Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.) Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zbych
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5455
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




dopiero dzis ujawniono OFICJALNIE trackliste u218videos
wiec Windows na pewno nie bedzie...
ale za to wiecej Milanu bedzie

ceny na plyty w Kinach:

DVD ZooTV 65 zł
DVD ZooTV limited 95 zł
CD U2 18 (polska cena) 29 zł
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 01:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lucas007
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #841
Posty: 254


[ Osobista Galeria ]




Zbych :
dopiero dzis ujawniono OFICJALNIE trackliste u218videos
wiec Windows na pewno nie bedzie...
ale za to wiecej Milanu bedzie


to bedzie wiecej niz 10 utworów z milanu? shock.gif
na DVD czy w wersji CD+DVD?
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 08:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




lucas007 :
[..]



to bedzie wiecej niz 10 utworów z milanu? shock.gif
na DVD czy w wersji CD+DVD?


Myślę, że informacja Zbycha dotyczy wcześniejszego ogłoszenia o tym co zostanie puszczone przed Zoo TV w Multikinie. Miało być m.in. Window i dwa utwory z Mediolanu. Z tego co napisał Zbych wynika więc, że z powodu braku klipu do Window pokazanych zostanie więcej utworów z Mediolanu. Dotyczy to jednak ciągle kawałków z bonusowego DVD., których będzie niestety tylko 10 wink.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Małgosia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3848
Posty: 259


[ Osobista Galeria ]




WYGRAJ DARMOWE WEJŚCIÓWKI! - SZCZECIN

Multikino we współpracy ze Szczecińskim Centrum Fanów U2 zapraszają 23 listopada (czwartek) o godz.19 na koncert na wielkim ekranie U2 ZOO TV Live from Sydney.

W związku z tą imprezą mamy do rozdania 15 DARMOWYCH WEJŚCIÓWEK.

By je otrzymać wystarczy odwiedzić stronę: www.u2.szczecin.pl
i wziąć udział w naszym konkursie.

Konkurs trwa do 20.11. (poniedziałek) włącznie. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Ponadto na hasło: U2.SZCZECIN.PL bilety można zakupić po promocyjnej cenie 10 zł.

*Konkurs i promocja obowiązują tylko na terenie Szczecina
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




W konkursie już wziąłem udział. biggrin.gif Pytanie było trudne (nikomu nie zdradzę oczywiście prawidłowej odpowiedzi, bo nie zamierzam sobie robić konkurencji), ale dałem radę. wink.gif

Małgosia :
[..]



Mariusz, postaraj sie wiec smile.gif
Oczywiscie, chodzi mi o seans poznanski. Na seansie szczecinskim bede biegac wokolo, poniewaz wspolpracuje z Multi i planujemy oprocz koncertu, stworzyc fajna atmosfere na sali kinowej wink.gif
Wlasnie staram sie namowic menadzera na ustawienie duzych reflektorow po bokach ekranu, ktore daja swietny efekt poprzez przemieszczajace sie po sali snopy swiatla smile.gif (jeden jedyny raz, takie cos zaproponowali podczas Devotionala DM i bylo bardzo in plus wink.gif )
Daj znac jak uda Ci sie zawitac do nas!


Pewnie, że się postaram. Nawet w konkursie biorę udział wink.gif Wpadłbym również po to, aby poczuć stworzoną przez Ciebie fajną atmosferę. wink.gif Pomysł z reflektorami jest świetny eusa_clap.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Małgosia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3848
Posty: 259


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
W konkursie już wziąłem udział. biggrin.gif Pytanie było trudne (nikomu nie zdradzę oczywiście prawidłowej odpowiedzi, bo nie zamierzam sobie robić konkurencji), ale dałem radę. wink.gif


lol.gif lol.gif lol.gif

A jestes pewien, ze nie bylo tam zadnych podchwytliwych haczykow.. zadnych zagadek slownych?.. czy odpowiedz byla rzeczywiscie taka prosta i oczywista??..
Dam Ci druga szanse, jesli jednak pojawily sie jakies watpliwosci lol.gif wink.gif

Pozdrawiam
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Małgosia :
[..]

