Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Forum umiera Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Forum umiera
PostWysłano: Środa, 30 Maj 2007, 18:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




haps :
Hahahaha lol.gif mam siostre??Blizniaczke??No i prosze-skandal na zawolanie!!I jak zaraz forum ruszylo!!Ula-robimy cos z tym??Moze wiecej o sobie na"private"??Lucekk-Ty to wiesz jak rozruszac towarzystwo.A moze to Ty wystepujesz w wielu osobach,co? zly.gif


Jam jest ten co to ma kilka twarzy...Tutaj występuję w roli kpiarza - więc i nie bierz sobie tego do seca moja droga. Przecież nie dawno dopominałas się o jakiś skandal, wiec postanowiłem zgotować Ci mały przed smak przedstawienia, ale nie mnie grać tu pierwsze skrzypce - pozostawię to Panu MM.
  
Re: <Lucekk> Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 08:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




No , toście mnie zaskoczyli.Ja też mam siostrę , ale ona nie lubi MM,więc to wykluczone , ale przyda się ktoś taki jak Ty,Luckku , bo jakby wszyscy tylko chwalili i słodzili to by było strasznie nudno na tym forum.
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 08:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




haps :
Ula-robimy cos z tym??Moze wiecej o sobie na"private"??? zly.gif

Czemu nie , czemu nie...jak się postarasz,to mnie znajdziesz.Pa.
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




nie tyle co umiera.
ale już umarło. jak dla mnie. cool.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Maga :
nie tyle co umiera.
ale już umarło. jak dla mnie. cool.gif


Maga jesteś zbyt surowa tongue.gif może i umarło, no ale powoli następuje jego reaktywacja (no chyba się zgodzisz ze mną że coś ruszyło? W końcu nie od razu Rzym zbudowano. Przyjmijmy, że z chwilą gdy forum umarło zabrakło środków i rąk do pracy na rozbudowę owego Rzymu). W sumie żałuję, że nie uczestniczyłam wcześniej w "życiu" forum. Ale mam nadzieję, że w tym "nowym życiu" jakoś zaistnieje.
P.S. Będę wyczekiwać chwili, w której zmienisz zdanie. cool.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Maga :
nie tyle co umiera.
ale już umarło. jak dla mnie. cool.gif


Zgadza się, umarło, a to co jest teraz, to jego powtórne wcielenie tongue.gif
  
Re: <Nikita> Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Jak umarło to ciszej nad tą trumną.

(Głos zza światów)
  
Re: <Mike> Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Jak ciszej... właśnie, że trzeba być głośno, by się całe to towarzystwo obudziło ze snu wiecznego cool.gif. (Teraz już wiadomo kto prowadzi tutaj akcje wspomagającą umieraniu forum tongue.gif hahaha biggrin.gif ). W sumie nie jest źle... są osoby, które cośtam piszą, jest tłum, który tylko czyta... Czyli norma eusa_eh.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elma Nevar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6819
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Właśnie przechodzą powoli z tego tłumu do tych "osób", jak z poczwarki w motyla:)
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Kindża :

P.S. Będę wyczekiwać chwili, w której zmienisz zdanie. cool.gif


to se kurwa poczekasz heheheh

Mike :
Jak umarło to ciszej nad tą trumną.

(Głos zza światów)


No nie wierzę. I Tobie nie dali zasnąć snem wiecznym? Masz dobrze, bo obowiązki scedowałeś na mnie i teraz ja tu muszę sprzątać. eh.
  
Re: <Alicja> Forum umiera
PostWysłano: Piątek, 01 Czerwca 2007, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




No prosze:hasło"forum umiera"i ile osób sie obudzilo!Witajcie! tylko...co dalej?
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 02 Czerwca 2007, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #737
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
[..]
ja tu muszę sprzątać. eh.


musisz?




forum jak to forum. ludzie się zmieniają, gusta się zmieniają,sytuacje życiowe się zmieniają.
przychodzą nowi i chwała im za to.
a jeśli ktoś wyznaje zasadę "już nigdy nie będzie takiego forum,już nigdy ..." to już jego sprawa...
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 02 Czerwca 2007, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nata :

musisz?


