Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.) Idź do strony 1, 2, 3 ... , 9, 10, 11
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Niedziela, 03 Grudnia 2006, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Wiec lista 3miejskiej grupy nadal wygląda następująco:
1.Łukasz_1989 + 5 osób
2.Nika22
3.Matri
4.Krzysiek
5.Absta
6.Bombel
7.Vice [to już info spoza forum ]
8.?

Myślę ze 18:00 na skm politechnika pasuje? cool.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Niedziela, 03 Grudnia 2006, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




ja będę jak zwykle na ostatnią chwilę lol.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Grudnia 2006, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łukasz_1989
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4392
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Jesli wszystko bedzie ok to ja z reszta bede o 18:34 na peronie SKM cool.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Grudnia 2006, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




dagasia :
Grupo Śląska odnawiamy listę do Multi...proszę sie wpisywac. Jest 6 biletów...kto pierwszy ten lepszy tongue.gif

1. Novia
2. dagasia

pzdr. :* ];>

Edit: ewentualnie proszę na GG pisac


Hmm... bardzo chętnie bym pojechała, ale mam ostatnio stały problem - kasa... a pozatym właśnie siedzę w domu i umieram, bo chyba mam zapalenie oskrzeli confused.gif doubt.gif

zobaczymy...
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




To już jutro czas leci błyskawiczniee. biggrin.gif Byle by zdrowie dopisało czuje się dzisiaj fatalnieee sad.gif sad.gif


Bez komentarza proszę cool.gif cool.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Chciałabym się z Wami bawić jutro, ale w żaden sposób od soboty nie mogę się skontaktować z Vice, która powiedziała, iż załatwi mi bilet...
Sądzicie, że tuż przed pokazem będą jeszcze?
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jędrzej
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4929
Posty: 143


[ Osobista Galeria ]




Bede, ale nie wiem o ktorej :P:P
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




grusia :

Sądzicie, że tuż przed pokazem będą jeszcze?


Ja myślę, że powinny się znaleźć, bo np. na Chicago w Krakowie była taka sytuacja, że ludzie się przenosili do drugiej sali na wolne miejsca, bo tam był 2 razy większy ekran...
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




ja tak szybko, bo zabiegana stem i chora ehh... bede jutro.. Grusia ma juz bilet i wie o tym :]
pozdrawiam i do jutra
vice
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jow
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3963
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




No nareszcie forum działa biggrin.gif eusa_clap.gif
Nareszcie moge się wyżalić pod własnym nickiem a nie mojej kobity na innym forum biggrin.gif

Zaczynam:

Ja w Bydgoszczy!
Jechałem specjalnie 84km na ten koncert. Załatwiłem sobe nocelg u kolegi oraz pare piwek! Chyba po prostu mnie skusił poprzedni pokaz z Chicago.
Szczęscliwie dojechałem i nawet sobie piwko wypiłem.

Zaczyna się. Jakis dziwny dźwięk...ale to nic, to dopiero wstęp. Pierwsze dźwięki ZOO TV mnie zafascynowały. Ale po jakiś 2 minutach mina mi zbladła. A już zupełnie się wściekłem jak zobaczyłem te perfidną "cenzurę"- to juz był szczyt.
W trakcie koncertu wyszedłem na łazieki i jak wracałem natknałem się na obsługe. Nie mogłem się oprzec pokusie aby im wypalić za ten koncert- bezczelnie się jeszcze spytali czy mi się podoba! Powiedziałem im co lezy mi na sercu oraz iż dźwięk pozostawia wiele do zyczenia, gdyż JA lepsze wyniki osiagam w domu na kinie domowym i że za cicho i takie tam.
Wchodze na sale i widze iż było ponownie "ciach" ...wwwrr... dobrze iż tego nie widziałem. Ale chyba coś ta moja reprymenda pomogła, gdyż co prawda dźwięk się nie polepszyl ale za to nieco podgłosili.
A później kolejne ciach i ciach....perfidne...zupełnie straciło to swój wyraz....zaginął gdzieś duch tego koncertu!

Oczywiście reklama musiała być :D
dalej teledysk TSAC- do bani! obraz i dźwięk był jeszcze gorszy niż na ZOO TV!

Później MILAN.... i ponownie się wściekłem. Dźwiek przy pierwszym utworze pozostawiał wiele do zyczenia. Dalej- I will folow- znowu pomyłka chłopaków, a raczej Boniasa...szkoda....Dźwiek się poprawia.
Elevation....ach... ten Bono....taki sexi person....zabawa z publicznoscią...to lubie. Oczywiście wykonanie super.
All I want....- wykonanie całkiem caliem, tylko ta niewiasta na catwalk'u chyba nie widziała co ma robić.....
City of the ...-CHłopaki już na początku się pomylili....ach.. i to w takim pięknym momecie utworu

Nie chce dalej opisywac kolejnych utwórków- powiem tylo tyle, iż wcisnęło mnie w fotel jak usłyszałem MIss Sarajevo. Chryste!!!- co to było? Pierwszy raz coś takiego słyszałem. Bono pokazał klase.
Po raz kolejny wcisnęło mnie w fotel Orginal the....-wykonanie z chicago po prostu chowa się przy tej wersji!
Jeśli byłem zniesmaczony całościowym pokazem to WARTO było jechac chocby dla tych dwóch kawałków.