A jestes pewien, ze nie bylo tam zadnych podchwytliwych haczykow.. zadnych zagadek slownych?


Wręcz przeciwnie, jestem przekonany, że pytanie jest bardzo podchwytliwe. Odpowiedzi jestem jednak pewny - sprawdziłem w Encyklopedii U2, Propagandzie i na 23 stronach internetowych wink.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
chciałam zobaczyć, co to za pytanie i czy dam radę, ale...
niestety nie udało mi się sad.gif redface.gif
o kogo chodzi? jak on się nazywa?
odpowiedziałam Bonio... dobrze? redface.gif redface.gif



( lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif kto to wymyślił?! lol.gif lol.gif lol.gif )
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Małgosia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3848
Posty: 259


[ Osobista Galeria ]




Hehehe, pytania zawsze wymyslamy banalnie proste, by zwiekszyc szanse wziecia udzialu wiekszej ilosci osob, rowniez niezwiazanych z u2 wink.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




A pytanie moim zdaniam podchwytliwe, ja bym odpowiedział Paul Hewson i odpowiedź "Bono" uznał za niepoprawną biorąc pod uwagę treść pytania smile.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




LSQ :
A pytanie moim zdaniam podchwytliwe, ja bym odpowiedział Paul Hewson i odpowiedź "Bono" uznał za niepoprawną biorąc pod uwagę treść pytania smile.gif


nooo nie podpowiadaaaaaj!! eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif tongue.gif
  
Re: <martatea> MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Ahaaa <ups>
Myślałem, że to już się skończyło redface.gif
Podwójne przepraszam teraz: za powyższe i za off-topic lol.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




[quote="LSQ"]A pytanie moim zdaniam podchwytliwe, ja bym odpowiedział Paul Hewson i odpowiedź "Bono" uznał za niepoprawną biorąc pod uwagę treść pytania smile.gif[/quote]

Pytanie nie jest podchwytliwe, trzeba sie tylko zastanowic. Pytanie brzmi tylko ktory wokalista U2? Glowny wokalista U2 w rzeczywistosci nie nazywa sie Bono i tu zgadzam sie z przedmowca.
W ksiazeczkach do albumow podane jest, ze w zespole sa dwa "vocals" zatem w odpowiedzi powinny zostac zaakceptowane dwa nazwiska.
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Małgosia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3848
Posty: 259


[ Osobista Galeria ]




Jak mozna bylo tak beztrosko dac odpowiedz na to wymagajace ogromnej wiedzy na temat u2 pytanie??? sad.gif sad.gif sad.gif lol.gif
No i teraz chyba bede musiala wygenerowac jakas inna mega zagadke..
Ech..lol.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Caroli :
[..]



Pytanie nie jest podchwytliwe, trzeba sie tylko zastanowic. Pytanie brzmi tylko ktory wokalista U2? Glowny wokalista U2 w rzeczywistosci nie nazywa sie Bono i tu zgadzam sie z przedmowca.
W ksiazeczkach do albumow podane jest, ze w zespole sa dwa "vocals" zatem w odpowiedzi powinny zostac zaakceptowane dwa nazwiska.


Nie popadał bym w aż tak daleką interpretację. Logiczne, że chodzi o osobę której główną funkcją w zespole jest wokal. Idąc Twoim tokiem rozumowanie możemy śmiało też dopisać Larrego i Adama, którym też kiedyś zdarzało się zaśpiewać. Bono często chwyta za gitarę, ale giatrzystą U2 bym go nie określił. A infomacje przy albumie dotyczą konkretnych utworów - przy Your Blue Room znajdziesz Adama C. smile.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