Ano muszę. Taki obowiązek na siebie wrzuciłam dobrowolnie i się z niego wywiązuję.

nata :
forum jak to forum. ludzie się zmieniają, gusta się zmieniają,sytuacje życiowe się zmieniają.
przychodzą nowi i chwała im za to.
a jeśli ktoś wyznaje zasadę "już nigdy nie będzie takiego forum,już nigdy ..." to już jego sprawa...


Odpowiem Ci tak. Forum tworzą ludzie, a kiedy ci się zmieniają, to i forum się zmienia. Jeśli nie ma tutaj już praktycznie nikogo ze starej gwardii, to i forum nie jest już takie samo. I to nie jest kwestia żadnej zasady, tylko naturalna kolej rzeczy.
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 02 Czerwca 2007, 03:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ja uczciwie przyznam, że i forma forum i jego tematyka już jakiś czas temu mi się znudziła. Na jednej ręce nie policzę lat, które mi minęły siedząc na różnych forach a zwłaszcza o tutejszej tematyce. W tym czasie zmieniło się wiele w innych forumowiczach, we mnie, w Internecie czy też, o zgrozo, w kolorze mojego bloku.
Kiedyś znalezienie grupy ludzi o wspólnych zainteresowaniach było wyzwaniem, dzisiaj ciężko się odpędzić od usług spajających takie grupy, dlatego podważona jest wyjątkowość takiego miejsca. Znak czasu.
Myślę, że, w przeciwieństwie do przeszłości, ludzie nastawieni są na konsumpcję cudzych myśli, niż wygłaszaniu własnych, stąd logujemy się tłumnie, ale niewielu się zdobywa na napisanie posta. Co najwyżej ograniczy się do przepisania informacji z jakiegoś portalu, która to informacja jest przepisana z maila od PR-owca. ;-)
Nie wiem, co z żywotem forum ma "trzymanie władzy" wspólnego, ale jeśli do ożywienia dyskusji potrzebujecie, mili państwo, skandalu, bata albo wskazywania tematyki odgórnie, to jednak dodaje mi radości fakt, że mniej uczestniczę w życiu takiego forum.

Takie mi się refleksje nasunęły po paru miesiącach nieczytania forum. A przyszedłem tu tylko po to, aby obejrzeć fotki z Olafem, bo ciekawy byłem na jakim gra wzmacniaczu. O jego powrocie dowiedziałem się z Myspace ;-) czym potwierdzam na własnym przykładzie wszystko, co napisałem powyżej! :-)
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Sobota, 02 Czerwca 2007, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Ja uczciwie przyznam, że i forma forum i jego tematyka już jakiś czas temu mi się znudziła. Na jednej ręce nie policzę lat, które mi minęły siedząc na różnych forach a zwłaszcza o tutejszej tematyce. W tym czasie zmieniło się wiele w innych forumowiczach, we mnie, w Internecie czy też, o zgrozo, w kolorze mojego bloku.

Masz rację. Czas leci i zmiany napływają razem z nim. Zmieniają się również upodobania, gusta jak i same osoby. Dlatego jeżeli kogoś ze starej ekipy tu nie ma, to znaczy że coś musiało się również zmienić. Więc jeżeli ktoś pisze, że "nie ma już tego forum; forum umarło; itd..." to myślę, że stoi w miejscu. Oczywiście, że pozostają wspomnienia, jakiś tam sentyment do tamtych osób, forum,... lecz trzeba iść za postępem. Wydawało mi się, że się polepszyło. Przyszli nowi ludzie, starzy wyjadacze również, zaczęto znowu dyskutować,... Nie wiem czego oczekujecie. Pewnie za chwile przeczytam, że ja nie powinnam się wypowiadać, bo gówno wiem jak było kiedyś...

gROszeCK1 :
Kiedyś znalezienie grupy ludzi o wspólnych zainteresowaniach było wyzwaniem, dzisiaj ciężko się odpędzić od usług spajających takie grupy, dlatego podważona jest wyjątkowość takiego miejsca. Znak czasu.

