Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> ::jak schłodzic wodataki zestaw, prosze o pomoc!::
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
::jak schłodzic wodataki zestaw, prosze o pomoc!::
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Marca 2007, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dyonizoss
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6764
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




witam
na wstepie chce zaznaczyc, ze w kwestii WC jestem noobem, dopiero zacząłem sie interesowac tym tematem wiec prosze o wyrozumiałość
Teraz przejde do pytania...
Składam se komputer, bedzie to płyta głowna ASUS z chipsetem nForce 680i, procesor Intel QX6700 Quad core, pamiec 2x1gb jakies renomowej produkcji (np Patriot) karta graficzna jakis GeForce 7800 lub wyżej, zasilacz 550W BeQuiet SP no i reszta komponentow jak dysk twardy, nagrywarka itp... Komputer musi byc obliczenio wydajny, bo stosowany bedzie do renderingu, który najczesciej bedzie puszczany na noc, dlatego zestaw chłodzący musi byc cichy...Mam równiez zamiar podkrecic procesor(jest to Extreme, wiec ma odblokowane mnozniki co dajke duże możliwośc OC )
Szukam zestawy wodnego do chłodzenia procesora, karty graficznej no i ewentualnie MB
Prosze o jakies podpowiedzi z waszej strony, co bedzie najwydajniejsze pod ten zestaw, patrząc rónież na chałas, jeżeli chodzi o koszt to hmmm, jak mozliwe to prosze o przedstawienie wariantu eko jak i droższego:)
za wszelkie porady dziekuje !
  
::jak schłodzic wodataki zestaw, prosze o pomoc!::
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010