Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Stypendium cocjalne a czesne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Stypendium cocjalne a czesne
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adamm82
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6188
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Studiuje na platnej uczelni. Mam przyznane stypendium socjalne, ale nie mam opaconej jednej raty i Pani z ksiegowoscie mowi mi, ze nie wyplaca mi stypndium dopoki nie oplace czesnego. Czy moga tak zrobic?
  
Re: <adamm82> Stypendium cocjalne a czesne
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2006, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jasne ze moga
w koncu to prywatna firma
moze niekoniecznie zgodnie z prawem
ale moga
zapewne jest na to jaksi zapis w statucie czy regulaminie
pamietaj
w takich miejscach ksiegowa jest wazniejsza od rektora
  
Re: Stypendium cocjalne a czesne
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Października 2006, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
onaaa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6521
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




a ja mam takie pytanie ..od jakiegos czasu nie mieszkam z rodzicami utrzymyje sie sama ale nadal sa zameldowani pod moim adresem czy jest mozliwość zebym mogła starac sie o stypednium socjalne??
  
Re: <onaaa> Stypendium cocjalne a czesne
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Października 2006, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daphny1
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6520
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Jeżeli są zameldowani pod Twoim adresem nie udowodnisz nikomu, że nie prowadzicie wspólnego gospodarstwa domowego. Niestety, w tym wypadku tłumaczenie utrzymuję się sama nie ma nic do znaczenia.
  
Stypendium cocjalne a czesne
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010