Nie wiem jak odległe czasy masz na myśli, ale swego czasu szukałam w kilku miejscach ludzi, których łączyła osoba MM i po bezowocnych poszukiwaniach dałam sobie spokój z jakimkolwiek szukaniem. Nie wiem... może nie miałam szczęścia (zaznaczę, że większość to byli ludzie ograniczeni do "Idola"...a to mnie nie intereswało), może w złych miejscach szukałam. Tego się już nie dowiem.

gROszeCK1 :
Myślę, że, w przeciwieństwie do przeszłości, ludzie nastawieni są na konsumpcję cudzych myśli, niż wygłaszaniu własnych, stąd logujemy się tłumnie, ale niewielu się zdobywa na napisanie posta. Co najwyżej ograniczy się do przepisania informacji z jakiegoś portalu, która to informacja jest przepisana z maila od PR-owca. ;-)

I tu masz absolutną rację, lecz wszędzie gdzie bywałam to było multum ludzi, których się tylko przyglądało i garstka, która coś pisała. Uznałam to za swego rodzaju normę, gdyż była to niewątpliwie cecha charakterystyczna każdego przeze mnie odwiedzanego forum. I tak jest też tutaj.
No i co tu teraz z tym fantem zrobić... doubt.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 03 Czerwca 2007, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




cisza... eusa_eh.gif wszyscy nabrali wody w usta... confused.gif
p.s. czyżbym napisała coś nie tak?
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 03 Czerwca 2007, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
cisza... eusa_eh.gif wszyscy nabrali wody w usta... confused.gif
p.s. czyżbym napisała coś nie tak?


.właśnie.sie.zbudziłem.mam.kaca.ledwo.moge.coś powiedzieć.takiego.kaca.jescze.nigdy.nie.miałem.nie.zdążyłem.przeczyta ć.
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 03 Czerwca 2007, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
cisza... eusa_eh.gif wszyscy nabrali wody w usta... confused.gif
p.s. czyżbym napisała coś nie tak?


Nie, to forum umiera lol.gif
  
Re: Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 03 Czerwca 2007, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Alicja :

Nie, to forum umiera lol.gif

I wszystko jasne lol.gif . Nic dodać nic ująć eusa_eh.gif

P.S. Tak się zastanawiam... Forum, czyli miejsce, które gromadzi ogólnie rzecz biorąc pasonatów. Miejsce, które zmusza do dyskusji, do roztrząsania publicznego pewnych spraw. Żeby był dialog muszą być conajmniej 2 osoby (na forum można conajmniej 10 osób zliczyć, które coś piszą). Podsumowując: forum jest, dialog jest... Czyli podstawowe warunki niby spełnone. W związku z tym, czego brakuje?
  
Re: <Kindża> Forum umiera
PostWysłano: Niedziela, 03 Czerwca 2007, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Przyglądam się tej dyskusji na temat wskrzeszania forum już od dłuższego czasu. I naprawdę nie mogę przestać się dziwić Tobie- Kindża, po co to robisz.
To forum ma już czasy świetności za sobą- podobnie zresztą jak zespół Pudelsi, a więc należy się z tym pogodzić i nie robić setnej reaktywacji forum. Mam wrażenie, że strasznie żałujesz i ubolewasz nad tym, że nie brałaś udziału w dyskusjach, które się tu kiedyś toczyły.
Podsumowując- nigdy już nie będzie takiego forum, nigdy już nie będzie takich Pudelsów.
Aha i ostatnia, ale wydaje mi się najważniejsza rzecz- ktoś powinien o tym pomyśleć wcześniej. Co myślicie nad zmianą tego forum w forum tylko "Maleńczuk + Homo Twist", a starego, nieistniejącego forum "Viribus..." na forum teraźniejszych Pudelsów? Ja jako fanka Maleńczuka nie mam ochoty przedzierać się przez morze wątków i informacji o nowej płycie Pudelsów, bo już mnie to zwyczajnie nie interesuje. Pod rozwagę szczególnie dla starszych bywalców forum- gdyż Ci młodsi stażem chyba nie bardzo znają genezę problemu jaki się pojawił przy okazji "Dawnej..." i który doprowadził do zamarcia forum (jeśli już wszyscy tak bardzo się na to "Umieranie" zawzięli)
  
Forum umiera
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010