Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cracovii Kraków, szczegóły tutaj. Jak to dotrze do mieszkańców Topolowej i okolic, to może Maciek mieć przejebane. Mieszkałem naprzeciwko niego przez jakieś osiem lat i tam na pewno rządziła Wisła.
  
Re: <Kowal> MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może lepiej, że o drużynie piłki nożnej niż na przykład o Andrzeju Gołocie... crazy.gif
  
Re: <Berger> MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Te! Kazika nie tykaj, pokajał się już za ten utwór wink.gif
  
Re: <Kowal> MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ha! za to na Woli bedzie mogl sie czuc bezpiecznie lol.gif
  
Re: MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 17:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




zaś Cracovia ma zgodę z Arka Gdynia... niom a to z kolei odwieczny wróg Lechi Gdańsk... na szczęście nie czuję przywiązania do klubów i piłki noznej :)
  
Re: <ronnie> MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Środa, 05 Listopada 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Idac dalej za ciosem z Arka zwiazana jest Gwardia Koszalin. Tylo co z tego wynika...??? tongue.gif
  
Re: <Kowal> MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AZYL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #328
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




OLAPOQA eusa_wall.gif
  
Re: MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 02:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Idac dalej za ciosem z Arka zwiazana jest Gwardia Koszalin. Tylo co z tego wynika...??? tongue.gif


przemawiam jako moderator:
Bardzo prosze rozmowy o klubach sportowych, tudziez ukladach kibolskich przeprowadzac na forum sportowym na przyklad, jesli czujecie taka potrzebe.
To forum o sztuce a nie kibicowaniu tudziez kibolowaniu.
  
Re: MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
Te! Kazika nie tykaj, pokajał się już za ten utwór wink.gif


A czy ja napisałem choć słowo o Kaziku??? wink.gif
  
Re: <Kowal> MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Znalazłam zapis tego wywiadu wink.gif

- Co ściągnęło Pana do Cracovii?
- Sympatia do tego klubu. Jestem krakowianinem, od dziecka kibicowałem "pasom". Teraz chciałbym napisać dla Cracovii hymn. Czuję jednak ciężar odpowiedzialności.
- Jaki to będzie hymn?
- Mam pewien pomysł, chcę wzorować się na angielskich pieśniach stadionowych, na rozciągniętej frazie, co umożliwi śpiewanie go przez wszystkich kibiców zebranych na stadionie.
- Skąd Pan będzie czerpał inspirację muzyczną?
- Na razie nie chciałbym tego zdradzać...
- A słowa?
- Jak mi przyjdzie wena, to napiszę, albo szybko, albo... wcale.
- Pana kontakty ze sportem?
- Jako nastolatek uprawiałem lekkoatletykę, biegałem przez płotki, skakałem wzwyż na stadionie przy al. 3 Maja, gdzie była jeszcze żużlowa bieżnia. W płotkach miałem nawet obiecujący wynik chyba 15,3 sekundy na 110 metrów. Trenowałem też wioślarstwo, ale to były... galery.
- A dzisiaj, czy sport Pana interesuje?
- Owszem, najbardziej lubię sumo, mogę oglądać w telewizji godzinami. Także lekkoatletykę. W domu mam cały czas otwarty telewizyjny kanał sportowy. Podziwiam czeskiego piłkarza Nedveda, to chyba futbolista numer 1. na świecie. Z zespołów kocham Real Madryt, jak oni pięknie grają, cały czas do przodu.

źródło (fajna fotka tam jest)

p.s.
wielokrotnie spotkałam się z takim zjawiskiem:
jest na stronie tekst o MM lub Pudelsach, a obok link strony pudelsi.art.pl i po kliknięciu na niego wyskakuje strona malenczuk.pl. Dlaczego takie jest przekierowanie? eusa_sick.gif
  
Re: <go_girl_go> MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




To dodam jeszcze, że jak ostatnio Cracovia z ŁKS-em grała, to Maleńczuk flagę Cracovii na stadion wnosił cool.gif
  
MALEŃCZUK NAPISZE HYMN
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010