Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się! Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <aniarg> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Środa, 07 Lutego 2007, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj lista sie powiększyła o kolejne 2 osoby - DZIĘKUJĘ eusa_clap.gif

1. cezar
2. cyziu2
3. mrufcia
4. martatea
5. Bombel
6. wis
7. evay
8. wild
9. Iza i Artur od aniarg
10. Blue (dołączyła do naszej grupy z forum u2-site)
11. Ilovebono (lub BoomCha)
12. Bogna od aniarg
13. Ania P. od aniarg
14. Ja
15. kmnd rybnik (lub komandos)
16. Anka S. eusa_clap.gif
17. corso eusa_clap.gif
  
Re: <aniarg> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2007, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




WITAM WSZYSTKICH RODZICÓW !!!!!!!
OD WYSŁANIA DO WAS MAILA Z INFORMaCJĄ O ZBIERANIU PIENIĘDZY DLA ELIZABET NIE MINĄŁ NAWET MIESIĄC A MAMY JUŻ UZBIERANĄ CAŁĄ KWOTĘ NAWET Z GÓRKĄ :) DZISIAJ OTRZYMAŁAM OSTATNI PRZELEW smile.gif

A OTO LISTA RODZICÓW Z KWOTAMI WPŁAT.
1. cezar 50zł
2. cyziu2 20zł
3. mrufcia 25zł
4. martatea 20zł
5. Bombel 20zł
6. wis 20zł
7. evay 20zł
8. wild 20zł
9. Iza i Artur od aniarg 50zł
10. Blue (dołączyła do naszej grupy z forum u2-site) 30zł
11. Ilovebono (lub BoomCha) 20zł
12. Bogna od aniarg 30zł
13. Ania P. od aniarg 30zł
14. Ja 30zł
15. kmnd rybnik (lub komandos) 20zł
16. Anka S. 20zł
17. corso 30zł
18. u2roopa 30zł
19. alien 20zł
20. max4u2 - poprzedni tata 50zł

Razem uzbierało się 555zł PIĘKNA KWOTA PRAWDA? TERAZ ELIZABET NA PEWNO BĘDZIE DOSTAWAĆ SAME PIĄTKI biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE. JUTRA RANO ROBIĘ PRZELEW DLA ELI.

GRUPA DRUGA BRAWA eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2007, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Aniu, gratulacje dla Ciebie - Eli jest szczęściarą, że ma tak operatywną i troskliwą mamę jak Ty. Brawa dla Ciebie za podjęcie się tak odpowiedzialnej roli. eusa_clap.gif eusa_clap.gif Dla grupy oczywiście też. eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <agrace> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Środa, 14 Lutego 2007, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




PRZELEW WYSŁANY biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Środa, 14 Lutego 2007, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrufcia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4346
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Hura! biggrin.gif
Brawa Ania! Brawa grupa druga! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 06 Marca 2007, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maga213
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4303
Posty: 657


[ Osobista Galeria ]




No wreszcie i ja cos napisze w tym temacie, pewnie wszyscy mysla ze matka czwartej grupy olala sprawe i zapomniala o swoim dziecku Barbine no ale tak sie nie stalo!!
Przez ostatnie 3 miesiace probowalam ustalic co sie dzieje z naszym wyrosnietym bo 21 letnim "dzieckiem" wink.gif no i napisalam maila do Salezjan zeby sie dowiedziec czy BArbine jeszcze sie uczy i czy nadal potrzebuje pomocy, troche to trwalo nim mi odpowiedzeli ale sami nie bardzo wiedzieli czy nadal mozna finansowac ksztalcenie Barbine ale obiecali skontaktować sie z jej opiekunem tam na miejscu!
po dlugim czasie oczekiwania dostalam dzis maila o nastepujacej tresci:

Dzień dobry,

W imieniu ks. Dyrektora oraz własnym pragnę serdecznie podziękować za podjęcie się trudu Adopcji na odległość poprzez duchowe i materialne wspieranie Barbine Soamandinby z Madagaskaru. Pragnę poinformować, że Barbine zakończyła szkołę i podjęła pracę.

Życzę owocnego przeżywania Wielkiego Postu i wielkiej łaski radości ze spotkania Zmartwychwstałego Jezusa w niedzielny poranek.



