Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Woda - pytań kilka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Woda - pytań kilka
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 07:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ogor_89
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6828
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mój komp to Gigabyte K8N51GMF-RH, Sempron 2800+ (S754), 512 MB RAM, Segate Barracuda 80 GB SATA II, grafa, dźwięk, lan zintegrowane z płytą.
Z chłodzenia (AC) jestem zadowolony. Największa zanotowana podczas testów temperatura to 41°C i wiatraki nie kręciły się maksymalnie, więc jest całkiem cicho. Jednak chciałbym pobawić się w WC. Po zastanowieniu się stwierdziłem, że przydałby się zestaw którego nie będzie trzeba modyfikować (oprócz dodania bloków) po kupieniu grafy.
Chciałbym abyście doradzili mi jaką pompkę i blok na CPU kupić. Zastanawiałem się nad Atmanem 305, co do bloków to nie mam pojęcia, ale raczej coś taniego.

P.S.
Co sądzicie o produktach hydrox.pl?
  
Re: <ogor_89> Woda - pytań kilka
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




witaj
jak popatrzysz na daty postow to zobaczysz ze to forum juz troche zaroslo pajeczyna :d
wiec nei spodziewja sie szybkiej i konkretnej odpowiedzi
sklep jest w porzadku ale info szukaj na tweaku
  
Re: Woda - pytań kilka
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




tweaka już nie ma, został purepc, a hydrox to nowa nazwa starego badziewia cpc - nie polecam.
  
Re: <EDDY> Woda - pytań kilka
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Maj 2007, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




rotfl
obejrzalem pierwsza strone hydroxa
nie wiem kto im te bzdury wymysla ale
to lepsze niz oslawione dysze :D

postep jest zaczeli stosowac pompy eheima :D
no i nie ma juz 5 metrowych rurek

ale generalnie edyy ci odpowiedzial
z daleka od tego ...
bo i tak kupisz lepsze
  
Woda - pytań kilka
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010