Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Środki odchudzające Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
nooo nas uczą na studiach że kobiety jak mają stres to dużo jedzą wniosek--> nie jestem kobietą lol.gif . Jak się denerwuję nie jestem w stanie nic zjeść...


Ja mam tak samo..... redface.gif lol.gif lol.gif lol.gif Z nerwów nie jestem w stanie nic jeść i śniadania około godz. 16 są ostatnio u mnie na porządku dziennym.

Przyznam szczerze, że liczyłam nawet, że w Święta przytyję no ale trochę mi nie wyszło..... doubt.gif
Może w przyszłym roku...... wink.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
to jeszcze można się zakochać najlepiej nieszczęsliwie pare kilogramow mniej gwarantowane wink.gif


W jakimś dużo starszym facecie? wink.gif Może jeszcze żonatym i "dzieciatym"? lol.gif Wtedy na pewno będzie "nieszczęśliwie" i w ogóle dramatycznie.
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




myślę Grusiu że wystarczy w takim, który nie jest Tobą zainteresowany.
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Czyli obojętnie w kim, hehe lol.gif
Dobra, zaczynam od poniedziałku [ta, jasne...] wink.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wystarczy w księdzu. wink.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 00:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Za duzo kombinujecie, l-karnityna + mocno potliwy sport, jakas dieta i będzie dobrze smile.gif
pzdr
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Huhu no naturalnie zgłosić się do mnie, wszakże studiuję żywienie człowieka ;)))
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 00:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Świąteczne obżarstwo... Pięć kilogramów więcej, na pewno. Aż się boję wejść na wagę. A w sylwestra znów, jak co roku, postanowienie: "Schudnę, schudnę..." Może macie jakąś noworoczną dietkę, by się łatwiej chudło? ;]


A tak z tego co nas uczą Grusiu - tak naprawdę to każda z diet prezentowanych przez przeróżne poradniki, magazyny i takie tam różniaste gazetki może być nieskuteczna. Dlaczego? Dlatego, że nie została dopracowana do Twojego stanu zdrowia i wagi. Poza tym większość z nich działa na krótką metę powodując jedynie znaczne utraty wody z organizmu a nie spalanie tkanki tłuszczowej (a potem dobrze nam znany efekt jojo). Ale to pewnie wszyscy dobrze wiemy ;) Zresztą jesteś bardzo młoda, to stosowanie diet w Twoim przypadku byłoby raczej nieuzasadnione (zresztą Ty masz sie z czego odchudzać w ogóle? eusa_eh.gif ), a mogłoby co najwyżej wiecej szkód niż dobrego przynieść. Moja rada to jesć dużo, a w małych ilościach, dużo warzyw i owoców - szczególnie tch które zawierają dużą ilość wody - powodują efekt nasycenia, a nie dostarczają zbędnych kalorii. Ponadto nie mieszać węglowodanów i tłuszczów - bo wtedy tworzą tzw bombę kaloryczną (same ziemniaki wbrew powszechnej opinii nie są wcale kaloryczne, ale w połączeniu z mięskiem to co innego). Ograniczyć ilość spożywanego cukru,bo to są tylko i wyłącznie puste kalorie (nic dobrego dla organizmu nie dają). I przede wszystkim ruch - jeżeli Ci nie brakuje ruchu to najważniejsze - po sobie się przekonałam, ze godzina spaceru dziennie może zdziałać cuda :) Ah i rezygnacja z kolacji jest całkiem niezłym rozwiązaniem - to dla tych z silną wolą ;) (nie jest to rada którą żywieniowiec by pochwalił, ale bardzo skuteczna - rezygnacja z kolacji nie pociągnie za sobą dalekosiężnych negatywnych skutków wprawdzie, no ale w prawidłowym żywieniu lekko posiłek na 4 godz [nie później] przed snem jest wskazany]). Poza tym jezeli lubisz pizze, zapiekanki, frytki czy inne takie - nikt nie powiedział że masz zupełnie z nich rezygnować - raz na miesiąc nie zaszkodzi :).
No ok koniec wymądrzania się ;) Życzę silnej woli i utrzymaniu w postanowieniu (które ja i także sobie sama ustaliłam :D)

P.S. Na jednych z zajęć analizy żywności oznaczałam ilość tłuszczu w chipsach. Z naważki około 3g wyszło tego tyle, ze od tamtej pory nie tykam tego suuuper kalorycznego produktu :)
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 01:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Karola_ :
zresztą Ty masz sie z czego odchudzać w ogóle? eusa_eh.gif

To mnie widziałaś w tym Poznaniu czy nie? wink.gif Pooglądaj fotki biggrin.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




A jak się odzwyczaić od czekoladek, szczególnie ptasiego mleczka???
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Doty :
A jak się odzwyczaić od (...) ptasiego mleczka???


