Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online -> Knight Online Idź do strony 1, 2, 3 ... , 58, 59, 60
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <dj_cougar> Knight Online
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dlatego polecam wowa
trudno kupic ale potem juz latwiej sie wydaje ...
ja nie zaluje gram sobie powolutku, spokojnie

mam raptem 20 lev ale juz daje rade
rox z 45 lev szaleja na arenach (odpowiednik CZ)

tutaj areny sa podzielone
nooby maja swoje geeki swoje
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Wtorek, 27 Września 2005, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




dlatego polecam GuildWars
gram sobie powolutku
i jest super

Są areny dla noobkow <10 lvl
Są areny dla mniejszych noobkow ~10lvl
Są areny dla prawie noobkow = 20 lvl
Są walki Gildia vs Gildia ktore sa kwintesencja tej gry

koszt malutki, satysfakcja gwarantowana, a powodzenie nie zalezy od itemow i lvl tylko od umiejetnosci ... a jak nie lubi sie expic to idealne rozwianie wink.gif

hehe - Jager cool.gif
  
Re: <FuKs> Knight Online
PostWysłano: Środa, 28 Września 2005, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RoX97
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #200
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




1*no ale w gw nie masz praktycznie solowek :P
2*mozesz walczyc tylko na arenach
3*nie ma obszarow typu exp/pvp

poza tym nie ma to jak armia przeciwko armi na normalnym otwartym terenie a nie jakis arenkach hyhy ;)
pozniej mozna podziwiac krajobraz
i znowu troche powybijac
zdarza sie zginac
i czasem kawalek isc
zaby znalezc swojego trupa wsrod setek innych :P
no a tu ilosc osob w raidzie.... bylo full ale czego mozna wymagac o 2-4 rano...
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 02:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kroopnik
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5296
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




ekhm...

mam mały problemik, mianowicie zassałem i zainstalowałem KO ze stronki bodajże http://www.cda.pl/gry/knight-online.php, i po instalacji, gra zamiast uruchomić się wypluwa ten adres w IE http://online.mgame.com/game/knight_renew/ a tam to już nic raczej zrozumieć sie nie da...

Jest na to jakaś rada, czy musze sciagac od nowa, z innej lokalizacji??
  
Re: <kroopnik> Knight Online
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 08:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to gratulacje
sciagnlaes wersje chyba koreanska
zostala ci jeszce japonska i amerykanska :P

o ile chcesz cokolwiek rozumiec sugeruje mimo wszystko
wersje amerykanska czyli K2
link
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Środa, 12 Października 2005, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No a ja z czescia klanu przeszedlem na myKO. Lepsze to, a nizeli usKO. Niestety widac, ze wiecej osob przechodzi, bo ceny staja sie takie same jak na usKO. Paranoja!! No i lagi hehe Pieknie sie gra jedynie w nocy i rano, potem popoludniu az do poznego wieczora laguje i to niemilosiernie.
Milo jedna wrocic do poczatku, i zaczac grac od zera. Lepsza frajda jest. No i inwazje inaczej wygladaja. Juz nie ma 30k NP w przeciagu godzinki. Tutaj trzeba powalczyc heeh

PS. Tym razem gram karusami, fajnie sie gra, taki maly a taki power (gram magiem) :)
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Piątek, 14 Października 2005, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vanderbroth
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5311
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich, mam pytanko - czy wiecie, gdzie można zdobyc spell of ice blast (do rzucania tego zaklęcia na 35lv). Bo mnie krew zalewa, gdy widze, jakie sa za to ceny.... Jeśli można to gdzieś zdobyć, to napiszcie i skróćcie me cierpienia.... (szukam tego jakies 4 miechy i nadal nie widac, a mam juz 38lv :(
  
Re: <Vanderbroth> Knight Online
PostWysłano: Piątek, 14 Października 2005, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




z tego co pamietam to haungi kolo wioski goblinow w starym KO
a teraz nie mam pojecia
drop pozamieniali kosmicznie
moze szybciej bedzie zebrac kase na gobach i kupic ?
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Wtorek, 18 Października 2005, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Na Haugach zazwyczaj wypadaly Thunder Blasty, no ale sie trafialy tez i Ice (trzeba miec diabelskie szczescie).
Wlasnie mi sie przypomniala pewna sytuacja jak robilem rezza (jeszcze wtedy byl bufferkiem) i bylem na haugach. Wypadl akurat Thunder Blast, a koles z party zagadal do mnei i napisal, zebym mu dal. Padalem ze smiechu. Odpisalem, ok ale za 100mln (przesadzilem no nie hehe) a on, ze mi nie potrzebny itd. Oczywiscie to byl turek i to w dodatku z kurczakiem. Ale po paru minutach wypadl drugi i trzeci ehhe. Niesty drugiego mi nie przydzielilo, ale trzeci to jzu z manewrem zdobylem (ucieczka z party i szybko podniesione hehe) i tak mialem 2 blasty, szkoda tylko ze same thunder :D
Life is Brutal :D to byl tylko jeden dzien co w tak krótkim czasie tyle blastow wyskoczylo. Raz z calym klanem bylismy, juz nie pamietam jak dlugo, i nic. Trzeba miec niesamowitrego farta, aby to dostac.
Z tego co pamietam to z Baronow wypadaly Fire Blasty, a z Antares Ice Blasty

