Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika -> Ciekawa obudowa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ciekawa obudowa
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Nieprzeciętnie mi się nudzi to zapodam linka do ciekawej obudowy wykładanej od środka blachą ryflowaną tutaj :)
Ciekawy jest też wyświetlacz pokazujący różne rzeczy tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ciekaw jestem właśnie tego wyświetlacza. Porządna rzecz cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




No w gruncie rzeczy sam wyświetlacz i to że wyświetla różne dane to nic szczególnego. Ciekawi mnie ja Szwab zrobił te dane o transferach i ilości pobranych danych... :)
Może coś Hardtmuth podpowie? :)))
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm co ja mam tu podpowiedziec, programik, calosc podpieta pod usb, albo com/lpt i pod wyswietlacz podpiety jakis mikroprocesor, programik na nim i jest pieknie, ale jeszcze sie w takie cos nie bawilem bo w szkole o tym nie bylo :(, moze w piatej klasie bedzie cos takiego zglebiane :), hhooho czyli jeszcze troche zostalo bo dopiero 3 :).
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




To co to za jakaś hardcore'owa szkoła/klasa profilowana tongue.gif ?
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




szkola...technikum o profilu elektronicznym, a szkola mundurowa :D, DJ mnie widzial :D:D jak wygladam :), zreszta troche osob z depla tez i mysleli ze po ksyuwie jestem malym gruybasem :D:D, fajnie :)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Kwietnia 2003, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Jakieś zdjęcie kiedys tam z konkursu zapodałeś...tongue.gif
a za tą szkołe to wielki repsect smile.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
ciekaw jestem właśnie tego wyświetlacza. Porządna rzecz cool.gif


Tutaj jest ciekawy artykuł na temat wyświetlaczy :)))
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




co do wyświetlaczy to wiem o co lata, sam bawię się w programowanie mikroporcesorów, ale takiego programu do pokazywania transferów jeszcze nie robiłem
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




właśnie zauważyłem że tam są linki do oprogramowania eusa_wall.gif , więc nie pozostaje nic innego jak zaprogramować chip, kupić wyświetlacz i sprawdzić jak to się sprawuje w praktyce
  
Ciekawa obudowa
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Modyfikacje :: Elektronika

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010