Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> nie moge uzyskac potwierdzenia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
nie moge uzyskac potwierdzenia
PostWysłano: Wtorek, 31 Października 2006, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
przystas
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6579
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




nie moge uzyskac potwierdzenia stosowanego srodka wobec mnie jakie stosuja organy prawa. bo wykonawcy im tego zabraniaja (policja).Jak to zrobic?
  
Re: <przystas> nie moge uzyskac potwierdzenia
PostWysłano: Wtorek, 31 Października 2006, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ke ? a po polsku ?
  
Re: nie moge uzyskac potwierdzenia
PostWysłano: Czwartek, 02 Listopada 2006, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
przystas
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6579
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Decyzja organów prawnych, środek zapobiegawczy jako jednostronna decyzja wydana przez prokurature, sad- przymusowa choroba

Przystaś Adam
Wiśniowa 131
38-124 Wiśniowa.
Choroba, to decyzja, organów prawnych, wywołana, przez, opisy, zeznania, jakich dokonali przestępcy, w stosunku do mnie, jednostronnie, bez konfrontacji ze mną, jako moje wyjaśnienia udzielone dla sprostowania tego problemu.
Jest to środek wydobywający z mojej pamięci wszystko od uzyskania świadomości do dziś. czyli publicznie od roku,01 dla społeczeństwa, które spełnia rolę zastępczą prawa, w tym państwie, jako, uzupełnienie nie znanych mi akt, spraw. Nie można tego zatrzymać bo nie mogę uzyskać dokumentów, potwierdzających.
Jest to wyrokiem wydanym na mnie, przez przestępców. polega to na jednostronnych opisach mnie, przez różne osoby w tym, państwie i z poza granicą państwa polskiego, w tym, większość czysto fałszywa. Zeznawali, i opisywali mnie świadomie, aby stosowali środek wobec mnie.
Środek znajduje się na etapie jego realizacji przez policje, czyli jest wykonywany na mnie.
żeby przeprowadzić procedury prawne, potrzebne jest potwierdzenie, obecności jego na mojej głowie.
Tego mi wykonawcy zabraniają w tym, państwie i wszędzie gdzie się znajduję.
Popełnili, oni przestępstwo wobec mnie, uszkadzając mi skórę, wbijając mi świadomie ciała obce w tą skórę. Uszkodzili mi układ, neurologiczny, tym środkiem, jako dalszego funkcjonowania organizmu mojego. Zabraniają mi potwierdzenia latami że jest stosowany, wobec mnie, abym, przeprowadził, procedury prawne, na tych co dopuści się tego przestępstwa wobec mnie. Ci sami co napisali zabiegali o stosowanie tego środka, podpisali się pod tym, zabraniają mi, odwoływania się, zmuszając mnie do dalszego, prześladowania mnie, czyli tego samego programu jaki mieli wcześniej, przed zastosowaniem tego środka wobec mnie, jako zapewnie sobie bez karności wobec mnie.
Doszło sterowanie polityczne, tym ,problemem.
Zabraniają mi bezterminowo, czyli nie wolno mi tego wykonać. Nic mi o stosowaniu nie wiadomo było, zapowiadali mi, ustnie represje bo nie słuchałem, miałem się spodziewać czyli dopiero planowali ,stosowanie środków przymusowych wobec mnie, z tego powodu. Policje mi tego zabraniają, bezterminowo, czyli nie wolno mi tego wykonać, tak sterują lekarzami.
Lekarze świadomie mi tego odmawiali i nadal to robią, celowo i świadomie fałszowali te, wyniki badań, dalej. Nie mogę tego naprawić czego się dopuścili.
Odmawiali mi tego płatnie bezpłatnie, jako zabronienie mi tego, świadomie z ich strony bo to znają z Internetu, ich kontaktów z policjami.
Lekarze po przychodniach tego nie wykonali.
Ci co wykonali to wykonali to źle, do tej pory, przez 15 miesięcy czyli do daty roku 05 wrzesień do dziś.
Policje mi zapowiadały to że będą stosować, środki wobec mnie, bo nie słuchałem ustnych poleceń kierowanych do mnie, ja to uważałem za żarty wymuszenia na mnie, czegoś, przez policje, nie jawne, jako popełniający na mnie przestępstwa przestępcy, zawodowi. Nie można mówić mi że będą stosować represje wobec mnie, z tego powody, jako planowanie pozbawiania mnie wolności, bo nie słucham przestępców oficerów policji, jako ich wspólników Policje podarowały im odpowiedzialności karne, za oposy, łapówki.
