Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Expose Marka D. Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Expose Marka D.
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Czyli: co to jest KMS i co nieco o tym forum...

Moi drodzy dyskutanci, KMS to skrót od Klubu Męskich Szowinistów. Jest to wirtualne stowarzyszenie, mające swoją genezę na innym serwisie. A powstało na skutek radosnej twórczości dyskutantów, w pewną noc spamerską. I chociaż ma pewne odzwierciedlenie w rzeczywistości, należy je tak traktować, jak okoliczności w których powstało, znaczy się z przymrużeniem oka. Oczywiście mowa tu tylko o Klubie, moderom proszę nie wchodzić na głowę.
Tyle o genezie KMS, która obecnie trzyma moderską pieczę nad męskim forum. Stworzenie moderskiej grupy, o nazwie klubu, wypadło jakby to rzec, z automatu dla podkreślenia męskiego punktu widzenia.

A teraz coś niecoś o moich wizjach męskiego forum.
Tia, nie jestem do końca pewien czy uda mi się wyłożyć, maksymalnie dostępnie, co mam na myśli, no ale zawsze można zadać pytania.

Ogólnie
No więc pomijając stricte tematyczne fora, gdzie poszukuje się konkretnej informacji, chciałbym aby to forum było miejscem swobodnej wymiany myśli, rubasznego żartu, źródłem rozrywki. Oczywiście nie wykluczam poważnych dyskusji (broń Boże) na poważne tematy. Te jak najbardziej są mile widziane.

Klimat
O tuż to! Klimat, dość ważna rzecz trzymająca ludzi w określonym miejscu (knajpa, pub, czy właśnie forum).
Ten oczywiście preferowany z męskim charakterem, odrobina męskiego szowinizmu, myślę, nie powinna zaszkodzić. A raczej doda szczyptę pikanterii.

Topiki
No więc tu tylko jedna uwaga. Normalnym jest, że czasem wąt zaczyna odbiegać od tematu, ale byłbym wdzięczny, gdyby wracał jednak na swoje tory po towarzyskiej wymianie żartów.

Kobiety
Jak najbardziej mile widziane, aczkolwiek wchodząc tu powinny się liczyć z typowo męskim sposobem wyrażania myśli i brać poprawkę na to, że panowie w swoim gronie wypowiadają się o wiele swobodniej.

Humor i żarty
Jak najbardziej rubaszne, ale hard-core proszę umieszczać w specjalnie przeznaczonym na to wątku. (kącik hard-corowego dowcipu)

Ułańska fantazja i popisy
Tutaj Panowie wolność Tomku w swoim domku. Robicie coś zwariowanego, chcecie się pochwalić, policytować kto więcej i lepiej. No problem! Wszelkie przejawy potępiania czynów dodających splendoru samczemu ego, nie będą mile widziane.

No i to czego raczej sobie nie życzę
Ano mała prośba, co by tematy odmienności seksualnych, fascynacje dewiacjami, i niesmaczne dowcipy (z elementami pedofilii) nie lądowały na tym forum. Jeżeli jakiś temat ma krążyć wokół czyjeś dupy, to niech to będzie dupa przysłowiowej Maryni.

Tyla z mojej strony, jakby się miało coś zmienić to dam znać.
No i jeszcze osobista prośba o unikanie konfliktów, zachowanie szacunku do siebie i osób trzecich, oraz przemyślane wypowiadanie opinii o innych uczestnikach serwisu, jak i o ludziach z zewnątrz.

Miłej zabawy wszystkim życząc

Marek D.


