Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> Jakiej telekomunikacji używacie ??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jakiej telekomunikacji używacie ??
PostWysłano: Środa, 07 Grudnia 2005, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




Używam często komurki albo gg. A wy ??
  
Re: Jakiej telekomunikacji używacie ??
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
refolfer
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5864
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Telekomunikacja Polska zdecydowanie odpada do kontaktowania sie, korzystam z usług TELE2 kiedy dzwonie na stacjonarne, z komórki na komórke, a internet to juz zupełnie inna bajka...
  
Re: Jakiej telekomunikacji używacie ??
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 09:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bea7
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5862
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




warto tez oprócz gg pogada na skyp'ie.
  
Re: <bea7> Jakiej telekomunikacji używacie ??
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a gołebie pocztowe staja sie na nowo modne i do tego ekologiczne :P
  
Re: <J@ger> Jakiej telekomunikacji używacie ??
PostWysłano: Sobota, 28 Stycznia 2006, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Edowa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5900
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




i do tego szybsze w doreczaniu przesylek od poczty polskiej lol.gif
  
Re: Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Piątek, 03 Listopada 2006, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sickness
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6588
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Ja wysyłąm maile tylko pocztą polską lol.gif , a normlanie to z Simplusa korzystam bo dla mnie jest najlepszy. Juz nawet nie wiem co to stacjonarka bo choć w domu mam neo to w ogóle nie używam telefonu z TePsy!
  
Re: Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Piątek, 03 Listopada 2006, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




sickness :
JJuz nawet nie wiem co to stacjonarka bo choć w domu mam neo to w ogóle nie używam telefonu z TePsy!


Juz tak można? Pamietam, ze TPsa miała z tego powodu problemy z UOKiK eusa_eh.gif
  
Re: <tanathos> Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Piątek, 03 Listopada 2006, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ehh archeolodzy :D
mysle ze nalezy sie tytul archeologa miesiaca...
  
Re: Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Listopada 2006, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amanti
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6595
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




coraz mniej osob uzywa stacjonarki. od trzech i pol roku mieszkam na swoim i od tej pory tylko i wylacznie dzwonie z pre-paida simplusa i funkcjonuje. z reszta taki system jest bardzo popularny ostatnio, coraz mniej mlodych ludzi zaklada sobie stacjonarke w nowych mieszkaniach takze tych wynajmowanych. masa ludzi ogranicza sie tylko do komorek, z reszta to jest fajne, teraz pre-paidy sa tak tanie, ze nie ma co jeszcze wydawac na stacjonarke. wiadomo, komorke ma teraz kazdy, stacjonarny juz nie...trendzik sie zmiania.
  
Re: <amanti> Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2007, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jakos nie zauwazma tego z firmach
nie wyobrazam sobie wspolpracy z firma ktora nie ma numeru stacjonarnego
  
Re: Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Czwartek, 06 Września 2007, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BartłomiejJ
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6502
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Skoro mowa o gołębiach pocztowych, to odradzam zdecydowanie inpost - żadna konkurencja.
  
Re: Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2008, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
o2
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7340
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




stacjonarny w upc - porażka
  
Re: <o2> Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2008, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jestes #2 na mojej liscie archeologow roku
  
Re: Jakiej telekomunikacji używacie ?
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2008, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
o2
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7340
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




staram się !
  
Jakiej telekomunikacji używacie ??
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010