Takie mam odczucia z tego koncertu!



ps. zapomniałem dodać jeden malutki szczególik.
Jak byście zareagowali jakby koło was siedziała sobie parka i nagle ONA do NIEGO- "który to Bono?" eehhhh...
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
absta
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5206
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Ja do pokazu koncertu w Gdańsku w sumie nie mam zastrzeżeń, obraz ok, koncert w całości bez cięć ogólnie super i nawet mojej koleżance, która nie słucha U2 się bardzo podobało biggrin.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




ZOO TV MULTIKINO. cool.gif

A mnie się najbardziej podobało vertogo z Milano. eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif shock.gif shock.gif

Zoo srednio na jeża.
eusa_eh.gif eusa_eh.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Mary. :
ZOO TV MULTIKINO. cool.gif

A mnie się najbardziej podobało vertogo z Milano. eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif shock.gif shock.gif

Zoo srednio na jeża.
eusa_eh.gif eusa_eh.gif



Widze ze jestes juz troszke na forum,ale dosc czesto popełnasz błedy ,wez czytaj co piszesz(Nie ma czegos takiego jak Vertogo...jest Vertigo),naprawde to takie trudne czytac co sie napisało?
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




Już jej o tym pisałam w naszej cudownej PMowej kłótni... Ale ja nic nie mówię i nie komętuję jej postów. PEACE!

Przejmijcie po mnie pałeczkę wink.gif
  
Re: <iloveBono> MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




A ja powiem tak - żeby kogoś krytykować, samemu trzeba pisać bezbłędnie... Spójrzcie na swoje posty - oboje... Czy na pewno w Waszych nie ma błędów? wink.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




redface.gif Ale czy my robimy coś typu:
"HEhhehehehehehe eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif "? Nie wkurza Cię to? Mnie osobiście bardzo.

Nie będę na ten temat juz się wypowiadać, bo znowu dostanę PM w którym będzie się ta osoba poniecała, że przeklnęła. A nie chce mi się wywodów robić, bo niby się na mnie obraziła i ja na nią...
dzieci...

Bardzo przepraszam za OT redface.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lauril
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6575
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




W Gdańsku, wbrew naszym przypuszczeniom (15 min. opóźnienia + 15 min. reklam) koncert zaczął się punktualnie o 19.
Najpierw ZooTV. Koncert, jak wiadomo bardzo dobry, całkiem dobre nagłośnienie, ale w życiu nie widziałam bardziej drętwej publiczności!!! Rozglądając się przez cały koncert po sali zarejestrowałam 2 osoby kiwające głową w takt muzyki. A o śpiewaniu czy klaskaniu nie było mowy. Czułam się jak na stypie.
W końcu, gdy zaczął sie Milan, postanowiłyśmy z koleżanką Olką rozruszać imprezę. Wstałyśmy z miejsc, zbiegłyśmy na dół i zaczęłyśmy tańczyć, tak jak to miało miejsce rok wcześniej na Chicago. Miałyśmy nadzieję że ktoś do nas dołączy.... przeliczyłyśmy się. Co prawda, dzielnie nas dopingowali ze swoich miejsc jacyś dwaj koledzy - jeden był o kulach więc mogli jedynie stać, ale WOWY w ich wykonaniu zostanie mi na długo w pamięci. lol.gif Ale co się naskakałam i nawrzeszczałam to moje.
Jedyny moment który rozruszał nieco salę to moment kiedy Bono przed Elevation powiedział: "Bono... Bono... sexy person..."

Szkoda że tyle zapalonych jutumaniaków było obecnych, a nikt nie potrafił się przełamać i poszaleć z nami... tak jak to miało miejsce na Chicago.
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Pyza U2 :
[..]




Widze ze jestes juz troszke na forum,ale dosc czesto popełnasz błedy ,wez czytaj co piszesz(Nie ma czegos takiego jak Vertogo...jest Vertigo),naprawde to takie trudne czytac co sie napisało?





Jak zwykle czepiacie się szczególików.Pomyliłam się juz trudno.

Jak było w Multi. cool.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




iloveBono :
redface.gif Ale czy my robimy coś typu:
"HEhhehehehehehe eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif "? Nie wkurza Cię to? Mnie osobiście bardzo.

Nie będę na ten temat juz się wypowiadać, bo znowu dostanę PM w którym będzie się ta osoba poniecała, że przeklnęła. A nie chce mi się wywodów robić, bo niby się na mnie obraziła i ja na nią...
dzieci...

Bardzo przepraszam za [acronym="Off-Topic - Nie na temat"]OT[/acronym] redface.gif




Ja wcale skarbie nie podniecam się twoimi przeklnęciami.
Daruj sobiee.
Lubie twoje posty lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

miłego tygodniaaa.heheheeee tongue.gif
  
Re: MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 00:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




wracając do tematu:D
byłam jednym ze sztywniaków, siedziałam sobie i oglądałam po raz setny zootv moj ulubiony koncert, nie szalałam pod sceną gdyż nie miałam nastroju...
projekcja była całkiem ok, gdyby nie to że koleś obok mnie cały czas walił ręką o opracie bo wydawało mu się ze gra na gitarze<tylko> Milan fantastik:D. ale brakowało świecących bransoletek;p

po koncerciku nie liczną grupa udaliśmy się do xl burgera a potem do murphy'ego wypilismy to co każdy chciał i udaliśmy się po północy do swych domów.

Fajnie było :D nie, Grusiu biggrin.gif ?
  
MULTIKINO - Zoo TV Live From Sydney (nowy termin projekcji - 07.12.2006r.)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 10 z 11  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010