Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Czy chodzimy do kina? Idź do strony 1, 2, 3 ... 7, 8, 9
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak często chodzisz do kina ?
Raz na tydzień lub częściej
5%
 5%  [2]
Raz na dwa tygodnie
15%
 15%  [6]
Raz na miesiąc
25%
 25%  [10]
Raz na trzy miesiące
23%
 23%  [9]
Raz na pół roku
30%
 30%  [12]
Wszystkich Głosów : 39

Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Sobota, 21 Października 2006, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




"Diabel ubiera sie u Prady"- film pozornie banalny, ale ma swa mysl przewodnia, ktora mimo prostoty i wrecz prawie ze wypowiedzenia soba prawdy oczywistej, moze byc spokojnie powtarzana czesciej, zwlaszcza w dzisiejszych czasach przesiaknietych komercja. Nie wazne sa bowiem w zyciu aspekty materialne, to jak inni nas widza, lecz podazanie tak za swym wlasnym celem, by nie wyzbyc sie na tej drodze wlasnych idelaow i zasad, nie sprzedaniu sie w imie kariery czy swiata wielkiej slawy i bogactwa.
Lekki film, na wspolne wyjscie z przyjaciolka, by milo i sympatycznie spedzic na przyklad piatkowy wieczor... wink.gif
No i po raz kolejny nie zawiodlam sie na mojej jednej z ulubionych aktorek, Meryl Streep, ktora zagrala jak zwykle fantastycznie. smile.gif
  
Re: <Kosmopolitka> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No dobrze, ale co to ma wspólnego z wątkiem??? shock.gif
  
Re: <Berger> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Wole napisac w watku juz istniejacym, w ktorym sie od czasu do czasu takowe recenzje roznych filmow umieszczalo, niz zakladac nowy watek dotyczacy tylko jednego filmu. I mysle, ze ma to mimo wszystko duzo wspolnego z tematem. A jak nie widzisz powiazan, to juz nie moj to problem...
  
Re: <Kosmopolitka> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No, powiązań nie ma, ale to nic, postaramy się je stworzyć. :)
A zatem - jak często chodzisz na "Diabeł ubiera się u Prady"? :D
  
Re: <Berger> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




I po co ta kpina??? Ach zapomnialam przeciez, ze tylko pewnym osobom na tym forum mozna sie wszedzie i na wszelakie mozliwe sposoby wypowiadac...


P.S. A tytul tego watku brzmi: CZY chodzimy do kina?
  
Re: <Kosmopolitka> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I po co ten jad?
A poniżej, dla przypomnienia, pierwszy post niniejszego wątku:

"(...)przeciętny Polak był w kinie w ciągu roku aż... 0,7 raza. W W-wie, gdzie jest dużo multipleksów, było trochę lepiej, przeciętny mieszkaniec był w kinie bodaj 3 razy. Tak, czy inaczej jest to raz na cztery miesiące!!! Ja jestem w kinie co tydzień, czasem raz na dwa tygodnie.(...)"
P.S. A jakimż to osobom wolno aż tyle? wink.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Kino. Szczególnie miłe miejsce, z chichoczącymi nastolatkami, wrzeszcącymi małymi dziećmi tudzież ludźmi pochłaniającymi popcorn i wciągającymi Colę przez słomki, siorbiąc na samym końcu niemiłosiernie.
Dziękuję, wolę moją kanapę z przerwą na herbatkę, przewijaniem moich ulubionych fragmentów setki razy, bez całujących się par przy boku.

W kinach na ogół nie ma i tak nic ciekawego, więc pozostaję statystyczną Polką wink.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
novia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5703
Posty: 344


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Kino. Szczególnie miłe miejsce, z chichoczącymi nastolatkami, wrzeszcącymi małymi dziećmi tudzież ludźmi pochłaniającymi popcorn i wciągającymi Colę przez słomki, siorbiąc na samym końcu niemiłosiernie.
Dziękuję, wolę moją kanapę z przerwą na herbatkę, przewijaniem moich ulubionych fragmentów setki razy, bez całujących się par przy boku.

