Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> OFF-TOPIC Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Tutaj kontynujemy off-topowe dyskusje z poprzedniego tematusmile.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Nowy off - topic super ,można pisać o czym sie chce... biggrin.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Właśnie, właśnie - ja np. chcę wiosnę... biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Ja też biggrin.gif biggrin.gif ,potrzebuje słońca...
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Przecież to ja jestem słońcem... wink.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Ty nie jesteś słońcem,jesteś wspaniała kobietą...
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Jestem tylko sobą...
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Ale słońcem nie...
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Od samego przeczytania Waszych postów zrobiło mi się bardziej wiosennie i bardziej słonecznie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Oj Mariuszu, Ty zawsze masz dla człowieka dobre słowo... smile.gif smile.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




A teraz coś zupełnie z innej beczki:

Chelsea vs Arsenal

W niedzielne popołudnie na Millenium Stadium w Cardiff Chelsea zmierzy się w Arsenalem w finale Pucharu Ligi.
Będzie to 165. pojedynek tych zespołów, a piąty w Carling Cup i tradycyjnie nie zabraknie walki i emocji od pierwszej do ostatniej minuty.

The Blues i Kanonierzy dotychczas czterokrotnie grali w Carling Cup przeciwko sobie i bilans jest remisowy. Aż trzy spotkania rozegrane zostały w 1998 roku. W styczniu Arsenal wygrał 2:1 w pierwszym meczu półfinałowym, by w lutym przegrać 1:3 i odpaść z rozgrywek. Z kolei w listopadzie tego roku Chelsea sprawiła tęgie lanie Kanonierom, wygrywając na Highbury aż 5:0. Czwarty mecz miał miejsce w sezonie 1976/1977 i wówczas Arsenal wygrał 2:1.

W obecnym sezonie Chelsea i Arsenal grały przeciwko sobie tylko raz. W grudniu na Stamford Bridge padł remis 1:1. W tym tygodniu obydwa zespoły grały mecze w 1/8 finału Lidze Mistrzów i w tej kwestii lepiej wypadli mistrzowie Anglii, którzy bezbramkowo zremisowali z FC Porto. Kanonierzy ulegli natomiast PSV Eindhoven 0:1. Drużyna prowadzona przez Arsene'a Wengera wystąpi tradycyjnie w rezerwowym składzie i sprawia to, że to Chelsea uważana jest za faworyta, chociaż większość naszych czytelników stawia na Arsenal (62%).

Do składu The Blues wracają Ashley Cole i Arjen Robben, ale zabraknie Joe Cole'a, Johna Terry i Khalida Boulahrouza. W kadrze Kanonierów zabrakło takich zawodników jak Thierry Henry, Jens Lehmann, Gilberto Silva, Robin van Persie, William Gallas, Emmanuel Eboue i Fredrik Ljungberg. Z kolei pod znakiem zapytania stoi występ Justina Hoyte'a i Gaela Clichy.

16:00 Chelsea - Arsenal

Sędzia: Howard Webb

Chelsea: Cech , Hilario , Cudicini , Ferreira, A Cole, Geremi, Diarra, Carvalho, Bridge, Morais, Mikel, Lampard, Makelele, Ballack, Essien, Shevchenko, Drogba, Robben, Kalou, Wright-Phillips

Arsenal: Almunia , Poom Hoyte, Senderos, Toure, Djourou, Clichy, Traore, Walcott, Diaby, Flamini, Fabregas, Denilson, Aliadiere, Adebayor, Baptista, Hleb, Rosicky, Randall, Connolly
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




mnie też się zrobiło bardzo ciepło :)
chciałabym już wakacje. znów żeglować. i żeby już było wolne, bo mam dosyć martwienia się, co ze mną dalej będzie i tego nieustannego czytania poezji (za dwa tygodnie olimpiada z języka polskiego eusa_wall.gif).
Nie umiem analizować dzieł poetyckich! eusa_wall.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Analiza wierszy zabija w nas humanistki, Ev!
Ja chcę wiosnę, chcę już chodzić w moim cudownym trenczu i zapomnieć o płaszczach/kurtkach zimowych. Chcę, żeby kwietły żonkile pod moim oknem, a mój mały szczeniak spędzał całe dnie na dworze wink.gif
I chcę źrebaczka juz! I przejażdżki ze źrebaczkiem po lasach i łąkach [don't worry, Ania na 'dorosłym' koniu a źrebko u boku! :P]
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Carling Cup: piłkarski świat wstrzymał oddech, dramat Terry'ego

W finale Carling Cup Chelsea Londyn pokonała Arsenal Londyn 2:1 (1:1). Na boisku doszło do dramatycznych wydarzeń kiedy kapitan Chelsea John Terry po uderzeniu w twarz przestał na kilka chwil oddychać.
Prowadzenie w spotkaniu objęli zawodnicy Arsenalu, dla których bramkę po pięknej akcji strzelił Theo Walcott w 12. minucie. Zaledwie 8 minut później pięknym prostopadłym podaniem popisał się Michael Ballack, a Didier Drogba bez większych kłopotów wpakował piłkę do bramki "Kanonierów".

