Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Filmy przyrodnicze
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Niedziela, 04 Lutego 2007, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Do pójścia do poznańskiego Imaxu i wywalenia 21 zł na "Rekiny 3 D" zachęciło mnie przesłanie filmu, zgodne z prawdą zresztą - "To nie rekiny są zagrożeniem dla człowieka, ale człowiek dla rekinów". Poza tym zawsze lubiłem filmy przyrodnicze, zwłaszcza te, których akcja działa się w głębinach ciepłych mórz. A tu gratka - wszystko to w trzech wymiarach! No i trzy wymiary były. Dowiedziałem się też, że ryba piła należy do płaszczkowatych i poznałem wymiary czterech gatunków rekinów. Ale to chyba wszystko. W zamian musiałem znosić skierowany do dziecięcej widowni komentarz zza kadru (senas był o 21.00) i przełknąć fakt, że film skończył się po 45 minutach. Czyli pełne dwie godziny kosztowałyby pewnie 60 zł. Podejrzewam, że taniej obejrzałbym film w Singapurze. Kurka, w głębokim PRL-u, w państwowej TV potrafiono pokazywać masę świetnych filmów przyrodniczych, z komentarzem nie dla idiotów. Uwielbiałem zwlaszcza te, pokazujące rafę koralową. Co się więc stało teraz? :( No dobrze, w rzeczonym Imaksie jakiś czas temu leciał "Podwodny las", zdecydowanie lepszy od "Rekinów", ale też nie była to jakaś rewelacja. Wczoraj wieczorem w TV pokazywali z kolei sławetny "Mikrokosmos". Zdjęcia fajne, mocne zwłaszcza kilka scen, jak ta z walki mrówek z biedronką w obronie wypasanych mszyc, z mozolnego mocowania się żuka gnojarza z kupką gnoju, czy ta z iście apokaliptycznego ataku głodnego bażanta na kłębiące się mrówki. W tym skądinąd niezłym dziełku, niestety jednak w ogóle zabrakło komentarza. W efekcie gdzieś tak w połowie filmu zasnąłem. Ładne obrazki to jednak nie wszystko...
  
Re: Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Berger :
...w połowie filmu zasnąłem.


No cóż Krzyśku, wiek dojrzały ma swoje prawa wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




rotfl

zwroc uwage na to ze imax produkuje krotkie filmy po to zeby sie ludzie nie pozygali od tego 3d :DD
zgodze sie ze podwodny las byl najlepszy z tego co wyswietlali
lawiny w gorach tez byly niezle
dinusie zbyt komputerowe

ogolnie to ma byc kino lekkie proste i przyjemne dla dzieciakow
maja sie na chwile przestarszyc/zainteresowac i cokolwiek zapamietac
to ma byc taka inna lekcja niz w szkole
i jako taka formula podoba mi sie i IMO sprawdza sie

jako film dla duzego czlowieka to za krotki i za plytki
wole wlaczyc tvp 2 i posluchac krychy czubowny
  
Re: Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
No cóż Krzyśku, wiek dojrzały ma swoje prawa wink.gif


i kto to mowi, no kto? wink.gif

J@ger :
zwroc uwage na to ze imax produkuje krotkie filmy po to zeby sie ludzie nie porzygali od tego 3d :DD


J@ger na litosc boska, za duzo gygy lol.gif
  
Re: Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 15:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




ulan :
[..]
J@ger na litosc boska, za duzo gygy lol.gif


A Tobie to prawego alta ujebało ?? lol.gif lol.gif
  
Re: Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 15:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
A Tobie to prawego alta ujebało ?? lol.gif lol.gif


Jush daffno tongue.gif lol.gif
  
Re: Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
zwroc uwage na to ze imax produkuje krotkie filmy po to zeby sie ludzie nie pozygali od tego 3d


No co Ty? Ja na co dzien oglądam świat w trzech wymiarach i jakoś nie rzygam. biggrin.gif Ale skoro tak, to trzeba dać sobie spokój z Imaksem. Chociaż tych lawin jeszcze nie oglądałem nawet... A co do dinozaurów, to oglądałem lata temu i wcale nie wydały mi się "zbyt" komputerowe. Trochę komputerowe być musiały, bo w mezozoiku nie było jeszcze kamer. ;)
  
Re: <ulan> Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jak mowie ze pozygali to pozygali

jakby byli madrzejsi to by wymiotowali
a tak zygaja i wiem co mowie :p
  
Re: Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Sobota, 20 Października 2007, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Na filmy przyrodnicze to ja zasiadam przed telewizor eusa_clap.gif
A że jest jeden w domu, siadają wszyscy i tak przyjemne z pożytecznym raz czy dwa razy w tygodniu oglądamy na Planete czy tam innym programie
  
Re: Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Środa, 24 Października 2007, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lara99
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6930
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




moze nie do konca przyrodniczy...ale napewno ciekawy.
szczegolnie dla ludzi lubiacych kawusie - jak ja ;-)
http://pl.youtube.com/watch?v=9P-2k6fExPo
  
Re: <lara99> Filmy przyrodnicze
PostWysłano: Czwartek, 25 Października 2007, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przyrodniczy jedynie w tym sensie, że mowa o roślinie. Bardziej chyba jednak społeczny.
Przy okazji, jesteście jedną osobą, Ty i staniszko?
  
Filmy przyrodnicze
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010