Z poważaniem

Kalina Celińska

Czyli jedno dziecko mamy juz wyksztalcone, ktoremu sie udalo i mam nadzieje ze bedzie jej sie wiodlo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif niesamowice ucieszyl mnie ten mail i dlatego od razu tu pisze z ta radosna nowina

ps mam nadzieje ze ks dyrektor to nie ten o ktorym mysle lol.gif wink.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 06 Marca 2007, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cyziU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5145
Posty: 63


[ Osobista Galeria ]




Ale z nas udani rodzice;) Strasznie mila wiadomosc, ze sie udalo komus bezinteresownie pomoc cool.gif

P.S. Ojeciec dyrektor uczyl dzieci swoje...
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 13 Marca 2007, 09:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JJJ
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3415
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




Tu ojciec grupy V. W tym tygodniu prześle PMki z moimi danymi abyście (grupa V) mogli wpłacać pieniążki na naszą córeczkę.

pzdr
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Sobota, 17 Marca 2007, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JJJ
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3415
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




PMki wysłane. jakby do kogoś nie dotarła proszę dać znać
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Środa, 10 Października 2007, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




Cześć grupo pierwsza... minęły już 2 lata nauki Krzysia, mam nadzieję że dzięki nam Krzyś będzie mógł uczyć się kolejny już trzeci rok. :)
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Czwartek, 01 Listopada 2007, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Nieublaganie zbliza sie czas wplaty za kolejny rok nauki Maybina. Przypominam sklad trzeciej grupy adopcyjnej:

1. Max4u2 - 30 zl
2. Marcysia-b - 20zl
3. Tomii - 100 zl
4. Alien - 20 zl
5. Agrace - 20 zl (mamusia główna)
6. Ellen - 20 zl
7. Velvetova - 20 zl
8. Noemi od Velvetovej - 30 zl
9. Maga213 - 20 zl
10. Madzia od Bombla - 20 zl
11. Evay -20 zl
12. Absta -20 zl
13. Josephine - 20 zl
14. Kubahh - 20 zl
15. Wild - 20 zl
16. Vice - 20 zl
17. Sunrise - 20 zl
18. Wersyfikator - 20 zl
19. Eveglider - 20 zl
20. Emilka od Josephine - 20 zl

Do wszystkich wyzej wymienionych wysylam PM z namiarami na siebie. Mam nadzieje, ze dzieki tym, ktorzy maja jeszcze w swoich sercach miejsce dla potrzebujacych ich pomocy, Maybin bedzie sie nadal uczyl.
Bardzo prosze o wplaty do dnia 30 listopada 2007 roku.
Jesli sa jacys inni chetni, aby pokryc czesc kosztow nauki Maybina, prosze o kontakt poprzez PM.
  
Re: <aniarg> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 06 Listopada 2007, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Witam serdecznie GRUPO DRUGA biggrin.gif
Ostatni raz pieniądze na drugi rok nauki Elizabeth były zbierane na przełomie stycznia i lutego. Niestety było to duże spóźnienie spowodowane zmianą opiekuna i formalnościami z tym związanymi. Pisałam do salezjanów i pytałam o termin wpłaty. Czas na zbieranie pieniędzy na trzeci już rok nauki Elizabeth tak naprawdę mamy do końca listopada. W listopadzie rozpoczeliśmy adopcję i w listopadzie upływa termin wpłaty. Bardzo proszę więc o wpłacanie pieniążków na moje konto. PM-em będe przesyłać mój numer konta i dane do przelewu.
Wiem że dla niektórych może to być kłopot ponieważ zbieramy pieniądze drugi raz w tym roku. No ale mam nadzieję, że jakoś się z tym uporamy i damy radę uzbierać pieniądze na trzeci rok nauki ELI.
Niedawno dostałam od ośrodka misyjnego list od Elizabeth z rysunkiem w jej własnym wykonaniu
Rysunek jest jakby malowany czarnym flamastrem na materiale. Możecie to zobaczyć na u2site forum. Tam to wkleiłam

Wklejam tutaj listę osób z GRUPY DRUGIEJ z wpłatami z zeszłego roku.
Na PMie czekam na wasze deklaracje i decyzje.

1. cezar 50zł
2. cyziu2 20zł
3. mrufcia 25zł
4. martatea 20zł
5. Bombel 20zł
6. wis 20zł
7. evay 20zł
8. wild 20zł
9. Iza i Artur od aniarg 50zł
10. Blue (dołączyła do naszej grupy z forum u2-site) 30zł
11. Ilovebono (lub BoomCha) 20zł
12. Bogna od aniarg 30zł
13. Ania P. od aniarg 30zł
14. Ja czyli mama adopcyjna 30zł
15. kmnd rybnik (lub komandos) 20zł
16. Anka S. 20zł
17. corso 30zł
18. u2roopa 30zł
19. alien 20zł
20. max4u2 - poprzedni tata 50zł
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Listopada 2007, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Witam ponownie grupę drugą. Wpłaty ruszyły na dobre i bardzo Wam za to dziękuję !!!! Jesteście wspaniali.

Oto kolejne wpłaty:
1. MRUFCIA
2. IZA I ARTUR OD aniarg
3. ANIA P od aniarg
4. BOGNA od aniarg
5. MARTITA
6. CYZIU2
7. WIS
8. CEZAR
9. BLUE

Dziękuję serdecznie i czekam na kolejne wpłaty od Was. Czas nagli, zbliża się koniec listopada.
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 27 Listopada 2007, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Bardzo dziekuje za bardzo szybka reakcje na wyslane przeze mnie PW oraz wplaty nastepujacym osobom z mojej grupy adopcyjnej:

Absta
Ellen
Emilka od Josephine
Eveglider
Josephine
Max4u2
Sunrise
Wersyfikator

Co z pozostalymi osobami?? Przypominam, ze 30 listopada, czyli w najbliszy piatek uplywa termin wplat.
  
