Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Hity w naszych stacjach tv ? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 09 Kwietnia 2006, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Tvn 7 - Własnie pokazuja "Forrest Gump" chyba wszyscy wiedza co to za film a dla tych co nie znaja polecam opis


http://forrest.gump.filmweb.pl/
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Piątek, 14 Kwietnia 2006, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Tvn - Mission:Impossible
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 15 Kwietnia 2006, 00:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Pyza U2 :
Tvn - Mission:Impossible


Czy to jest taki hit, to ja bym polemizował.
Myślę, ze dzis bedzie film, który warto zobaczyć, choćby po to, by wyrobić sobie opinię. Mam oczywiscie na myśli Pasję Mela Gibsona.
Mniejsza o to, czy jest się wierzącym, czy też nie, warto obejrzeć kawał porządnej reżyserskiej roboty wink.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 15 Kwietnia 2006, 01:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A powiedz mi jeszcze, o której dokładnie i na jakim programie, bo szczerze nie chce mi się przekopywać "rozkładu jazdy", a TV oglądam na tyle rzadko, że dopiero dziś kilka godzin wstecz dowiedziałam się, że będzie emitowana "Pasja", choć tego mogłam się domyślać...
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 15 Kwietnia 2006, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




tanathos :
[..]



Czy to jest taki hit, to ja bym polemizował.
Myślę, ze dzis bedzie film, który warto zobaczyć, choćby po to, by wyrobić sobie opinię. Mam oczywiscie na myśli Pasję Mela Gibsona.
Mniejsza o to, czy jest się wierzącym, czy też nie, warto obejrzeć kawał porządnej reżyserskiej roboty wink.gif



Zdania sa podzielone.O gustach sie nie dyskutuje.
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 15 Kwietnia 2006, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




grusia :
A powiedz mi jeszcze, o której dokładnie i na jakim programie, bo szczerze nie chce mi się przekopywać "rozkładu jazdy", a TV oglądam na tyle rzadko, że dopiero dziś kilka godzin wstecz dowiedziałam się, że będzie emitowana "Pasja", choć tego mogłam się domyślać...



Pasja - 20:15 Tvp 1 (15.04.2006)
Nell - 19:00 Tvp 2 (15.04.2006)
Goraczka - 22:30 Tvp 2 (15.04.2006)
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2007, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hildek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6703
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




z pewnością hitem serialowym na miare Gotowych na Wszystko i Kąpani braci będzie Prison Break-Skazany Na Śmierć.Naprawde nieżle sie zapowiada.
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




01.02. TVN - 21:30 - Słodki listopad

Więcej o filmie tutaj:

http://tv.onet.pl/7395,film.html


Moim i nie tylko moim zdaniem film jest magiczny.Polecam
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Piątek, 02 Marca 2007, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj w Tv:

Shrek II - 20:15 - TVN
Raport mniejszości - 22:15 - TVN
Showgirls - 22:05 - Polsat
Mucha - 00:45 - Polsat
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 04 Marca 2007, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Czas Apokalipsy: Powrót - TVP 1: Niedziela 22:15

http://tv.onet.pl/6381164,filmtv.html

Przypadkowa dziewczyna - TVN Siedem: Niedziela 23:20

http://tv.onet.pl/6183,film.html
  
Re: <Pyza U2> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 04 Marca 2007, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No i wczoraj w Polszmacie o 22.05 był "Kill Bill" I, na ktory się spóźniłem przez nałóg pt. "literaki". :/ Na szczęście zdążyłem na japoński taniec.
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Piątek, 09 Marca 2007, 16:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Niewierna - Polsat: Piątek 22:15

Edward i Connie Sumnerowie są małżeństwem w średnim wieku, które wiedzie dostatnie i wydawałoby się szczęśliwe życie. Jednak pewnego dnia w artystycznej dzielnicy Soho Connie poznaje młodego i przystojnego Francuza - Paula Martela, z którym nawiązuje namiętny romans. Odnajduje w nim to, czego brakowało jej w życiu - smak przygody, odrobinę tajemnicy i element ryzyka. Gdy mąż odkrywa prawdę, postanawia stawić czoła rywalow.

Wiecej na:

http://niewierna.filmweb.pl/
  
Re: <Pyza U2> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 18:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj w Polszmacie o 22.05 "Kill Bill 2". Ja niestety nie obejrzę, bo nie zdążyłem w piątek spłacić zaległości za kablówkę. :(
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Sobota, 19 Maj 2007, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




niedziela 20.5.2007 TVP1 godz. 23:00 gorąco polecam ==>"Dogville" reż. Lars von Trier smile.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Piątek, 29 Czerwca 2007, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




od soboty 30.06.07 r. na antenie TVP 1 o godz. 23:25==> KOJAK (mój ukochany serial z dzieciństwa cool.gif ) redface.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Środa, 11 Lipca 2007, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj TVN godz: 23:20 (bez komentarza... eusa_eh.gif ) Austin Powers i Złoty Członek


P.S. moim skromnym jest to najśmieszniejsza ze wszystkich części o brytyjskim agencie cool.gif

Yeeaaah baby yeeaaaah cool.gif

=>http://www.austinpowers.com<=
  
Re: <Berger> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Niedziela, 05 Sierpnia 2007, 03:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W nadchodzącym tygodniu czeka nas kupa świetnych filmów. Już dzisiaj o 23.00 na Ale Kino "Wściekłe psy" Quentina Tarantino. Jutro, o 20.30 na Kulturze"Jedna ręka nie klaszcze" Davida Ondricka. We wtorek o 22.35 na Dwójce "Good Bye, Lenin!" Wolfganga Beckera. W środę można sobie urządzić maratonik. O 20.00 na Europie Europie "Kochana Emmo, droga Bobe" Istvana Szabo, a o 22.45 na Jedynce - "Amelia" Jeana-Pierre Jeuneta. No i w czwartek o 21.30 na Ale Kino - Amores Perros" Alejandra Gonzaleza Inarritu.
  
Re: <Berger> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Czwartek, 16 Sierpnia 2007, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No i jestem zadowolony, bo po raz pierwszy obejrzałem "Good bye Lenin" i początek "Amelii". "Amelię" oglądałem już dawno w kinie, ale scen z jej dzieciństwa nie pamiętam. A są boskie, zwłaszcza ta, w której ginie jej matka. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
A co do "Lenina", z nostalgią popatrzyłem na codzienne rekwizyty nieświętej pamięci DDR i powspominałem. biggrin.gif cool.gif
  
Re: Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Czwartek, 16 Sierpnia 2007, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




"Amelia" świetną jest, widziałam ze trzy razy ;) Mnie bawi [poza sceną z jej matką] na początku filmu to, jak liczy, ile par w Paryżu przeżywa w tej chwili orgazm ;D Szesnaście... Obejrzałabym jeszcze raz.
  
Re: <grusia> Hity w naszych stacjach tv ?
PostWysłano: Czwartek, 16 Sierpnia 2007, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W sumie chyba niewiele jak na tak wielkie miasto. wink.gif
  
Hity w naszych stacjach tv ?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010