Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Apokalipsa św. Jana Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2007, 02:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...

Jakie są Wasze ulubione fragmenty i dlaczego?


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:51, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2007, 03:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:51, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2007, 03:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:51, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2007, 03:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:51, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2007, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:52, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2007, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:52, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Środa, 14 Lutego 2007, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:52, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Środa, 14 Lutego 2007, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Powstrzymajcie się ludzie trochę z tymi grzechami, masturbacją, paleniem, wyzywaniem, zazdrością i wszystkim o czym tu kurwa pisałam i w każdym katechizmie pisze. Gdy z tym skończycie naprawdę wielu ludziom bedzie lżej i może się uratują. Apokalipsa ma 2000 lat i nikt oprócz niej nie zwrócił uwagi na tak wielką tragedię jaką jest strata istnienia. Dlaczego więc wszyscy nagle chcą iść do nieba?

Nie jestem żadnym Jezusem, który ma przyjść w Erze Wodnika (czy to już?). Tak nagle to ze mnie wypłynęło, gdy zobaczyłam, że się palanci w programy bawią, zamiast pomagać wszystkim, którzy tego potrzebują. Proszę ludzi z New'Edzia o odczepienie się ode mnie. Zupa codziennie... nuda. Wiem, czego chcę. Chcę iść do kościoła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Sobota, 17 Lutego 2007, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Pomimo przejścia wielu chorób przez sześć lat nie odczuwa żadnego cierpienia, które mogłaby ofiarować.


Gdyby ktoś nie znał katechizmu... tak na ogół mają Anioły w Kaczogrodzie. O! shock.gif Pyk. crazy.gif
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lutego 2007, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Atomoowki z Toxic już są...

Dalej...

"A Niewiasta zbiegła na pustynię..."

Tak, to mój ulubiony fragment...
  
Re: <little_wild_girl> Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lutego 2007, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Zazdrościsz, bo jesteś w "Dr. Slumpie" bohaterem epizodycznym (występujesz w jednym rozdziale, a ja jestem główną bohaterką, jak zwykle zresztą. Okejka. wink.gif

Naprawdę nie mogę już iść do Romana? Nudzi mi się tutaj.
  
Re: <little_wild_girl> Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lutego 2007, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




"Ale naprawdę?"

Matka Chrzestna Ciocia Magda

Czy Wy nie znacie czegoś takiego jak aborcja? Mam tego dość. Bo znów polecę na Saturna i będzie.
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lutego 2007, 00:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krooczki - sztooczki, misioo.
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lutego 2007, 01:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Zakon Chucka
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:53, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:48, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:49, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Wtorek, 13 Marca 2007, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:49, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Marca 2007, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze o Wielkiej Nierządnicy:

Hegel:

CIEMNOŚĆ: "jest ona czymś, co zindywidualizowane w sobie, by być dla siebie, co jednak nie istnieje samo przez się, a jedynie jako siła wroga światłu i może przez to trwać w doskonałej jednorodności."

Cytat z Kaczora Donalda: "Patrzcie, coś wypadło zza tej klapy"

http://www.depechemode.pl/galeria_obraz.html?&idim=243
  
Re: Apokalipsa św. Jana
PostWysłano: Środa, 21 Marca 2007, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




...

.
.
.


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 16 Marca 2008, 18:49, w całości zmieniany 1 raz
  
Apokalipsa św. Jana
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010