Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Nowa nagrywka się szykuje:)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nowa nagrywka się szykuje:)
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bob
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4742
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




Wczoraj miałem przyjemność rozmawiać z naszą Agą Kręglewską i mam dla Was pomyślną wiadomość otóż w studiu nagraniowym w Dublinie panuje już dość spory charmider chociaż że chłopaki ponoć jeszcze nie nagrywają ale spoczko pewnie niedługo zaczną jeśli będę wiedział coś więcej od Agi dam znać na razie napisała mi tylko że nie było ich w studio jak ona tam była powiedział jej o tym nijako Sam O'Sulivan...

P.S.Macie serdeczne pozdrowionka od Agi wink.gif
  
Zamknięty: Niedziela, 11 Lutego 2007, 16:53 przez Atomic_Mario
Re: Nowa nagrywka się szykuje:)
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Bardzo się cieszę, że mamy swoja przedstawicielkę w Dublinie, którą również serdecznie pozdrawiam. Mimo wszystko nie ma potrzeby tworzenia nowego tematu - mamy przecież temat poswięcony nowemu albumowi a podana przez Ciebie informacja jak najbardziej tam pasuje smile.gif

Zapraszam tutaj
  
Nowa nagrywka się szykuje:)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010