W 56. minucie doszło do dramatycznego zdarzenia. Na dośrodkowanie w pole karne Arsenalu nabiegał John Terry, jednak gdy próbował dosięgnąć piłkę głową został kopnięty z całej siły w twarz przez Abou Diaby, który próbował wykopać piłkę. Terry padł jak ścięty i przez kilka chwil nie oddychał. Na szczęście lekarzom udało się przywrócić zawodnikowi oddech. Kapitan "The Blues" został jednak zniesiony z boiska z kołnierzem usztywniającym kręgi szyjne i maską tlenową na twarzy.
W dalszej części mecz przebiegał pod dyktando zawodników Arsenalu, którzy sprawiali wyraźnie lepsze wrażenie niż drużyna Chelsea, grająca ociężale i bez pomysłu. W drużynie "Kanonierów" na bramkę Petra Cecha strzelali Cesc Fabregas, Julio Baptista i Theo Walcott, jednak Czech bronił w najbardziej nieprawdopodonych sytuacjach. Podopieczni Jose Mourinho z rzadka kontratakowali - w 74. minucie piłka po świetnym uderzeniu Franka Lamparda z ok 30 metrów uderzyła w poprzeczkę bramki Arsenalu i wyszła poza boisko.

Jednak to Chelsea miała ostatnie słowo w tym spotkaniu. W samej końcówce meczu ponownie na listę strzelców wpisał się Drogba. Z lewej strony dośrodkował Arjen Robben, a reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej skierował ją głową do bramki "Kanonierów". Chwilę później Andrij Szewczenko po ładnej akcji trafił w poprzeczkę.

W doliczonym czasie gry na boisku miała miejsce prawdziwa bójka, kiedy piłkarzom obu drużyn puściły nerwy po jednym z fauli. Najbardziej agresywnie zachowywali się Fabregas i Lampard, których długo nie mogli rozdzielić sędziowie i inni piłkarze. Czerwone kartki w tej sytuacji obejrzeli Obi Mikel, Kolo Toure i Emmanuel Adebayor. Na boisko wbiegli także szkoleniowcy obu drużyn Arsene Wenger i Jose Mourinho.

http://sport.onet.pl/0,1248702,1492827,wiadomosc.html
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 25 Lutego 2007, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




evay :
chciałabym już wakacje. (...) i żeby już było wolne, bo mam dosyć martwienia się, co ze mną dalej będzie

W sensie - do jakiej szkoły pójdziesz po gimnazjum czy jak?

kmnd_rybnik :
Analiza wierszy zabija w nas humanistki, Ev!

Sądzę, że nie sama analiza, co narzucana inerpretacja tego, co ponoć "autor miał na myśli".
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lutego 2007, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




WIOSNA W UK JUZ PRAWIE ZAWITAŁ JUZ PTASZKI CWIERKAJA TRAWKA JEST ZIELONA
ALE NIE BYŁO TU NAWET PRAWDZIWEJ ZIMY 2 dni widziałem śnieg
w tym jeden to był prawdziwy bo był przez całe 16 godzin
a teraz czekam na słoneczko :)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lutego 2007, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




U mnie sypie śnieg, psia jego melodia.
Wszystko o kant rozbić.
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 02 Marca 2007, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




1 STARCIE WYGRANE NARAZIE DOLINA ROSPUDY OCALONA
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 02 Marca 2007, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, Dolina Doliną, ale trzeba też pomyśleć o ludziach i rozwiązaniach zaistniałej sytuacji, bo ludzie albo chcą ślepo wszystko tam zniszczyć, albo "ratować", podczas gdy problem komunikacji i setek TIRów przetaczających się przez miasto pozostaje [ponoć też jest tam w ogóle dużo wypadków drogowych, ale głowy nie dam].
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Sobota, 03 Marca 2007, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




ach, dzis mijają dwa lata, odkąd jestem tutaj z Wami :)
  
OFF-TOPIC
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010