Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się! Idź do strony 1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 19:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Jeśli są osoby chętne do wpłaty na naukę Maybina, proszę o kontakt ze mną przez GG lub PM. Podam wtedy nr konta, na które można przelać pieniądze.
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Sobota, 28 Października 2006, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




Przysięgam, że się tym zajmę w przyszłym tygodniu wink.gif.
Po pierwszym Anitko przeleję CI kaskę:)
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2006, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




Uwaga uwaga obwieszczam iż zebraliśmy 520 zł i już dokonałam wpłaty na dalszą edukację naszego dziecka.
Osoby, które wyłożyły pieniądze na dalszą naukę naszego dziecka:
1. Cezar
2.Mac
3. Evay
4. Martatea
5.Pigol
6. Aps
7. novia
8. Alien
9. Matri
10. Olive
11. Corso
12.Doty
13. Marchef
14. Kanapka
15. Bombel
16. Maggie
17.Wersyfikator
18. Dredziarz

No to macie spokój na nastepne 10 miesiecy biggrin.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2006, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maggie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2243
Posty: 156


[ Osobista Galeria ]




Jestem z Was (nas wink.gif ) dumna wink.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrufcia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4346
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Witam! :) Jestem pod wielkim wrazeniem Waszego zaangazowania w akcje eusa_clap.gif Czy moglabym sie jakos do niej jeszcze dolaczyc? redface.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 26 Listopada 2006, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
waz3up
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5787
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




No jestem pod wrażeniem, tyle to my wyciągamy w tej akcji ale w więcej osób (kilka klas). Gratuluje i życzę wam powodzenia w dalszym przebiegu akcji.
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 26 Listopada 2006, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Eagle
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5382
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




Ależ mnie dawno nie było na tym forum doubt.gif

Problemy rodzinne, studia... życie! Jak wygląda sprawa z IV grupą?
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 28 Listopada 2006, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




cezar :
Ja np dawno nie zaglądałem do tego topicu i być może tak jest ze wszystkimi. Twoje dane sprzed roku też mi wcięło gdzieś.
Deklaruję wpłatę oczywiście.
Pozdrawiam!


Jest dokładnie tak jak pisze Cezar... Max4u2 proponuję reaktywację II Grupy:). Przecież nie możemy być gorsi od pozostałych;))...

Pozdrawiam i czekam na reakcje!
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JJJ
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3415
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




Ja chciałem się zapytac czy coś wysyłacie na święta? Jakieś listy, kartki dla "naszych dzieci"?
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




Jejku kochany, najmocniej Was przepraszam, a najbardziej grupę drugą eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
Przysięgałem się, że się tym zajmę już ze 2 tygodnie temu, a tu lipa. Zalatany jakoś jestem i w oóle tu nie zaglądam. Kocioł straszny mam ostatnio... no lae nic, obiecuję, że jutro wysyłam do wszystkich czlonków II gruopy adopcyjnej moje dane na pw (Mrufcia Ciebie też uwzględnię w liście wysyłkowej wink.gif ).

No i zbieramy, zbieramy pieniążki, bo przecież NAsza ELA CHANGE na pewno chce się dalej uczyć!!! biggrin.gif biggrin.gif

Jutro ida ode mnie pw do wszystkich z zapytanie o podtrzymanie chęci sponsorwania nauki dla Elizabeth. Jeśłi ktos będzie chętny, prosze od razy o wpłacanie pieniędzy na podane przeze mnie konto.

pozdrawiam

i PEACE biggrin.gif biggrin.gif wink.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Niedziela, 03 Grudnia 2006, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrufcia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4346
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




max4u2 :
(Mrufcia Ciebie też uwzględnię w liście wysyłkowej wink.gif )


Dziękuję bardzo i już nie mogę się doczekać biggrin.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
danutka66
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6655
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Szukam kontaktu z siostrą Małgorzatą Jaglarską,oczywiście e-mailowego
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




danutka66 :
Szukam kontaktu z siostrą Małgorzatą Jaglarską,oczywiście e-mailowego


Może spróbuj pod tym adresem o nią spytać:

http://www.adopcja.salezjanie.pl/
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 18:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




Słuchajcie, obiecywałem, przysięgałem sie i nawalam. Nie nmam po prostu czasu. Dlatego mam prośbę - czy może ktos chciałby z Was objąć rodzicielstwo w grupie 2????????? PLEASE wink.gif wink.gif wink.gif

Szkoda, żeby ten zapał i chęci wszystkich z grupy drugiej się zmarnowały. niech ktoś przejmie tą grupę i zbierze pieniądze dl ELI. Ja oczywiście się dorzucę również, ale nie mam cazsu żeby do każdego pisać.

Bardzo Was przepraszam!!!! Nawaliłem na całej linii eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif . Dajcie znać na priv, jeśłi by się ktos zdecydował , żebym się nie martwił już tym...

Jeszcze raz very sorry.... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




spokojnie, Max, nikt Cię nie będzie obwiniał...
no dobra, ludzie... święta za pasem, dużo teraz wydatków, kto by przejął funkcję głównego ojca/matki?

a ja mogę się pochwalić, że po kilku miesiącach błagania w mojej szkole adoptujemy dziecko!
dziś odbyła się zbiórka - na zebraniu z rodzicami, potem ewentualnie mogą dołączyć się uczniowie (niestety samorząd od uczniów kasy zbierać nie może oficjalnie ;pp) ;) mam nadzieję, że po Nowym Roku uda się już adoptować jakiegoś "malca" :)
  
Re: <evay> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Chciałabym sie przyłączyć do adopcji, powiedzcie jak mam to zrobić
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




aniarg :
Chciałabym sie przyłączyć do adopcji, powiedzcie jak mam to zrobić


Najprościej dołączyć się do którejś grupy adopcyjnej - teraz najprościej do grupy Maxa4u2, o ile ktoś przejmie w niej rodzicielstwo... wink.gif
  
Re: <agrace> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




no ale jak? mam do Max4u2 napisać maila czy co?
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




aniarg :
no ale jak? mam do Max4u2 napisać maila czy co?


Aniu, z tego, co pisze Max4u2 wywnioskowałam, że on czeka na osobę, która przejmie po nim pałeczkę. Mam nadzieję, że ktoś taki się zgłosi do niego i albo Max4u2, albo nowy rodzic, sam powiadomi wszystkich z grupy drugiej - i tu - w tym temacie, jak również przez PM... Wydaje mi się, że teraz pozostaje jedynie czekać na nową matkę lub ojca... smile.gif Jeśli się znajdzie, wtedy może od razu do niej/niego napisz i zadeklaruj swoją wpłatę i chęć uczestnictwa w adopcji. smile.gif
A tak w ogóle, to bardzo się cieszę, że chcesz się przyłączyć... eusa_clap.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 09 Stycznia 2007, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




max4u2 :
Słuchajcie, obiecywałem, przysięgałem sie i nawalam. Nie nmam po prostu czasu. Dlatego mam prośbę - czy może ktos chciałby z Was objąć rodzicielstwo w grupie 2????????? PLEASE wink.gif wink.gif wink.gif



Po wstępnych ustaleniach ,prawdobodobnie zostaje opiekunem grupy 2 czyli grupy max4u2. Sczegóły wkrótce.
Pomysł objęcia opieki nad grupą bardzo mi sie spodobał i obiecuje, że będe robiła wszystko co w mojej mocy ale potrzebuję również waszego zaufania i pomocy

Z góry dziękuję
aniarg
  
AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 47 z 49  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010