boję się naprawdę wielu rzeczy, które potencjalnie mogą wiązać się z kalectwem, co jednak o dziwo nie paraliżuje i nie przeszkadza mi w robieniu wielu ekstremalnych rzeczy wink.gif

Eh... czasem myślę, że chyba przydałby mi się dobry psycholog, bo samej siebie nie umiem rozszyfrować wink.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamello
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4633
Posty: 553


[ Osobista Galeria ]




SHADOWu2 :
[..]



Jak tak czytam Twoją wypowiedź to wydaje mi się, że temat śmierci nie robi na Tobie większego wrażenie. Możliwe, że się mylę i rozumię, że każdy patrzy na to na swój sposób, ale jak ja myślę o tym, że kiedyś umrę i po prostu mnie nie będzie to... łagodnie mówiąc... wpadam w panikę.

Kiedyś w nocy nie umiałam spać. Nie wytrzymałam i poszłam do mamy. Powiedziałam jej, że boję się śmierci, a ona pomyślała, że lunatykuje. Jakoś niedługo po tym wydarzeniu pojechaliśmy do babci. Moja mama jej o tym powiedziała. Ja się tylko uśmiechnęłam i od tamtego czasu z nikim o tym nie mówiłam.


Robi wrażenie, ale to kwestia światopoglądu. Jeśli ktoś jest wierzący - albo nawet nie jest konkretnego wyznania, ale zakłada życie pozagrobowe - to patrzy na to inaczej niż ktoś niewierzący.

Nie ma nic przerażającego w tym, że - tak, jak mnie się wydaje - po śmierci nie ma nic. Każdego z nas nie było kilkadziesiąt lat temu i tak samo za kilkadziesiąt lat nie będzie. Przerażające mogą być okoliczności śmierci, choć na szczęście nie zawsze, i tego się też boję jak każdy. Smutne jest też, gdy kochane osoby odchodzą - to oczywiste, natomiast nie jest to niezrozumiałe.

Samego nieistnienia się nie boję - jak już pisałem, warto z życia korzystać (ja wolę odpowiedzialnie i biorąc pod uwagę inne osoby). Ale tak naprawdę życie to jednak ciągła codzienna walka okraszona przyjemnymi chwilami. Kiedyś trzeba odpocząć.
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
Eh... czasem myślę, że chyba przydałby mi się dobry psycholog, bo samej siebie nie umiem rozszyfrować wink.gif


Osobiście nie znam człowieka, który potrafiłby siebie rozszyfrować. I nie sądzę, bym chciał kiedyś poznać kogoś tak nudnego. Sądzę zatem, że psycholog jest tu zbędny wink.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
[..]



Osobiście nie znam człowieka, który potrafiłby siebie rozszyfrować. I nie sądzę, bym chciał kiedyś poznać kogoś tak nudnego. Sądzę zatem, że psycholog jest tu zbędny cool.gif


... ulżyło mi wink.gif

aha, ktoś z okolic Borów Tucholskich pilnie poszukiwany! wink.gif
Mam ważne pytanie wink.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Dostałam Notatnik! biggrin.gif Zaskoczenie sto procent - od dawna jakoś cicho było o tym. Tylko... nie pamiętam, kto jest po mnie redface.gif
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




http://www.gilmour.pl/index2.php czy ktoś wybiera się?
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Łukasz_1989 :
http://www.gilmour.pl/index2.php czy ktoś wybiera się?


Ja nie, choć chciałbym. Brak funduszy...

Wiadomość wysłana po 52 sekundach:

grusia :
Dostałam Notatnik! biggrin.gif Zaskoczenie sto procent - od dawna jakoś cicho było o tym. Tylko... nie pamiętam, kto jest po mnie redface.gif


Co to jest Notatnik ?
  
Re: Off Topic
PostWysłano: Piątek, 04 Sierpnia 2006, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
novia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5703
Posty: 344


[ Osobista Galeria ]




Cytat:


Co to jest Notatnik ?


taka akcja zainicjonowana przez Wodza dawno temu i nieprawda

widziałeś go na zlocie- taki zeszycik, w którym każdy wypisuje co tam zechce lub do czego jest przymuszony :P
  
Off Topic
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 76  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010