Dokonywali zemst na mnie zabraniając mi się wyleczenia, od roku 98 na stałe jako ich represje wobec mnie, szantaż z tego powodu.
Zabraniają mi tego jako ich samowola, jednostronny wymysł przymusu wobec mnie.
Brak działalności prawa, organów, prawnych, prokuratur, sądów, w tym państwie, to główną rolę spełniają policje, jako ważniejszą od pozostałych organów pranych.
Nie przyjmują ode mnie zgłoszeń, problemów do rozwiązania w tym poszukiwanych, przez nich zabójców. portretami pamięciowymi, jako sprawców, ochraniając ich obsługując jako poszukiwanych, przestępców. o tych poszukiwanych publicznie poszło, bo ich znałem, jako przestępców rozpoznałem. To policje zastosowały z tego powodu, tych poszukiwanych sprawców przestępstw, środki wobec mnie, i liczyli na to że napiszą mi akt oskarżenia.
Dysponuję pełnym udowodnieniem, tej choroby obecnych ciał obcych, na mojej głowie zarośniętych, jako wykonane, samemu, ominąłem placówki przychodnie, szpitale tam, pracujących lekarzy. Odmawiając ustalenia choroby odmawia mi się procedur prawnych, w tym państwie zmusza do wersji zastępczej nie akceptowanej przeze mnie, bo ja przymusowo poszukiwanych przestępców, sprawców słuchał nie będę, zastałem, pomawiany jako przestępca, dożywotnio, przez ,oryginalnych, przestępców zrobili to żeby uniknęli kar. Potrzeby mi jest dokument na obecność tego środka na mojej głowie żeby zadziałało prawo a tego mi się zabrani, odmawia, jako czyta formalność, dla procedur prawnych.
Zabroni mi pracy z tego powodu w roku 96,i zapowiedzieli że zostanę zastrzelony bo nie słucham, przestępców, ustnych poleceń, na jakich mi przestępcy z policjami pozwolą żyć. Przekazał mi to, wroku96,Nwacki Mariusz, z Bogatyni Zatonia ul, Mickiewicza 10,b a wykonawcami byli, i są nadal, Sakowicza Aleksander zam. Zgorzelec, ul, Rejmonta 31\5 Alfavicki Jarosław, Ukraina Lwów, policyjna rodzina z przemyśla, wyznaczona, przez Wasika Zbigniewa Ostrów na sanem. nr domu 96 kiedy to mieli mnie, zabić napisałem dane tych co mnie mieli oficjalnie zabić z tego powodu, jako Zabornie mi dalszego życia bo nie słuchałem ,poszukiwanych ,przestępców.
Proszę o opublikowanie tego, omówienie na antenie podanie do publicznej wiadomości. taki trwa problem w tym państwie. Publikują jacyś przestępcy, publicznie, prace mojego mózgu, w Internecie, proszę o pomoc, co to za firma, robi to i na jakiej podstawie, kto to jest tym emisariuszem, tego programu. kto to udostępnia bez mojej zgody i wyroku sadowego. Proszę o pomoc w pełnym adresie tej, firmy, kim ona jest. Ja się na to nie zgadzałem nie zostałem skazany, przez żaden sąd. Same fałszywe wymysły, zostały zastosowane żeby mnie zabić, jako bez wyroku, w tym, państwie, i poza granicami też, jako egzekucja od roku 96 bo na działalność sadów zabrakło, miejsca w tym ,państwie. Mnie tyko interesuj sądy, żaden margines przestępczy nie może mnie do niczego zmuszać, wymuszać nic na mnie, korzystać z tego środka jako publicznie dostępny, im czyli tym co ja ich nie chce znać. Doszło do zmuszanie mnie latami bo dłużej jak dziesięć lat do kontaktów przymusowych, z przestępcami, pod presją środka stosowanego wobec mnie robi to jakaś firma, jako prześladująca mnie, zapomnieli o organach prawnych, ci co to transmitują.
Przystaś Adam
  
nie moge uzyskac potwierdzenia
PostWysłano: Sobota, 04 Listopada 2006, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
przystas
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6579
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Jak uzyskać od stosowanego środka przez prokuraturę, sąd jako zastosowanego wobec mnie na podstawie zeznań i opisów jednostronnych mnie przez tych co tego dokanały, aby mnie rozpracować, skazać nie prawidłowo, okazło się to czysto falszywymi pomówieniami jakich dokonały te osoby. Znam ich dane personalne lub niekompletny adres.
  
nie moge uzyskac potwierdzenia
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010