[quote="Małgosia"]Jak mozna bylo tak beztrosko dac odpowiedz na to wymagajace ogromnej wiedzy na temat u2 pytanie??? sad.gif sad.gif sad.gif lol.gif
No i teraz chyba bede musiala wygenerowac jakas inna mega zagadke..
Ech..lol.gif[/quote]

Alez prosze wink.gif :
Ktory czlonek U2 ma konto bankowe w CityBank?
W ktorym kraju U2 placi podatki?
W ilu organizacjach charetatywnych zaangazowal sie Bono?
Ilu jest czlonkow U2?
Podaj oficjalna alternatywna nazwe zespolu U2 powstala podczas trasy Vertigo Tour?
Ile oficjalnych plyt wydal zespol w swojej karierze?
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Caroli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5466
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




[quote="Atomic_Mario"][..]

Idąc Twoim tokiem rozumowanie możemy śmiało też dopisać Larrego i Adama, którym też kiedyś zdarzało się zaśpiewać. Bono często chwyta za gitarę, ale giatrzystą U2 bym go nie określił. A infomacje przy albumie dotyczą konkretnych utworów - przy Your Blue Room znajdziesz Adama C. smile.gif[/quote]

Nie jest to moj tok rozumowania. Wydaje sie tylko Tobie, ze tak jest. Moja wiedza, jak napisalam, opiera sie w tym momencie na danych z ksiazeczki, dodam tu ze z przedostatniej strony.

Adam w Your Blue Room raczej nie spiewal, tylko recytowal. W ktorejs z ksiazek o U2 (juz nie pamietam ktorej) wlasnosci Wojtka przeczytalam ta informacje. :D Czasami warto pogrzebac w cudzej kolekcji. ;)

PS. Na kompilacji The Golden Unplugged Album mozna uslyszec talent wokalny Larrego, i na sile mozna podac 4 nazwiska.
  
Re: <Caroli> MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SHADOWu2
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4943
Posty: 1203


[ Osobista Galeria ]




Mogę Wam z całą przyjemnością, że na 100% zobaczycie mnie w Zabrzu. Niestety nie wiem jakie mam miejsca, ale wiem, że w ostatnim rzędzie. wink.gif

Co do wątpliwości do zniżki przez podanie hasła to nie będzie chyba problemu - wczoraj jak dzwoniłam z mamą po te bilety to pytałyśmy się tak z ciekawości kiedy jej te hasło mamy powiedzieć. Skoro pani, z którą rozmawiałyśmy wiedziała o co chodzi to chyba zadziała! biggrin.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Ja też bede na 100% ale w Gdańsku. O mały włos i by mnie nie było. Moja mama umowila mnie na rwanie zębów na 2 terminy dzisiaj i 23 zly.gif na 18. Więc pożegnałem sie z mutlikinem bo rwanie trzech stałych zębów zlecone przez ortodonte to nie jest zabawa. Dzisiaj mialem mieć rwane dwa ale po rozmowie z panem od rwania zębów doszliśmy do wniosku ze mozna dzisiaj wyrwac wszystkie trzy lol.gif (cały czas po głowie chodziła mi myśl, u2 w multikinie:D) I takim oto sposobem jadę do multikina biggrin.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney 17 & 23 listopada 2006
PostWysłano: Czwartek, 16 Listopada 2006, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lucas007
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #841
Posty: 254


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]



Myślę, że informacja Zbycha dotyczy wcześniejszego ogłoszenia o tym co zostanie puszczone przed Zoo TV w Multikinie. Miało być m.in. Window i dwa utwory z Mediolanu. Z tego co napisał Zbych wynika więc, że z powodu braku klipu do Window pokazanych zostanie więcej utworów z Mediolanu. Dotyczy to jednak ciągle kawałków z bonusowego DVD., których będzie niestety tylko 10 wink.gif


dzieki za wyjasnienie troche mnie to zmyliło:)
na merlinie wersja u218 (cd+dvd) za 80zł -(15 zl taniej niz na zlocie), chyba sie oplaca, zobaczymy ile zażyczy sobie media markt...
  
MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 11  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010