Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 książkowo Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 16 Sierpnia 2006, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




A ja muszę się pochwalić w moje ręce trafiła książka Bono
Święty i grzeszny. Mick Wall.

GORĄCO POLECAM jak nie macie jeszcze.buziaki
  
Re: <Mary.> U2 książkowo
PostWysłano: Wtorek, 12 Września 2006, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




po tym linkiem znajduje się 6 zdjęć książki U2byU2
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Wtorek, 12 Września 2006, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Piękne fotki.Ciekawe ile to cacko kosztuje. ( książka) heheheeee
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 14 Września 2006, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Drodzy fani.

Ja dosyć póżno kupiłam książkę U2 - Duchowa podróż ( wczoraj) smile.gif
tak jakoś się złożyło. Zaczełam czytać.
Chciałabym wiedzieć co Wy sądzicie o tej książce.

Bardzo proszę o kontakt ze mną.Wszelkie opinie kierujcie na mój adres mailowy :



Proszę napiszcie do mnie.

Pozdrawiammm.
  
Re: <Mary.> U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 14 Września 2006, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




a nie lepiej tu na forum?
PMy też istnieją.
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 16 Września 2006, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




tak swietne sa te fotki z U2byU2 ale znajac zycie cena pewnie powali!chyba zaczne juz na nia zbierac bo zanim ksiazka ukaze sie w Polsce to moze akurat dozbieram :P
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Października 2006, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj dostałem kolejnego maila z wydawnictwa In Rock w którym potwierdzają, że nadal prowadzą negocjację w sprawie nabycia praw do wydania polskiej wersji "U2 by U2" smile.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Października 2006, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




a ja sobie kupilam 'bono on bono' i szczerze mowiac znudzila mnie... belkot bono jest dla mnie niestrawny momentami eusa_sick.gif confused.gif teraz sobie lezy na polce, zbiera kurz i czeka na lepsze czasy drunken_smilie.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Dziś - ku mojemu zaskoczeniu - otrzymałam 'U2 by U2'... Cóż powiedzieć - przepięknie wydana, z bajecznie kolorowymi zdjęciami... Od razu jednak mój wzrok powędrował na słynną już stronę 340, gdzie znajdują się słowa Bono na temat naszej chorzowskiej akcji z flagą. Przyznam się Wam, że miałam łzy w oczach, kiedy je czytałam...

A tak przy okazji, chciałam podziękować pewnemu Mikołajowi z Wysp Brytyjskich oraz jego pomocnikowi za dostarczenie tego fantastycznego prezentu... eusa_clap.gif smile.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Ile kasy dałeś za to cacko.????
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Mary. :
Ile kasy dałeś za to cacko.????


Mary, po pierwsze jeszcze wink.gif jestem kobietą, a po drugie - patrz wyżej - to prezent, a jak sama nazwa wskazuje, jest on bezpłatny... wink.gif To tak gwoli wyjaśnienia...
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Mary. :
Ile kasy dałeś za to cacko.????



Mnie kolega przesłal ją z Irlandii i jest na niej cena 32,90euro oczywiście:)
Ale jest super!!!!!
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Doszły mnie słuchy, że "U2 By U2" jest bądź było dostępne w jednej z warszawskich księgarń, a dokładnie anglojęzycznej księgarni na Nowym Świecie... Jeśli ktoś ma czas to może się wybrać na polowanie:).

Pozdrawiam...
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
donya
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3616
Posty: 66


[ Osobista Galeria ]




aniarg :
[..]

Mnie kolega przesłal ją z Irlandii i jest na niej cena 32,90euro oczywiście:)
Ale jest super!!!!!



kupiłam U2 by U2 tydzień temu w Glasgow za 19,90 funta, oficjalna okładkowa cena to 30 funtów
teraz przed świętami obniżają ceny, więc kto może niech korzysta
a najlepiej szukać książek lekko uszkodzonych, bo wtedy oddają je za bezcen
w ten sposób stałam się szczęśliwą posiadaczką Bono by Michka Assayas
książka kosztowała 2 funty, tylko dlatego, że miała lekko naderwaną okładkę, skleiło się i nic nie widać biggrin.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 21 Grudnia 2006, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Szykuje nam się 'Bono o Bono' biggrin.gif

http://www.znak.com.pl/book.php?id=1821
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 03 Stycznia 2007, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
Szykuje nam się 'Bono o Bono' biggrin.gif

http://www.znak.com.pl/book.php?id=1821


Na książkę czekam z dużą niecierpliwością, tym bardziej że fragmenty które się pojawiły mogą zaostrzyć apetyt. Kilka fragmentów można znaleźć również pod powyżej wskazanym linkiem, między innymi możemy się dowiedzieć o tym, że Bono czyta książki Ryszarda Kapuścińskiego smile.gif

  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Kolejne fragmenty książki można przeczytać w najnowszych numerach "Sukcesu" i "Teraz Rocka". Z fragmentów tych wynika, że szykuje się nam rewelacyjna książka. Bono rzeczywiście bardzo odsłania się w rozmowie, opowiadając o wielu ciekwych zdarzeniach ze swojego życia i kariery zespołu.

Premiera książki ma mieć miejsce 22 stycznia b.r. Książkę można już zamawiać w Merlinie, cena bardzo przystępna:

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/496131
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




gorąco polecam ta książkę wszystkim fanom U2! Nie jest typowo tylko o Bono. Opowiada on też o zespole, o pracy z muzykami, o innych członkach U2, o swojej młodości, przyjaźni, miłości, śmierci. Naprawdę rewelacyjna lektura. Moim zdaniem po Propagandzie (U2 by U2 jeszcze nie dorwałam ;pp) najlepsza książka tego typu, bo wreszcie to Bono opowiada, a Michka tylko zadaje pytania.
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Stycznia 2007, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




z artykulu w "Teraz Rock'u" - zapowiada sie bardzo , bardzo obiecujaco ....

czekam z niecierpliwoscia na premiere !!!!


pozdrawiam
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 10 Stycznia 2007, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jacspy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4759
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Książkę U2 By U2 można za stówkę kupić na Allegro.
http://www.allegro.pl/item156222000_u2_by_u2_ksiazka_album_26_9_2006_n owa_bcm_f_e.html

Jak cena wywoławcza osiągnie 100zł wystawiający przerywa aukcję i sprzedaje (przynajmniej w moim przypadku tak było)
  
U2 książkowo
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 14 z 16  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010