Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> PCI Device
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PCI Device
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sicm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #459
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Moze mi ktos powiedziecć co to jest podejrzewam, ze to jest zwiazane cos z garfika i brakuje mi serownika do tego. Z gory dziekuje.
  
Re: <sicm> PCI Device
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ale o co chodzi ?
rozumiem ze masz jakies nierozpoznane urzadzenia i system podpowida ze to naszynie PCI
trza by spojrzec czy to grafika czy modem czy dzwiek jaki bo moze byc wszystko
garsc szczegółow by sie przydała
  
Re: <J@ger> PCI Device
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sicm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #459
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




a jak to mozna sprawdzić? to jest chyba cos z grafika, gry niechca mi tez chodzic
  
Re: <sicm> PCI Device
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




sprawdz w tym samym oknie czy karte graficzna nazywa sie jakos czy jest cos takiego "standardowa karta....." jesli tak to podrzuc jej sterowniki

jesli karta nazywa sie jakos tzn RIVA, 3S, albo jkaos inaczej to nie problem z karta tylko z czyms innym

zajrzyj na tył komputera i napisz co masz wlozone w sloty pci
z tyłu na dole obudowy takie poziome dziury :]
jesli tam cos jest to spróbuj opisac jaki ma gniazda to moze wspolnie dojdziemy co to

ale skoro gry nie chodza to raczej grafika
  
Re: <J@ger> PCI Device
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sicm
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #459
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




w zakladce karta graficzna pisze tak NVIDIA GeForce2 MX
a PCI Device jest w zakladce Inne urzadzenia
a sloty pci to sa te poziome weiscia do przyczepiania roznych kart np.modem, jesl tak to jest cos podlonczone, ale to nie jest jakas karta tylko od tego odchodzi kabel do plyty glownej ale nie wiem od czego to jest wejscie
  
PCI Device
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010