Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Lycoris Desktop/LX Build 71 Beta
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Lycoris Desktop/LX Build 71 Beta
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Linux Compatyble podaje, ze wyszedl nowa wersja Lycoris'a, choc w wersji beta, ale nowa :>
jestem tylko ciekaw, co to za linux? ktos moze uzywal juz go?
(pod linkiem sa dokladne informacje i linki do pobrania binarii)
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




http://www.hardware.no/nyheter/images/lycoris_cleandesktop.gif
http://www.modemnet.net/articles/reviews/images/lycoris5.gif
http://www.comexgroup.com/software/_os/img_lycoris/control_center.gif
http://www.comexgroup.com/software/_os/img_lycoris/browsers.jpg
Myślę że Ci sie spodoba . biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 21:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




troche przypomina domyslnego winxp, nie podoba mi sie cos takiego - mowi sie trudno :)


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Czwartek, 19 Czerwca 2003, 21:19, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




Chyba w każdym Linuksie można . wink.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




leee... to ja sie podszkalam w linuxie a tu sie zapodaje takie rzeczy? toz ja od takich interfejsow uciekam...obys szczezl! tfu! wink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
leee... to ja sie podszkalam w linuxie a tu sie zapodaje takie rzeczy? toz ja od takich interfejsow uciekam...obys szczezl! tfu! wink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

lol.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Abaddon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #127
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Hehe

http://www.republika.pl/kukububu/xpde.jpg

To moj pultit podczas jednego z eksperymentow (mialem go... hmm, 20 min ;P)
  
Re: <Abaddon>
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 19:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MACGYER
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6783
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




eusa_wall.gif WYTAJCIE jestem nowy i czy moze wiez jak zajnstalowac jezy polski w tymlinux onazwie LINUX LYCORIS 1.4 PL BO ZA KAZDYM RAZEM GDY PRUBUJE INSTALACI TO SIE BUTUJE MI SIE TEN LINUX CZEKAM NA ODP Z USANOWANIEM MACGYER sad.gif
  
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MACGYER
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6783
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
leee... to ja sie podszkalam w linuxie a tu sie zapodaje takie rzeczy? toz ja od takich interfejsow uciekam...obys szczezl! tfu! wink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Wiadomość wysłana po 1 minucie 25 sekundach:

rude_boy :
leee... to ja sie podszkalam w linuxie a tu sie zapodaje takie rzeczy? toz ja od takich interfejsow uciekam...obys szczezl! tfu! wink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

jestes taki modry to powiec jak zajnstalowac jezy polski w tym linux eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif zly.gif zly.gif zly.gif
  
Re: <MACGYER>
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jezzzzzzzzzzzzzu niech tu ktos posprzata
  
Re: <J@ger>
PostWysłano: Niedziela, 25 Marca 2007, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MACGYER
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6783
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif jestes takim pakierem to powiec jak zainstalowac pakiet polonizacyjny w LINUX LYCORIS 1.4 PL TEN LINUX JEST POJEBANY BO SIE BUTUJE HAAHAHA lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
JESTEŚ TAKIM PAKIEREM TO NAPISZ JAKA JEST KOMEDA BY SFORMATOWAC DYSKIETKE W LINUX SERWEROWYM I CO lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif doubt.gif doubt.gif doubt.gif doubt.gif doubt.gif ZE KTO KOLWIEK WIE
  
Re: <MACGYER>
PostWysłano: Niedziela, 25 Marca 2007, 16:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




plonk synu
  
Lycoris Desktop/LX Build 71 Beta
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010