Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> OFF-TOPIC Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 14 Marca 2007, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Usłyszałam w radio, że dziś właśnie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Liczby Pi (niestety, na klawiaturze nie ma tego symbolu, więc mam nadzieję, że szczególnie matematycy mi wybaczą wink.gif ).
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 14 Marca 2007, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




agrace :
Usłyszałam w radio, że dziś właśnie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Liczby Pi (niestety, na klawiaturze nie ma tego symbolu, więc mam nadzieję, że szczególnie matematycy mi wybaczą wink.gif ).


Dzień liczby pi - hmmmm. ??? A ja na stronie głównej czytam, że dziś jest dzień steka i loda - coś tu nie gra wink.gif

ps. faktycznie - nie ma tego symbolu na tradycyjnej klawiaturze współczesnego pc'ta, chociaż pamiętam że w zamierzchłych czasach ery komputerów 8-bitowych symbol tej liczby chyba gdzieś był cool.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 14 Marca 2007, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Mrówa z u2-site mnie uświadomił, że można przecież użyć takich klawiszy TT - i wychodzi coś na podobny kształt... wink.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Sobota, 17 Marca 2007, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanie w kwestii technicznej - jak się wrzuca fotkę - tu, na stronę, żeby od razu się wyświetlała?
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Sobota, 17 Marca 2007, 18:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




agrace :
Mam pytanie w kwestii technicznej - jak się wrzuca fotkę - tu, na stronę, żeby od razu się wyświetlała?


nalezy wstawic bezposredni link do zdjecia do tagów [img] LINK DO ZDJECIA [/img]
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Sobota, 17 Marca 2007, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Odsyłam tutaj wink.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Sobota, 17 Marca 2007, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




TheFreshMaker :
Dziś trzecia rocznica zamachu terrorystycznego w Madrycie [*]


A propos zamachów terrorystycznych - w Kielcach odsłonięto pomnik poświęcony ich ofiarom.

Oto on:

  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 04 Kwietnia 2007, 08:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




jakas cisza bardzo nastała na forum
co to wyciszenie przed swietami czy wszyscy sie juz z stąd wyniesli
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 04 Kwietnia 2007, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




chyba raczej to drugie...
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Czwartek, 05 Kwietnia 2007, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




Takie male spostrzezenie:
Czy zauwazyliscie ze w reklamie Kit Kata jest mowa o Bomblu?
Bombel masz cos z tym wspolnego? wink.gif
Przyznaj sie!

(to tak dla rozruszania forum ;] )
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 06 Kwietnia 2007, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




właśnie! ja też słyszałam!
w ogóle jak gdzieś słyszę o czymś bombelkującym czy coś to od razu mi się kojarzy z naszym Bombelkiem :)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Kwietnia 2007, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




agrace :
[..]



A propos zamachów terrorystycznych - w Kielcach odsłonięto pomnik poświęcony ich ofiarom.

Oto on:

http://f.heh.pl/album_pic.php?pic_id=822


Mam strasznie podły nastrój, nie mniej jednak ten pomnik jakoś zupełnie nie przedmawia do mnie - te daty i miejsca nie znaczą dla mnie więcej niż inne daty i miejsca gdzie zgineli inni niewinni (bądz też ogólnie) ludzie. Ten pomnik jest dowodem na to żeby postrzegać "małe" wielkie tragedie przesłonine wygloryfikowaną symboliką którą dostarczają nam każdego dnia zglobalizowane media żądne sensacji i żerujące na wpływach które dostarczają im możni tego świata. Żyjemy w globanlym chaosie gdzie chcąc czy nie chcąc władza jest niczym innym jak tylko pieniądzem i fakt czy zabijesz jednego czy tysiąc ludzi i zostaniesz uznany za ludobujcę czy bohatera to tylko kwestia różnego (co nie znaczy, że obiektywnego ) punktu widzenia.
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




hmmmm....

forum u2-site się chrzani dziś.

Szansa dla Heh-a?
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alien
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4611
Posty: 419


[ Osobista Galeria ]




u2 site rzeczywiscie nie dziala.nie mozna sie zalogowac.
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Pablos :
hmmmm....

forum u2-site się chrzani dziś.

Szansa dla Heh-a?


Oto najbardziej podstawowy sens istnienia dwóch forów o U2 z tymi samymi osobami :)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




no to co ?

rozruszamy trupa?
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




trupa ja zawsze uwazalem to za zajebiste forum hehe a odrazu skorzystam z okazji czy sa tez tu jacys fani serialu ,,Friends,, ?? zainteresowani wszystkimi sezonami bonusami itp. itd. piszcie smialo :D
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




JA! JA! JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tyle że kasy brak :(
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




No to jak zwykle tylko jedna osoba hehe ja duzo nie biore ;)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Środa, 09 Maj 2007, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Mam rozumieć, że oferujesz oryginalne wydawnictwo? Bo jeśli chcesz sprzedawać piraty to proszę o nie zamieszczanie w tym miejscu tego typu ofert.
  
OFF-TOPIC
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010