W kinach na ogół nie ma i tak nic ciekawego, więc pozostaję statystyczną Polką wink.gif


ekhm, kochana, to zalezy do jakiego Ty kina idziesz.. wink.gif Oooo, jak ja niecierpię popcornu i rozmów towarzyskich w trakcie filmu, ale na szczęście w kinie do którego chodzę to się nie zdarza. Otóż mam to szczęście, że oprócz wielkich Cinema City czy Helios, w moim mieście (tzn mieście obok- mówię o Katowicach, które traktuję jak swoje miasto;P) jest jeszcze kino studyjne Światowid dla koneserów sztuki filmowej reprezentujące niekomercyjne, dobre i wartościowe filmy. Nie ma tam wielkich kinowych hitów (pomijając te dobre hity, np Volver ;) ) i amerykańskiego błota (ok, nie wszystko, co amerykańskie to błoto, ale większość...), często organizowane są różne przeglądy, ceny umiarkowane. Pozostaje dobry smak i poczucie dobrze zainwestowanych 12-13 złotych :)
Ale tak generalnie i tak najfajniej jest w teatrze wink.gif
  
Re: <kmnd_rybnik> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Środa, 25 Października 2006, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mylisz kino z multipleksem. Zapraszam na przegląd kina czeskiego, który właśnie trwa w poznańskim kinie "Rialto".
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Środa, 25 Października 2006, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Mylisz kino z multipleksem. Zapraszam na przegląd kina czeskiego, który właśnie trwa w poznańskim kinie "Rialto".


I tu się z Tobą zgadzam... smile.gif Mnie kino kojarzy się z kameralną salą, dobrym filmem i widzami na poziomie... smile.gif Multipleks jest jak supermarket, a tych nie znoszę...
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Piątek, 03 Listopada 2006, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




novia :
Oooo, jak ja niecierpię popcornu i rozmów towarzyskich w trakcie filmu...

Takie osoby po prostu chodzą "do kina", a nie "na film".

kmnd_rybnik :
Dziękuję, wolę moją kanapę z przerwą na herbatkę, przewijaniem moich ulubionych fragmentów setki razy, bez całujących się par przy boku.

A niech się tam całują na tych romans-sidłach, byle jednak chociaż z wyczuciem chwili wink.gif Też mam trochę "egoistyczne" podejście do oglądania filmów - żeby nikt mi nie przeszkadzał, a najlepiej żeby sala kinowa była pusta wink.gif
W Kwidzynie jest jedno kino, więc wybór mam raczej niewielki, jeżeli chciałabym tutaj się wybrać na film. A Trójmiasta jeszcze nie znam na tyle, aby wiedzieć, gdzie są dobre kina, żeby uniknąc takich nieprzyjemnych sytuacji, jak wyżej opisywane.
  
Re: <grusia> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Listopada 2006, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Co do Gdańska, to Ci nie pomogę, ale też nie popadajmy w przesadę odnośnie multipleksów. Wczoraj byłem w poznańskim Multikinie. Cena - 10 zł, położenie w centrum miasta, a film dobry. Co do gadania, to sam wydawałem z siebie spontaniczne, szeptane okrzyki podczas co fajniejszych scen. Bardziej przeszkadzał mi koleś obok, śmiejący się głośno i głupio.
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Piątek, 10 Listopada 2006, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Niekoniecznie Gdańsk, w sumie chyba go najmniej z całego Trójmiasta lubię wink.gif
Zależy, jak trafisz, o której jest seans i gdzie usiądziesz.
A tak naprawdę to ja się nie znam... crazy.gif
  
Re: <grusia> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Listopada 2006, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tak, czy inaczej, w Trójmieście byłem chyba w kinie chyba tylko raz. Za to było to mocne wejście, bo bylem na "Długu".
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Piątek, 17 Listopada 2006, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Z okazji próbnych matur, miłam obowiązek wynieść się ze szkoły w środę, musząc jednak spędzić czas gdzieś z klasą i wychowawcą. Wybraliśmy się więc do kinpoplexu na Przymorzu na film "Babel".
Przyjemność z oglądania miałam wątpliwą, ponieważ ziściły się moje najgorsze podejrzenia i wizje, czyli to, o czym dyskutowaliśmy nieco wyżej: głośno romawiający i śmięjący się ludzie, którzy zakłócali mi odbiór. Myślę sobie: no ok, to obcy ludzie, nie mi ich oceniać. Niestety nie oszczędziło mnie rónież towarzystwo z klasy [a przecież profil humanistyczny, miałam złudzenia, że taki wybierają ludzie raczej kulturalni - co jednak nie oznacza że tacy nie wybierają też innych], głośno komentując, co się dało.
  
Czy chodzimy do kina?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 9 z 9  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010