Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 18 Sierpnia 2006, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciek23
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6459
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Jeśli ktoś bylby łaskaw przeslać mi jeszcze DVD z chorzowa to bylbym bardzo wdzięczny. W zamian moge wyslac koncerty z Buenos Aires lub Sao Paulo z tego roku czy jakies inne video.pozdrawiam:)
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Sierpnia 2006, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




własnie wrocilam z wyjazdu i probowalam odczytac wiadomosci na PM w sprawie koncertu i okazuje sie, ze gdy probuje je otworzyc wyskakuje komunikat "bład ogolny" - czy ktos moze wie czy to jest teraz jakas awaria czy cos bylo w miedzy czasie? moze tmaslak, korzen, jarek100 - napiszcie jeszcze raz, pozdraiwam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Wtorek, 29 Sierpnia 2006, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moves
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4445
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




witam, mimo iz bylem w drzewku dawno temu zapisany, to do dzis nie dostalem nagrania. czy moglby ktos mi je wyslac? ja jeszcze dzis przelewam pieniadze na konto bankowe dobrodzieja i podaje swoj adres...
  
Re: <moves> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 02 Września 2006, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




jesli ktos potrzebuje DVD z chorzowa prosze pisac na PM smile.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 16 Września 2006, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kgbmarek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6492
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




yyy mam pytanie cyz ktos by mugl mi by nagrac ta plyte z Chorzowa bym byla wdzieczny prosze sie skontaktowac zemna bardzo mi na tym zalezy z gory dzieki
  
Re: <kgbmarek> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Niedziela, 17 Września 2006, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3546
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Popatrz na post wyzej confused.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 04 Października 2006, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kgbmarek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6492
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




dziekuje za DVD z chorzowa jestnaprawde swietne nagral mi to slawasu2
naprawde mozna mu zaufac tylkojest zajety i odrazu niewysyla bo pracuje ale naprawde mozna mu zaufac bardzo go polecam jelsi ktos by chcial zebymmu nagral DVD z tego koncertu prosze pisac na prywatne wiadomosci
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 25 Października 2006, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
recoilpp
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6560
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




jaki jest koszt tego wydawnictwa ?
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 25 Października 2006, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bart555
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2650
Posty: 353


[ Osobista Galeria ]




recoilpp :
jaki jest koszt tego wydawnictwa ?


Byłoby miło, gdybyś przeczytał ten temat od początku... Właściwie to nawet nie musisz się "meczyć" przez te wszystkie strony, wystarczy pierwszy post... a nawet sam koniec pierwszego postu...
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Października 2006, 09:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Czy mogę liczyć na czyjąś życzliwość i na to że ktoś podeśle mi to dvd?
  
Re: <LarryU2> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysy
PostWysłano: Wtorek, 31 Października 2006, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rafalu2
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6183
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Czesc Laary
Mam pytanko i prośbę
Dałbyś rade jeszcze mi nagrać nasz ukochany koncercik z chorzowa
oczywiście wysłałbym Ci płytki i niezbędne znaczki
pozdrawiam
rafalu2 cool.gif
  
Re: <rafalu2> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysy
PostWysłano: Wtorek, 31 Października 2006, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Prędzej na PM z podobnymi prośbami wink.gif
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 11 Listopada 2006, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




Muszę wszystkim polecić wspaniałego fana i człowieka :-) SlawasU2 to baardzo solidny, uczciwy i miły fan. Wymiana z Nim to wielka przyjemność :-) do tego jeszcze Sławek zrobił mi "mały" prezent, za który oczywiście baaardzo dziękuję.
Polecam poprostu i tyle:P
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 11 Listopada 2006, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




iloveBono :
Muszę wszystkim polecić wspaniałego fana i człowieka :-) SlawasU2 to baardzo solidny, uczciwy i miły fan. Wymiana z Nim to wielka przyjemność :-) do tego jeszcze Sławek zrobił mi "mały" prezent, za który oczywiście baaardzo dziękuję.
Polecam poprostu i tyle:P


dzieki i niema za co jesli tylko znajde troszke czasu zawsze pomoge :)

pozdrawiam
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2006, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gwiazda_rocka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6289
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




Czy znalazłby się ktoś niezbyt zajęty, co by mi przegrał i przesłał multicam?
Idę na (prawie) wszystkie warunki. wink.gif Kontaktuj się Dobroczyńco potencjalny poprzez PM ze mną.
  
Re: <gwiazda_rocka> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Środa, 15 Listopada 2006, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3546
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Poczytaj pare postow wczesniej a dowiesz kto moze wysylac:) biggrin.gif JA MOGE:P
  
Re: <LarryU2> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Sobota, 20 Stycznia 2007, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




Ok przyjaciele

nagrywam ok
mało czasu bo w dobie jakies 10 h jestem i w domu i praktycznie to przeznaczam na sen

nagrywam ok chorzów i nagram ale jesli ktoś wpada na heh z nikąd i chce a ja mam mu to odrazu wyp.i ok to nieoirozumienie znam was długo i za wszycho jestem wdzieczny ale nie ze wysyłam cos w PL i nikt nawet mi nie odpisze ze doszło sikam na takich { przeciez to nic niekosztuje} wkoncu ja sobie zarywam dzien popołudnie komus chce ok a ktos nawet nie napisze czy doszło ZLEWA BO JUZ DOSTAŁ]
na heh nie do pomyslenia czyz nie :)
pozdrawiam wspaniałych i U2 fanów nowych
  
Re: <slawasu2> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wys
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2007, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mac.mac
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6708
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




witam,

jestem jednym z tych - jak piszesz - " ktoś wpada na heh z nikąd", nie chę jednak aby ktoś mi to natychmiast wypalał, a grzecznie proszę o taką możliwość,
byłem na koncercie, czytałem o Multicam w prasie, na postach , słyszałem w TV, nie mam możliwości ściągnięcia z torrenta (proxy w firmie itd).
więc się zalogowałem i poszukuję osoby, która może mi takie płytki wypalić,
jeśli je otrzymam mogę zrobić również kilka kopii dla innych,

PS jeśli dostanę płytki to na pewno napiszę, że doszły ;)
  
Re: Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
PostWysłano: Piątek, 26 Stycznia 2007, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
breslav
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6668
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




moze ktoś wrzuci na rapidshare, ten dodatek co jest na pierwszej plycie MULTICAM Chorzów, tzn. to EXTRAS co pojawia sie w menu, ja nie moge tego cos wlaczycz poprostu mi sie wtedy zacina, a wogole co tam jest
  
Re: <rafalu2> Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysy
PostWysłano: Czwartek, 01 Lutego 2007, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Eagle
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5382
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




Jest ktoś spod Opola? Szukam i szukam i znaleźć nikogo nie mogę - więcej fanów DM niżeli U2 ;) Szukam kogoś, kto przgrałby mi owe dzieło.
  
Vertigo 2005//U2 Live From Chorzów Multicam DVD//Drzewko wysyłkowe
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 5 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010