Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Św. Charbel
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Św. Charbel
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Św. Charbel a' propos dobrania się tłumów do jego szczątek:

- Nie zostawili ani okruszka. sad.gif

A gdzie szacunek do ciała ludzkiego, do duszy, do całej ludzkiej istoty?

Dziennikarze sobie myślą, że Bóg tego wszystkiego nie widzi, co oni robią z ludźmi snując własne opowieści... Przecież J.K Rowling pisząc często w myśli kogoś ukatrupia... To robią prawie wszyscy ludzie tego pokroju, nie tak nie może być... Trzeba mieć sumienie...
  
Re: Św. Charbel
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




- Zasadniczo nie widzę przeszkód, aby nosić staniczki na głowie.
  
Re: Św. Charbel
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To ja też coś dodam. Usterka do naprawy przy najbliższej modlitwie. Wydaje mi się, że nie mam pola AT, bo jak jestem gdziekolwiek, to widzę na ścianie, to co myślę. Czy ludzie, którzy robią reklamy tak mają?

Nie ma w tym nic złego, ale boję się, że coś mi umknie z tej duszy po drodze i zostanie na ulicy.

Spokojnie, idziemy na spacerek w zielonym parku... Zieleń uspakaja.

Dziękuję Ci, Matko Boża za ogrom Twej Miłości. eusa_clap.gif Teraz postaram się napisać dokładnie ten fioletowo-różowy post w podziękowaniu.
  
Św. Charbel
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010