Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




no to a propos.......Enjoy
BECAUSE I WANT YOU
http://s32.yousendit.com/d.aspx?id=0UEGCLO70CX730I5U7N1Q8BTPJ


szczerze mowiac nie wiem co o tym myśleć, ...ale chyba najgorzej nie jest. NIE WIEM, troche takie to ugładzone i jak to kiedyś powiedzial Brian "poppy", ale qrde no to nadal Placebo-zespół który stworzył wiele WIELKICH rzeczy..:) Ciekawa jestem Waszcy reakcji
  
Re: SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




hej a mnie sie podaoba, aaa...
  
Re: SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
PostWysłano: Piątek, 13 Stycznia 2006, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Mi się podoba ;). Miło, w niezły rytm, w miarę prosty tekst (to dobrze czy źle? ;d). Ogólnie jeśli cały album będzie stał na takim poziomie, to raczej nie będę rozczarowany.
  
Re: <dAde> SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
PostWysłano: Sobota, 14 Stycznia 2006, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marlena
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5321
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




wink.gif
  
Re: SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
PostWysłano: Sobota, 21 Stycznia 2006, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3392
Posty: 171


[ Osobista Galeria ]




Because I Want You singlem? shock.gif shock.gif JEZU, JAK SIĘ CIESZĘ!! biggrin.gif biggrin.gif eusa_clap.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
  
Re: SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
PostWysłano: Środa, 23 Sierpnia 2006, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martuha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6466
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




A mnie się podoba. Fajny tekst, dobra muzyka ;) Były lepsze, ale ten jest ok :) W końcu nie oczekujmy od chłopaków zbyt wiele - starzeją się ;)
  
Re: SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
PostWysłano: Środa, 23 Sierpnia 2006, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Singiel jak singiel wink.gif Mnie się co innego marzy... cool.gif
  
SINGIEL BECAUSE I WANT YOU
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010