Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Naturalność czy może... Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Piątek, 23 Marca 2007, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




Młodociany też nie do końca, tylko jeśli już popełni czyn zagrożony karą k.k. i jeśli okoliczności sprawy przemawiają za złagodzeniem odpowiedzialności, więc prokurator ma prawo jak najbardziej się przyczepić. Najbardziej odpowiednie byłoby określenie k.c. - małoletni - tj. <18 lat. W kwestii odpowiedzialności karnej to jest normalna dorosła osoba. :D
  
Re: <Ania Es> Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 01:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




oj o to mi chodzilo
maloletni = mlodociany i odwrotnie
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




też nie ... :p
to proste, wyjaśnię Ci na privie
  
Re: <Ania Es> Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie ma co mieszać definicji z kro i kk. W świetle kro 17-latek jest nadal małoletni. W rozumieniu kk - już młodociany.
  
Re: <Berger> Naturalność czy może...
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a ja mowie o praktyce nie o teoretyzowaniu
szczyl to szczyl mam taka sama robote do zrobienia
  
Re: Naturalność czy może...
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Listopada 2009, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Burek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7461
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Według mnie zdecydowanie postaw na naturalnosc! Lekki makijaż, czemu nie o ile umiesz to robic, bo jeśli nie to lepiej nie malować się wcale ;) Farbowanie wlosów jak dla mnie jest w ogole sprawa zbędną, po co?:)
  
Naturalność czy może...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010