Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Mąż mnie bije....
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Mąż mnie bije....
PostWysłano: Czwartek, 22 Czerwca 2006, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dama
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6371
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Jestesmy po ślóbie 4 lata,mamy córeczke 3,5 letnia jestem na jego utrzyamniu, chce rozwodu ale nie wiem gdzie mam sie zgłosic o pomoc, bo nie mam pieniedzy! Chce pojechac za granice do znajomych,ale nie wiem czy maz mnie z córka pusci,nie wiem od czego zaczac!!!!!
  
Re: <Dama> Mąż mnie bije....
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Października 2006, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daphny1
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6520
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Najlepszym wyjściem byłoby ograniczenie ojcu praw rodzicelskich, ale w takim wypadku, gdy nie ma Pani żadnych źródeł dochodu niemożliwością jest, aby to Pani sąd przyznał opiekę nad dzieckiem. Radzę aby w pierwszej kolejności wnieść do sądu pozew o rozwód. POdać główną przyczynę takiej decyzji, czyli maltretowanie przez męża. Równocześnie może Pani do sądu rodzinnego wnieść pozew przeciwko mężowi. Jednak wiadomo jak to jest w naszych sądach - koszta postępowania sądowego są zwykle dużo, wszystko ciągnię się latami.Ale proszę nie zwlekać. Im prędzej zacznie Pani działać, tym lepiej. A czy zgłaszała PAni sprawę policji?
  
Mąż mnie bije....
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010