Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index -> Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Sobota, 20 Stycznia 2007, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Miło mi poinformować, że wystartował nowy serwis dla naszych użytkowników.
Blogheh.pl to serwis dla każdego, kto chciałby prowadzić własny dziennik, kolekcję filmową z popularnych serwisów video i wymieniać opinie z innymi użytkownikami.
Co oferuje Blogheh.pl?
- duże możliwości konfiguracji,
- łatwość obsługi,
- własny adres www w domenie blogheh.pl

Zapraszamy już teraz do testowania i dzielenia się wrażeniami z korzystania Blogheh.pl!


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Piątek, 12 Października 2007, 15:10, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Sobota, 27 Stycznia 2007, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Alex jest lepszym adminem.

Nie wiesz, prostaku, że w takich sytuacjach należy forum zlikwidować albo wstrzymać przynajmniej? Z szacunku dla czyjegoś życia?
  
Re: <little_wild_girl> Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




halo wiewiorko
cos ty pila albo palila ?
w przeciwienstwie do d.pl heh zyje wiec kto tu sie bardziej przejmuje userami ?
  
Re: <J@ger> Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Łaskawie analfabeto nie odpowiadaj na moje posty, tylko zapisz się do monaru w końcu. Scarlet też się w końcu ode mnie odstosunkuj (przyjmij w końcu odrobinę dystansu do psychiatrii i psychologii, mam nadzieję, że nie Ty będziesz mi wypisywała recepty, masz zapędy sadystyczne).... kto tam jeszcze mnie śmieciami obrzuca... biggrin.gif Grusia, bez komentarza, nie pchaj się w durny tłum... Berger tak sobie... Atomic_Mario, cóż za zawiść o jakiś kolorek, Anita, nie pokazuj się goła w necie, czytaj dużo o dzieciach DDA, to Ci pomoże,

Ogólnie do domu...

little_wild_girl nie chce mieć z Wami od bodajże lipca' 2006 nic wspólnego, taka jest prawda, wtedy po godnym przyjęciu wielu maryjnych świąt w Imieniu Maryi i za pozwoleniem Boga o modlitwie wstawienniczej za życia jakby była już w niebie dostała pozwolenie do tego, aby modlić się do niej już za życia, gdzie to spełnianie woli Bożej? Przecież cała parafia to widziała eusa_eh.gif (i poł świata) Kolejność wszystkich czytań liturgicznych była przygotowana na tą okazję od zawsze... niestety tamtejszy "Pan Młody" został zdaje się skreślony z powodów oczywistych, nie on był tutaj główną postacią, ale czy to do niego już dotarło? Też do domu, wstydźcie się chaty, w której mieszkacie, ile jeszcze zamierzacie ten kościół jej budować? Bazylika w Licheniu to chyba za mało...

Teraz i zawsze brrrrrr

Nie chowajcie się pod stołem - te obozy szczęścia to tak specjalnie dla Was, dla treningu.

Przepraszam za nieładny styl niegodny little_wild_girl, jestem zestresowany...
  
Re: Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Gorzej Ci? eusa_eh.gif Za ciepło, za zimno?
  
Re: <little_wild_girl> Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




milo mi
widze ze faktycznie nie ma o czym rozmawiac
eot nbb
  
Re: Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 14:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Łaskawie analfabeto nie odpowiadaj na moje posty, tylko zapisz się do monaru w końcu. Scarlet też się w końcu ode mnie odstosunkuj (przyjmij w końcu odrobinę dystansu do psychiatrii i psychologii, mam nadzieję, że nie Ty będziesz mi wypisywała recepty, masz zapędy sadystyczne).... kto tam jeszcze mnie śmieciami obrzuca... biggrin.gif Grusia, bez komentarza, nie pchaj się w durny tłum... Berger tak sobie... Atomic_Mario, cóż za zawiść o jakiś kolorek, Anita, nie pokazuj się goła w necie, czytaj dużo o dzieciach DDA, to Ci pomoże,

Ogólnie do domu...

little_wild_girl nie chce mieć z Wami od bodajże lipca' 2006 nic wspólnego, taka jest prawda, wtedy po godnym przyjęciu wielu maryjnych świąt w Imieniu Maryi i za pozwoleniem Boga o modlitwie wstawienniczej za życia jakby była już w niebie dostała pozwolenie do tego, aby modlić się do niej już za życia, gdzie to spełnianie woli Bożej? Przecież cała parafia to widziała eusa_eh.gif (i poł świata) Kolejność wszystkich czytań liturgicznych była przygotowana na tą okazję od zawsze... niestety tamtejszy "Pan Młody" został zdaje się skreślony z powodów oczywistych, nie on był tutaj główną postacią, ale czy to do niego już dotarło? Też do domu, wstydźcie się chaty, w której mieszkacie, ile jeszcze zamierzacie ten kościół jej budować? Bazylika w Licheniu to chyba za mało...

Teraz i zawsze brrrrrr

Nie chowajcie się pod stołem - te obozy szczęścia to tak specjalnie dla Was, dla treningu.

Przepraszam za nieładny styl niegodny little_wild_girl, jestem zestresowany...



Witam.Widzę że koleżanka z forum w piórka obrosła i się czepia ludzi powszechnie lubianych na forum(Atomic_Mario,Scarlet,Anita) z zazdrości może i zawiści sam nie wiem.A jeśli myślisz że ktoś z Tobą chce mieć doczynienia to jesteś w błędzie,myślę ze podobnie uważa większość forumowiczów.

(A poza tym Anitka nie była goła w necie,wiec się pomyliłaś)
  
Re: Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Przykro jest czytać te słowa LWG. Przykro, że atakujesz osoby które bardzo przejmowały się Twoją osobą, tym co się z Tobą dzieje. Wierzę, że tak naprawdę nie chcesz nikogo skrzywdzić. Dlatego trzymam kciuki żebyś uporała się ze swoimi problemami - jeśli będziesz potrzebowała pomocy to jest tu wiele osób od których napewno ją otrzymasz. Wszystko zależy jednak od Ciebie.
  
Re: Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam się z Mariuszem. LWG, jest mi przykro, kiedy czytam takie posty. Czuję, że nie są one odzwierciedleniem tego, co naprawdę myślisz, lecz powstały na skutek Twojego stanu, w jakim jesteś. sad.gif
  
Re: Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Stycznia 2007, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




wracając do tematu wink.gif

Fajna inicjatywa! moze cos powrzucam w wolnej chwili :]
  
Re: Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Stycznia 2007, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Założyłam, ale nie mam weny. Masz ci los... :P
  
Re: <little_wild_girl> Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Kwietnia 2007, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Szuwaks
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6808
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Zuzka, nie bylo mnie tyle czasu w necie, a ty już tak dajesz czadu! Znać musisz pogadać ze starym wariatem;)
  
Blogheh.pl, czyli system blogowy dla wszystkich!
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010