Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> nie wiem co robić
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
nie wiem co robić
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Lipca 2006, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nadia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6437
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Dostalam się na studia dzienne. Jednak sytuacja w domu nie pozwala zostać mi tu dłużej. Akademik odpada gdyż przydzielany jesy wyłącznie ludziom spoza miasta. Znalazlam mieszkanie. Planuje wziąć kredyt studencki. jest to 600 zł miesięcznie. Ale dostaje się go dopiero w grudniu (z wyrównaniem). Czy mogę się zwrócić (i gdzie) o jakąś pomoc materialną? jakiś zasiłek, cokolwiek? Rozdina mi nie pomoże, jestem sama, pracy znależć nie mogę. nei wiem co robić.
  
nie wiem co robić
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Października 2006, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daphny1
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6520
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Wydaje mi się, że mogłabyś zgłosić się do swojej uczelni o pomoc finansową. Na mojej uczelni jest coś takiego jak jednorazowa pomoc w wys. 400zł, którą można dostać dwukrotnie w ciągu roku. Możesz się również starać o stypendium socjalne (jednak dochód na jedną osobę w rodzinie nie może przekroczyć w tym wypadku kwoty 569zł) oraz mieszkaniowy (ale to tylko dla studentów studiów dziennych wynajmujących stancję). Na zasiłek możesz liczyć w przypadku, gdy pracowałaś i jesteś zarejestrowana jako bezrobotna. Także powinnaś udać się do dziekanatu swojej uczelni i tam zapytać jaka pomoc Ci przysługuje. Pozdrawiam.
  
nie wiem co robić
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010