Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> RESTORE / TEMP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
RESTORE / TEMP
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




RESTORE / TEMP taki sobie katalog ,hm i nic takiego gdyby nie to że przypadkowo sprawdziłem ze jest w nim 2516 plików o pojemności około 320MB [zly] I pytanko po co to jest ,czy dobrze zrobiłem że skasowałem wszystko ( co prawda miałem problem ,ale poszło)
Czy ktoś mi może przybliżyć temat ??
  
Re: RESTORE / TEMP
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aht
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #123
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




W tym katalogu są trzymane pliki potrzebne do przywracania systemu. Jeśli coś skopiesz, to masz jeszcze jakąś szansę na przywrócenie systemu do używalności, przywracasz jego działającą kopię. Z jakiegoś powodu chłopcy z MS zamiast po prostu zabezpieczyć ważne pliki przed skasowaniem robią ich kopie zapasowe eusa_eh.gif
  
Re: RESTORE / TEMP
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Stefan :
RESTORE / TEMP taki sobie katalog ,hm i nic takiego gdyby nie to że przypadkowo sprawdziłem ze jest w nim 2516 plików o pojemności około 320MB zly.gif I pytanko po co to jest ,czy dobrze zrobiłem że skasowałem wszystko ( co prawda miałem problem ,ale poszło)
Czy ktoś mi może przybliżyć temat ??


zrobiłem siedyś to samo... i skopał się Windows... jednak nie umiałem zbyt dużo i musiałem formata zrobić ... sad.gif
  
Re: <Aht> RESTORE / TEMP
PostWysłano: Środa, 17 Września 2003, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Hmm no tak już poszło (skasowałem).To w takim układzie nie nalerzy tam zaglądać :))
  
Re: RESTORE / TEMP
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Taks
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #450
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Akurat mam problem z tym katalogiem a jest on taki iż... W katalogu restore/temp........ mam wirusa i jest problem z jego usunięciem (zalezy mi na tym aby nie formatowac dysku) a antywirus się zwiesza przy prubie usunięcia szkodnika (CO POWINIENEM ZROBIC??)
  
Re: <Taks> RESTORE / TEMP
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Listopada 2003, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe co to za AntyVir co nie przelapal zaraze w locie.A co do Restore/Temp wbrew powyrzszym opiniom cala zawartosc tego katalogu co jakis czas kasuje.Z Windowsa tego nie zrobisz,poprostu zawartosci tego foldera fizycznie nie widzi ( przynajmniej u mnie ,mozektos zna metode).Musisz miec dyskietke systemowa.A na niej V.C. lub uboga wersje D.N.
  
Re: <Stefan> RESTORE / TEMP
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




oczywiście że windows widzi ten folder. I Ty też możesz zobaczyć, wystarczy że odhaczysz ukrywanie plików systemowych.
  
Re: <Bzdury> RESTORE / TEMP
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #27
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Tak masz racje widzi.Ale usunac to sie nie da (Restore/Temp)zawartosc tego folderu.Hmm chyba ze wciarz mam tyly.U mnie z opcji Windowsa sie nie da (brak dostepu) sad.gif
  
Re: RESTORE / TEMP
PostWysłano: Sobota, 22 Listopada 2003, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




[quote="Taks"]Akurat mam problem z tym katalogiem a jest on taki iż... W katalogu restore/temp........ mam wirusa i jest problem z jego usunięciem (zalezy mi na tym aby nie formatowac dysku) a antywirus się zwiesza przy prubie usunięcia szkodnika (CO POWINIENEM ZROBIC??)[/quote]


nic dziwnego uzywasz windowsowe antiviry skanuja dyski w locie i nie mogo sobie poradzic z plikami uzywanymi obecnie przez windowsa takimi jak explorer emm386 i inne takie najlepiej zmontuj sobie dosowy antivir lub (i) jesli nie masz dosa (win xp , win me) cos z czego zbutujesz kompa
a on sobie poradzi ze szkodnikami

taki program to np norton antivirus ma wbudowany program dosowy





linux rulez:)
  
RESTORE / TEMP
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010