Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> XP LITE juz jest !!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
XP LITE juz jest !!
PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 00:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Dla wszystkich wiernych fanow wingrozy XP: na www.litepc.com pojawilo sie info o udostepnieniu dla registered users wyczekiwanej bety XP Lite.

Lista gowna:



Robi wrazenie, zwlaszcza, ze to tylko wersja "feature-slim".

Jak ktos dorwie i przetestuje, to niech opisze wrazenia.

Anyway, do windy juz i tak nie wroce. VectorLinux z KDE rzadzi :>>
  
Re: XP LITE juz jest !!
PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




troche dlugo zajmuje im zrobienie tego programu, ale dobrze, ze przynajmniej sie staraja :>
jak dorwe w koncu swoj drugi dysk, to na 100% przetestuje biggrin.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Lipca 2003, 08:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a ktoś to gdzies widział ?
  
Re: <J@ger>
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Smiehu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #440
Posty: 44


[ Osobista Galeria ]




Ja widziałem.:)Powiem więcej-jade na tym od miesiąca i musze przyznac ze to zupełnie inny WINDOWS XP-szybszy,nie zamula się,szybciej się ładuje no i zajmuje mniej miejsca.Bez LIte to ja wogole nie tykam XP.
Jedyny błąd jaki udało mi sie zauważyć to brak mozliwośc sprawdzenia "właściwości"pliku mp3-po prostu owe własciwości sie nie włączaja-we wszytskich innych plikach (avi itp) da się te właściwości sprawdzić.

Co do listy rzeczy z których mozna odchudzic WINDOWSA to na stronie producenta jest wszystko podane.Powiem tylko ze wyrzuciłem 99% rzeczy i system nadal działa stabilnie wiec wniskuje ze były niepotzrebne:)
  
Re: <Smiehu>
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




skoro masz to moze bys sie podzielił i pokazał innym co ?
  
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Smiehu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #440
Posty: 44


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
skoro masz to moze bys sie podzielił i pokazał innym co ?


Strona z której to ściągnąłem juz nie istnieje:(((-nie dziwie sie ponieważ wersja programu którą posiadam jest legalna inaczej:)Tak więc nie mogę podać linka a nawet gdyby strona istniała to pewnie tez bym nie mógł zważywszy na legalność programu.
  
Re: <Smiehu>
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




:)
"zdobyłem" zainstalowałem i gra i bucy
co prawda z radosci zaszalałem za bardzo i musialem ghosta znalezc
ale programik ok

wiekszosc rzeczy da sie zrobic samemu ale z palca i nie tak wygodnie
polecam chocby trialowwa wersje
  
XP LITE juz jest !!
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010