O rety, nigdy w życiu! shock.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]


To mnie widziałaś w tym Poznaniu czy nie? wink.gif Pooglądaj fotki biggrin.gif


Grusia gdybym nie widziała to bym nie mówiła :) Upieram się jednak adal przy swoim, że jednak nie odchudzanie, a raczej zmiana nawyków żywieniowych:) I będzie dobrze, jeżeli już tak bardzo chcesz... :)
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2006, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Betii76
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6472
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Trzeba zacząć od obkurczenia żołądka , kup sobie zwyłe płatki owsiane i wymieszaj z siemie lnianym( 2 łyżeczki mieszanki + 2 łyżki wody + 2 łyżki miodu naturalnego).To jest śniadanie , popijaj zawsze pół godziny po posiłku . Możesz jeść dowli wszystkie warzywa , unkaj owoców dozowlone tylko kiwi i grapruity. Obiad to gotowane mięso + warzywa . Kolacja tylko same warzywa . Gwarntuję że schudniesz dużo , nie
ćwicz przez pierwsze dwa tygognie bo ruch i spalanie w pierszym okresie spowoduję tylko wzrost łaknienia .
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2006, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A czemu tylko kiwi i grapefruit? eusa_eh.gif
  
Re: <grusia> Środki odchudzające
PostWysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2006, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




odchudzanie... nigdy nie rozumiem, co Was kobiety pcha do tego, by zrobic wszystko dla osiągnięcia ideału? eusa_eh.gif
Tylko nie piszcie, ze to po to, by podobac sie facetom tongue.gif
  
Re: <tanathos> Środki odchudzające
PostWysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2006, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Jasne, ze nie tylko po to. Co powiesz na to, by sie samej sobie podobac? Bo jesli to sie osiagnie, to i wowczas i ínnym bez problemu podobac sie mozna.... wink.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2006, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




tanathos :
odchudzanie... nigdy nie rozumiem, co Was kobiety pcha do tego, by zrobic wszystko dla osiągnięcia ideału? eusa_eh.gif
Tylko nie piszcie, ze to po to, by podobac sie facetom tongue.gif


...żebyśmy same czuły się lepiej? A facetom i tak nie dogodzisz tongue.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2006, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




tanathos :
odchudzanie... nigdy nie rozumiem, co Was kobiety pcha do tego, by zrobic wszystko dla osiągnięcia ideału? eusa_eh.gif

Nie 'ideału", bo takowego nie ma - jest tylko moda na daną sylwetkę, obecnie chorobliwie wychudzoną.
Przede wszystkim chcę sama sobie sie podobać, móc kupić niemal każdy ciuch, który mi się podoba, bez większych problemów. Wiele możnay dać, by stanąć przed lustrem nago i pomyśleć, że jest się zadowolonym ze swojego ciała, że się mi ono podoba. Obecnie mi się nie podoba ;P
A faceci... Dokładnie jak mówi Ania - nie dogodzisz. A to jestem za gruba [a po prostu mam na czym usiąść i czym oddychać wink.gif - kiedyś to było piękne, a nie figura osoby po ciężkiej chorobie i miesięcznym leżeniu w łóżku], a to znów, że kolor włosów nie ten [co jest pieknego akurat w brunetkach? eusa_eh.gif cholera wie!]... A przecież niby charakter się liczy! :P Tymczasem chce się sobie raz po raz powiedzieć - g... guzik prawda!
  
Re: <kmnd_rybnik> Środki odchudzające
PostWysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2006, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




no OK, tylko chodzi mi o to, ze czesto jest tak, iz kobieta napatrzy się w TV na chodzące wieszaki zwane modelkami i potem dreczy swoj ciało i umysł by osiągnąć tą 'idealną' sylwetke doubt.gif
Wowczas dobre samopoczucie = wygladam tak jak one...
Jak dla mnie to troche patologia...

Ludze mają gorsze problemy np. powiedzcie mi jak przybrac 10kg? tongue.gif
  
Re: Środki odchudzające
PostWysłano: Sobota, 26 Sierpnia 2006, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]

a to znów, że kolor włosów nie ten [co jest pieknego akurat w brunetkach? eusa_eh.gif cholera wie!]...


kurcze, pisalismy jednoczesnie, i nie moge sie juz ustosunkowac do tego co było wczesniej.

A co do włosów, zawsze mi sie wydawało, ze ideał to blondi eusa_eh.gif
zresztą, mniejsza o to włosy bo sie OT zrobi wink.gif
  
Środki odchudzające
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 5 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010