Ostatnio zmieniony przez Marek D. dnia Środa, 01 Października 2003, 10:31, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Marek D.> Expose Marka D.
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
No i jeszcze osobista prośba o unikanie konfliktów, zachowanie szacunku do siebie i osób trzecich, oraz przemyślane wypowiadanie opinii o innych uczestnikach serwisu, jak i o ludziach z zewnątrz.


do tej prośby też się przyłączam.czasem, gdy czytam posty niektórych osób to zastanawiam się po co te ``osobiste wycieczki`` przecież one do niczego nie prowadzą?

serdecznie pozdrawiam
  
Re: <Marek D.> Expose Marka D.
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




wszystko jest piękne ... wspaniałe i w ogóle... odwiedzam i nadal będę to czynić... czy jak to się tam określa... prosze o jedno... nie rozdawajcie tylko Oscarów za teksty na heh-u... niektórzy mają małe pokoje i nie ma miejsca na półkach ... ja do dziś nie wiem gdzie postawić swoje za teksty wieczoru... lol.gif
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ciekawa historia... niektóre zasady są wciąż Marku łamane :( ale i tak jest coraz lepiej !
  
Re: <Marek D.> Expose Marka D.
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




a co z klubowa maskotka? :>
moze jakis konkurs? biggrin.gif
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Środa, 14 Lutego 2007, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pełno gówna na tym forum. Jak się myśli pół dnia nad postem, a nie jedną sekundę, to trochę nie fair...
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Środa, 14 Lutego 2007, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Pełno gówna na tym forum. Jak się myśli pół dnia nad postem, a nie jedną sekundę, to trochę nie fair...


Ty myślisz sekundę i wszyscy wiemy, jakie tego efekty.
  
Re: <kmnd_rybnik> Expose Marka D.
PostWysłano: Środa, 14 Lutego 2007, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To dlaczego nic nie robicie? crazy.gif
  
Re: <little_wild_girl> Expose Marka D.
PostWysłano: Czwartek, 15 Lutego 2007, 05:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Za wszystkich nie odpowiem, ale ja po prostu polewam ciepłym moczem.
  
Re: <Wujek Zed> Expose Marka D.
PostWysłano: Czwartek, 15 Lutego 2007, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zgadzam sie z przedmowca
przejdzmy od słow do czynow
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Czwartek, 29 Marca 2007, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Pan Marek D. znęcał się nade mną psychicznie.
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Czwartek, 29 Marca 2007, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Pan Marek D. znęcał się nade mną psychicznie.



tak jak Ty nade mną, kiedy natykam się na Twoje posty crazy.gif
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Kwietnia 2007, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Szuwaks
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6808
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Pan Marek D. znęcał się nade mną psychicznie.


Dzika, chyba se ze mnie jaja robisz...


PS. Eddy szlak mi trafił komórkę, więc nie mam już chasła do loga ;(
  
Re: <Szuwaks> Expose Marka D.
PostWysłano: Czwartek, 03 Maj 2007, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Obawiam się, że nie robi sobie jaj. :(
Nasza dawna koleżanka zmieniła się bardzo...
  
Re: <Berger> Expose Marka D.
PostWysłano: Czwartek, 24 Maj 2007, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Szuwaks
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6808
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Kurde, Krzychu to może trza do niej wpaść i zafundować terapię grupową:)
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Czwartek, 24 Maj 2007, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Szuwaks :
Kurde, Krzychu to może trza do niej wpaść i zafundować terapię grupową:)


chyba raczej komitet zniczowy :(
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Piątek, 25 Maj 2007, 07:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




na mnie nie liczcie... nie mam na wieniec...
  
Re: Expose Marka D.
PostWysłano: Piątek, 25 Maj 2007, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
na mnie nie liczcie... nie mam na wieniec...


Ty nigdy nie masz na wieniec tongue.gif
  
Re: <ulan> Expose Marka D.
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Maj 2007, 06:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




dlatego nigdy na mnie nie licz tongue.gif
  
Re: <Szuwaks> Expose Marka D.
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Maj 2007, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To wcale nie jest śmieszne. Poczytaj sobie uważnie jej posty z ostatnich kilku miesięcy i wyciągnij własne wnioski.
  
Expose Marka D.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010