Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Andrzejki....
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Andrzejki....
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Witajcie,

Wiem,że temat jest pewnie oklepany,ale coż.
W tym roku postanowiliśmy(tzn.moja dziewczyna i ja) w Andrzejki powróżyć sobie.No ale jest problem:oprócz lania wosku i ustawiania butów w rzędzie, nie znam żadnych innych wróżb!!!Dlatego też postanowiłem się zwrócić do Was z zapytaniem:znacie jakieś inne wróżby?

Pozdrawiam biggrin.gif
  
Re: <szaman82> Andrzejki....
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Szaman, taki duzy chlopiec z Ciebie, a jeszcze we wrozby wierzysz??? lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <szaman82> Andrzejki....
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Spróbuj z fusów z kawy... lol.gif
  
Re: <Marek D.> Andrzejki....
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Albo z wnetrznosci, tak jak Wrozbita z Asterixa i Obeliksa biggrin.gif
  
Re: <szaman82> Andrzejki....
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Franz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #308
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




Zawsze możesz jeszcze lać wodę lol.gif lol.gif
  
Re: <ulan> Andrzejki....
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Ale moment, przecież on SZAMAN jest! No chyba że to 82 przy nicku to kategoria, albo stopień wtajemniczenia, wtedy fakt może umieć tylko lać wosk i pucować buty... biggrin.gif lol.gif
  
Re: Andrzejki....
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




moze TAROT? mozna tez posluzyc sie zwyklymi kartami, z pewnoscia znajdziesz w internecie znaczenia kart.
  
Re: <ulan> Andrzejki....
PostWysłano: Czwartek, 20 Listopada 2003, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Heh....mogłem się takiego odzewu spodziewać...

Cytat:
Szaman, taki duzy chlopiec z Ciebie,


Jaki duży?Przecież jeszce nawet nie mam 21 lat...

Cytat:
a jeszcze we wrozby wierzysz???


Niom, nie tylko we wróżby wink.gif ,ale i nawet w ...Świętego Mikołaja.... biggrin.gif

Pozdrawiam
  
Re: Andrzejki....
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 01:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Heh....mogłem się takiego odzewu spodziewać...


Przepraszam Cie bardzo, jakiego odzewu??? cool.gif

Cytat:
Jaki duży?Przecież jeszce nawet nie mam 21 lat...


No, ten tego to ja nie wiedzialem, ze Ty jeszcze niepelnoletni... biggrin.gif

Cytat:
Niom, nie tylko we wróżby wink.gif ,ale i nawet w ...Świętego Mikołaja.... biggrin.gif


To szczerze Ci wspolczuje, ale bede tym skorwysynem, ktory Cie uswiadomi. Nie ma Sw. Mikolaja lol.gif
  
Re: <ulan> Andrzejki....
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 10:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




To szczerze Ci wspolczuje, ale bede tym skorwysynem, ktory Cie uswiadomi. Nie ma Sw. Mikolaja

Czyli ten gość w czerwonym, co mu napierdoliłem w zeszłym roku, jak wlazł do mojej chaty, to był tylko zwykły złodziej w przebraniu?? [rozczarowanie]

No cóż, szkoda gościa, dostał bidak za wszystkie chujowe prezenty, jakie w życiu dostałem... lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Andrzejki....
PostWysłano: Piątek, 21 Listopada 2003, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Zboczuch lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Andrzejki....
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010