Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 książkowo Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




no ja też niedługo zabieram się za książkę(jak ją w końcu dostanę:PP), bo już tyle dobrego o niej mówicie, że doczekać się nie mogę. biggrin.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lutego 2007, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Ja jestem innego zdania. Uwielbiam czytać Bono o Bono raniutko.
O 8 przy porannej kawie. Jest wspaniale. cool.gif cool.gif cool.gif






Spędzanie czasu z Bono było jak jedzenie kolacji w pociągu.
Miało się odczucie.że się porusza,dokąś zmierza.
Bono ma duszę starożytnego poety i musisz przy nim uważać.
Potrawi zaryczeć aż ziemia się trzesie. wink.gif wink.gif wink.gif

- ser. Bob Dylan
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 01:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




w końcu ją mam. weszłam do kolportera w pobliskim CH i nie było...po chórze wracając do domu pomyslałam, że pojade do Empiku i pojechałam. zdążyłam przed zamknięciem i kupiłam. Bono o Bono, zaczęlam czytać na przystanku... wciąga wciąga lektura. i boję się, że nie pojdę wcześnie spać a rano muszę wstąc. ach ten Bono wink.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Ja nie wiem czy w ogóle zaczne. Ostatnio stwierdzilem ze im wiecej dowiaduje sie o jakims artyscie, tym mniej mnie on interesuje. To taki proces przesytu informacjami. Czasem lepiej nie odziera kogos z aury tajemniczosci. Choc w przypadku U2 to juz raczej niemożliwe.
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Fledge :
Ja nie wiem czy w ogóle zaczne.


Koniecznie musisz zacząć, a nawet skończyć wink.gif Dlatego, że głosisz bardzo ostre poglądy na temat działalności społecznej i politycznej Bono. Moim zdaniem bez poznania stanowiska samego Bono formułowane przez Ciebie opinie nie bedą do końca rzetelne. W książce napewno znajdziesz odpowiedź na wiele poruszanych przez Ciebie kwestii na forum i w komentarzach na U2-site. Bardzo chętnie bym wtedy podyskutował z Tobą o książce i wspomnianej działalności Bono - jako osoba krytycznie nastawiona napewno będziesz miał wiele ciekawych spostrzeżeń smile.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 10 Lutego 2007, 00:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Hmmm, moze faktycznie sie skusze. Musze tylko uzbierac troche forsy.
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2007, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




ostatnie 4 dni spędziłem w lądku zdroju :-) i okolicach (no bo przecież nie ma takiego miasta londyn biggrin.gif ).
i całkiem przypadkiem stałem się posiadaczem pięknego wydania "peter & the wolf" (cd + książka z ilustracjami bono & family) oraz "u2 by u2".
i pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego - w końcu tam takie rzeczy można kupić, gdyby nie ceny: 2 funty za "peter..." i ... 6 za u2 by u2 shock.gif biggrin.gif
gdy zobaczyłem "u2 by u2" za 6 (obniżka z 30) nie wierzyłem własnym oczom: to na pewno jakaś promocja typu "kup za 100 to tę książkę masz za..." a tu niespodzianka. jak oświecił mnie sprzedawca (przemek z malborka - świat jest pełen polaków) to okazja, bo mimo, że sprzedają tanie książki to ta jest stosunkowo nowa. i piękna - kto widział wie. do kupienia w oxfordzie w księgarni the works (www.theworks.gb.uk - można ja kupić, jest w sprzedaży). a "peter &..." do kupienia w greenwitch (mała księgarnia, gdzie wszystkie książki kosztują 2 funty)

to idę pooglądać
pzdr cool.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




O ile pamiętam miały ukazać się jakieś wykłady i przemówienia Bono w wersji książkowej.

I jak to wygląda?
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 11 Maj 2007, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Ukazałały się - potwierdza to dzisiaj U2.COM.







  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2009, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Właśnie wpadła mi w ręce a właściwie to kurier mi dostarczył wink.gif ,książka tzn.bardziej album ze zdjęciami autorstwa Antona Corbijna -"U2 & I"i powiem wam takich zdjęć to ja nie widziałem świetne to mało powiedziane,zdjęcia obejmują lata 1982 - 2004,większość czarno-biała,choć jest też kilkanaście kolorowych.Książka ma ponad 400 stron wię naprawdę jest co oglądać.
  
U2 książkowo
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 16 z 16  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010