PS. Niebawem dowiem sie jak dropuja na myKO, bo ceny nie sa az tak astronomiczne jak na usKO.
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Środa, 21 Grudnia 2005, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Michu Puchacz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5630
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




To jest płatne?? (ściągałem gre i rejestrowałęm się na stronie: https://www.knightonlineworld.com/ )
  
Re: <Michu Puchacz> Knight Online
PostWysłano: Środa, 21 Grudnia 2005, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zalezy ktory serwer
i zalezy czego oczekujesz
jak pograc sobei od czasu do czasu to free
a jak chcesz cos osiagnac w tej grze to wypadaloby kupic premium

jak szukasz polakow to chyba nie na tym serwerze
ale niech Ci fuks odpowie bo on bardziej na bierzaco
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2005, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




no gra jako taka jest bezpłatna, ale teraz lepiej miec premium.
Ostatni patch wprowadzil takie cos, ze jezeli serv zapelniony jest w 80% to moga wejsc tylko CI ktorzy maja premium, a na server nr 1 w ogole bez premium wejsc nie mozna. [ jest juz oczywiscie bug, wystarczy wylogowac sie w moradonie...]

Nie wiem czemu Jager mowi cos o polakach i o serverze bo na ten temat pytan nie widze :)
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Piątek, 03 Marca 2006, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
palosz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6074
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




cze all powiedzcie czy knight online jest platny??? jak nie dajcie linka do servera i linka do sciagniecia z gory dzienx
  
Re: <palosz> Knight Online
PostWysłano: Piątek, 03 Marca 2006, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




odpowiedz byl juz udzielna wielokrotnie :P
ostatni raz w poprzednim poscie
ale ok napisze jeszce raz

i tak i nie

nie jest platny
mozesz garc do woli i denerwowac sie ze inni maja lepiej

albo zaplacic i miec szybciej levele, lepszy sprzet
i dalej si edenarwowac ze sa lagi i disconecty (dc)

wybor serwera a z tym klienat gry zalezy od ciebie
czy chcesz grac w:
-stanach - duzo polakow, lagi
- japoni , krzaczki czy li nie dogadasz sie
- korei . hmm chyba najbardziej zabugowana wersja ale moze jets lepiej nie wiem bo wieki tam nie gralem, poza tym tam jest chyba mus placenia

a jak sie zdecydujesz to uzyj googla i znajdziesz na pewno
powodzenia
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Cze all dawno juz tutaj nie bylem i wracam do knight powiedzcie co sie zmienilo przez ostatnie pol roku:P Tylko jakies takie powazne zmiany grafika mnie nie interesuje
  
Re: <Matthas> Knight Online
PostWysłano: Wtorek, 07 Listopada 2006, 20:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




sam wejdz zobacz a potem napisz
ja logowalem sie z 2 miesiace temu
po 30 minutach zrezygnowalem
turcja turcja i jeszcze raz turcja
poza tym taka masa makroerow ze nie ma gdzie stanac doslownie
co chwila rolbacki serwera bo za duzo nadupowanych itemow
o cz nie wpomne
ale moze znajdziesz cos pozytywnego
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Środa, 08 Listopada 2006, 10:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Aha no ja troche jeszcze poczekam bo wersja co mialem na plytce mi sie zwalila i musze sciagac instalke. Mi tam prawie nigdy nic nie przyszkadzalo tylko dc jak bylem w party na jakims super expie
  
Re: <Matthas> Knight Online
PostWysłano: Czwartek, 23 Listopada 2006, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




i co grasz ?
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Gram i niezle mi idzie z 48 do 51 w 3 dni zrobilem dzieki tym questom co teraz doszly. Aktualnie mam 53lvl i bije robiac byle jakie questy:P lecz teraz trudno wejsc duzo turcji a polakow to od 2 tyg spotkalem 3:P doszly jakies rebirt itemki jak sie ma item +7 to mozna go na rebirth zrobic +1 a robirth mozna upg do +21 jak patrze to zadnej roznicy nie widze ale jakas tam jest:P
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Środa, 10 Stycznia 2007, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kofann
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6683
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




jeszcze ktos w to gra? http://premium-hack-knight-online.tk/
szukam polakow karus patos
moj nick to kofann level 55 mage
  
Knight Online
Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online

Strona 59 z 60  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010