Re: <agrace> AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Czwartek, 06 Grudnia 2007, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aniarg
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4444
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Witam grupę drugą. Dzisiaj 6.12 Mikołajki i dzisiaj przelałam dla Elizabet pieniądze na następny rok jej nauki. Uzbieraliśmy równo 500zł.

Dziękuję wszystkim, którzy wpłacili i tym którzy wpłacić nie mogli ale powiadomili mnie o tym mailami. (Będę Was znowu męczyć w przyszłym roku:)))

Szczególnie chciałam podziękować Cezarowi - na mojego maila zawsze odpowiada błyskawicznie i tak samo błyskawicznie wpłaca pieniądze. Dziekuję też Mrufci za błyskawiczny przelew. Moim marzeniem byłoby żeby wszyscy wpłacali pieniądze tak szybko i bez 3-krotnego przypominania, tak jak robi to Cezar i Mrufcia.
Dziekuję wszystkim moim znajomy nie należącym do tego forum. Dziekuję, że tak szybko i ochoczo reagujecie na moje prośby o pieniądze dla Eli

Dziękuję też bee - nowej osobie w naszej DRUGIEJ GRUPIE, która dołączyła do nas wczoraj i od razu wczoraj przelała pieniądze. Dzięki Tobie mogliśmy zamknąć wpłaty tak szybko bo właśnie tyle nam brakowało do 500zł.

A oto lista wpłacających w tym roku:

1. MRUFCIA 50zł
2. IZA I ARTUR OD aniarg 30zł
3. ANIA P od aniarg 30zł
4. BOGNA od aniarg 30zł
5. MARTITA 30zł
6. CYZIU2 (z hehu) 30zł
7. WIS (z hehu) 20zł
8. CEZAR 50zł
9. BLUE 30zł
10. MAX4U2 30zł
11. U2ROOPA 30zł
12. CORSO 40zł
13. BOMBEL 20zł
14. BEE 30zł
15. ANKA S. (z hehu) 20zł
16. i mama aniarg 30zł

RAZEM RÓWNE 500zł

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM. JESTEŚCIE WIELCY. DZIĘKI WAM ELA MOŻE SIĘ DALEJ UCZYĆ.
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Wtorek, 18 Grudnia 2007, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Lista mojej grupy adopcyjnej zamknela sie nastepujaco:

1. Max4u2 - 30 zl - dziekuje za wplate
2. Marcysia-b - 20zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
3. Tomii - 100 zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
4. Alien - 20 zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
5. Agrace (mamusia główna) - wplacilam
6. Ellen - 20 zl - dziekuje za wplate
7. Velvetova - 20 zl - dziekuje za wplate
8. Noemi od Velvetovej - 30 zl - dziekuje za wplate
9. Maga213 - 20 zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
10. Madzia od Bombla - 20 zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
11. Evay -20 zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
12. Absta -20 zl - dziekuje za wplate
13. Josephine - 20 zl - dziekuje za wplate
14. Kubahh - 20 zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
15. Wild - 20 zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
16. Vice - 20 zl - do dzis nie otrzymalam wplaty
17. Sunrise - 20 zl - dziekuje za wplate
18. Wersyfikator - 20 zl - dziekuje za wplate
19. Eveglider - 20 zl - dziekuje za wplate
20. Emilka od Josephine - 20 zl - dziekuje za wplate

Jak latwo policzyc, na moje konto wplynelo 220 zlotych, a powinno byc na nim 500 zlotych. Brakujace 280 zlotych pokrylam z wlasnych funduszy, poniewaz adopcja Maybina jest dla mnie priorytetem. Wplata 500 zlotych na konto Salezjan juz poszla. Osoby, ktore nie wplacily, nie musza sie wiec juz fatygowac - w przyszlym roku na pewno nie bede liczyc na ich wsparcie. Tym, ktorzy maja otwarte serca, bardzo pieknie dziekuje w imieniu swoim i Maybina - dzieki Wam kolejny rok bedzie mogl on spedzic w szkole. eusa_clap.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2008, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Kilka tygodni temu Maybin Kangwa opuscil placowke w Mansie w Zambii, tak wiec jego edukacja dobiegla konca. Dziekuje tym wszystkim, ktorzy wspierali jego nauke przez te trzy lata. eusa_clap.gif
  
Re: AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2009, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




No i co? Umarlo sie temu tematu?:(:(
My tamjeszcze cos zebiraliasmy, jaakas kaske wysylalaem nawet niedawno, ale cos sie dzieje dalej to nie wiem i kto to jest czy dalej Elizabeth?
  
AFRYKA- Adopcja na odległość- przyłącz się!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 49 z 49  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010