Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> R.E.M. -> ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Czwartek, 15 Września 2005, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ark7
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4912
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




To chyba taki tradycyjny temat na forach o zespołach muzycznych.
Piszcie!!! Najlepiej z wyjasnieniem!!

A to moje:

płyta----> Fables of the reconstruction- według mnie to chyba najbardziej niedoceniona ( obok New Adventures...) płyta R.E.M. Strasznie smutna i depresyjna, powinna mieć nalepkę SŁUCHAĆ KIEDY JEST CI ZA WESOŁO.
Ale Takie nagrania jak "driver 8" albo "maps and legends" sprawiają że moge jej słuchać cały czas

Piosenka----> At my most beautiful- tutaj wybór był najtrudniejszy ponieważ R.E.M mają wiele świetnych piosenek ( dla mnie wszystkie;) )
ale zdecydowałem się właśnie na piosenke z płyty UP dlatego że poprostu pikna jest;)

Teledysk----> Imitation of life- za pomysł...... krótko ale to mówi wszystko


PISZCIE!!!!!!!!
  
Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Środa, 03 Maj 2006, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tyśka_
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4466
Posty: 346


[ Osobista Galeria ]




Moje ulubione teledyski to do piosenek:
*Animal
*Imitation of Life

Co do ulubionej piosenki i płyty... hmmm
ciężko wybrać... wink.gif
  
Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Czwartek, 04 Maj 2006, 03:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




Life's rich Pageant/Leave/Nightswimming cool.gif
  
Re: <gevenkaven> ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Czwartek, 04 Maj 2006, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Płyta - Murmur ! bezapelacyjnie i stanowczo. Powiem więcej - żadna inna płyta R.E.M. do pięt tej nie dorasta ( to oczywiście moje zdanie ).

Utwór - pomijając oczywistości ( czyli wszystko z Murmur ) hmmm... Drive - z sentymentu.

Na teledyskach R.E.M się nie znam, widziałem tylko Losing My Religion, fajny.
  
Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
Płyta - Murmur ! bezapelacyjnie i stanowczo. Powiem więcej - żadna inna płyta R.E.M. do pięt tej nie dorasta ( to oczywiście moje zdanie ).


popiera je cała masa krytyków, która się tak jarała tym longiem ale jak dla mnie to jest fajny no ale za bardzo zamamrotany smile.gif
  
Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




gevenkaven :
[..]
popiera je cała masa krytyków, która się tak jarała tym longiem ale jak dla mnie to jest fajny no ale za bardzo zamamrotany smile.gif


Po pierwsze - słusznie się jarała :) a po drugie wydaje mi się, że jednak większym uwielbieniem cieszy się Automatic For The People - który to album jest dla mnie z deka przereklamowany.
  
Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Maj 2006, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gevenkaven
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3561
Posty: 215


[ Osobista Galeria ]




ciężko się z tym nie zgodzić
bo Automatic prócz 3-4 kawałków to zwykłe nudy a takie noty pewnie ze względu na swietną koniunkturę po Out of Time lol.gif
  
Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Sobota, 13 Maj 2006, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corso
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3558
Posty: 469


[ Osobista Galeria ]




Ulubionej płyty to właściwie nie mam...
Ale jeśli idzie o piosenkę i video to jak dla mnie "E-bow the letter" jest the best.
Nie potrafię uzasadnić...
Jakoś mnie ta piosenka łapie za serce. smile.gif
  
Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Sobota, 20 Maj 2006, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Ulubiony teledysk.. hmm :)
BAD DAY
nie trzeba tłumaczyć dlaczego :))
  
Re: ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
PostWysłano: Czwartek, 21 Września 2006, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sztacheta
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6505
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Hello :)

To ja tak, na początek :) Ja tutaj nowa jestem to w ogole moj pierwszy post jest :P

a do tematu :)

Piosenka: Electrolite, (szczególnie wersja unplugged)
Płyta: Around the sun
Teledysk: Bad Day :)

Dziekuję za uwagę :)
  
ulubione.... płyta/piosenka/teledysk
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> R.E.M.

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010