Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay -> występy gościnne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
występy gościnne
PostWysłano: Środa, 09 Sierpnia 2006, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




nie widzę osobnego tematu gdzie możnaby podzielić się wrażeniami i plikami z "pozapłytowej" działalności muzyków Coldplay, a akurat słucham Nelly Furtado z gościnnie udzielającym się Chrisem M., 'All Good Things (Come To An End)' - ta wersja ostatecznie nie ukazała się na płycie Nelly 'Loose', nie wiem dlaczego, jest tam kilka duatów/kolaboracji, każda w innym stylu, a wersja z Chrisem jest moim zdaniem chyba nieco ciekawsza od tej ostatecznie płytowej

jeśli ktoś reflektuje - link poniżej smile.gif

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=AE74B5A 040223E7B

jeśli ktoś dysponuje innymi tego typu kawałkami - zapraszam wink.gif
  
Re: występy gościnne
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Sierpnia 2006, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pop
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1890
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




kapitalny kawalek !!!
zreszta nelly furtado jest jedna z ciekawszych wokalistek w muzyce popowej i ten duet z chrisem wyszedl im bezblednie, slucham, slucham i przerwac nie moge biggrin.gif
  
Re: występy gościnne
PostWysłano: Wtorek, 15 Sierpnia 2006, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




niestety nie mam zadnych mp3 z dzialalnosci colplaya poza plytami a z checia bym posluchał :] wiec gdyby ktos ma i mógł..... :D jak bede w domu sciagne sobie ten duecik i napisze jak wrazenia (teraz jetsem u kuzyna)
  
Re: występy gościnne
PostWysłano: Piątek, 18 Sierpnia 2006, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




pop :
kapitalny kawalek !!!
zreszta nelly furtado jest jedna z ciekawszych wokalistek w muzyce popowej i ten duet z chrisem wyszedl im bezblednie, slucham, slucham i przerwac nie moge biggrin.gif


cieszę się, że się podoba smile.gif

co do Nelly - pierwsza płyta mnie zaciekawiła, druga absolutnie podbiła me serce, a trzecie - hmm, na razie mam mieszane uczucia, chyba trochę przesadziła ze stylistyką dance'owo-hiphopowo-r'n'b, generalnie nie mam nic przeciwko jej wycieczkom w rózne obszary muzyczne, ale tym razem nie zawsze na dobre jej wyszły takie moje zdanie

żeby nie było strasznie OT - szkoda, że ta wersja nie ukazała się na płycie cool.gif

a może ktoś słyszał o współpracy Chrisa M. z R.E.M.? namierzyłam takie kawałki, ale jeszcze ich nie posiadam cool.gif
  
Re: występy gościnne
PostWysłano: Piątek, 18 Sierpnia 2006, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




martatea :
[..]

co do Nelly - pierwsza płyta mnie zaciekawiła, druga absolutnie podbiła me serce, a trzecie - hmm, na razie mam mieszane uczucia, chyba trochę przesadziła ze stylistyką dance'owo-hiphopowo-r'n'b, generalnie nie mam nic przeciwko jej wycieczkom w rózne obszary muzyczne, ale tym razem nie zawsze na dobre jej wyszły takie moje zdanie



Dla mnie zdecydowanie najlepsza płyta Nelly.
  
Re: występy gościnne
PostWysłano: Piątek, 18 Sierpnia 2006, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




w temacie Michael Stipe + Chris Martin

In The Sun

--> w temacie Nelly wink.gif - płyta dobra, nawet bardzo, ale nie najlepsza, jak dla mnie oczywiście wink.gif najbardziej moje mieszane uczucia wzbudził chyba klip do 'Promiscuous', no przykro mi, po takim 'Try' dla mnie to trochę zbyt pod publiczkę się wydało...
  
występy gościnne
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010