Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Yugopolis Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Yugopolis
PostWysłano: Niedziela, 08 Kwietnia 2007, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dagmara
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1080
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




[Czy ktoś już widział w sklepach tę specjalną wersję płyty? Ja nigdzie się nie natknęłam. Wszędzie tylko zwykła.[/quote]


specjalnej edycji najlepiej szukać chyba w empikach, w Łodzi nie miałam problemu - płyta była właśnie w empiku, w innych miejscach natomiast zwykła pojedyncza.
  
Re: <Malena> Yugopolis
PostWysłano: Niedziela, 08 Kwietnia 2007, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




W Bielsku-B ,edycja specjalna w EMPiK-u na "Sarnim Stoku",w Media...tylko zwykla.Edycja specjalna kosztuje 43zł.,ale warto dać,zaręczam.
  
Re: Yugopolis
PostWysłano: Niedziela, 08 Kwietnia 2007, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




ja mam ten "problem" że płytę Yugopolis wygrałam w konkursie Radia Zet i przysłano mi wersję tzw. BASIC... no więc nie miałam zbytnio wyboru... lepszy rydz niż z nic... 40 zyli natenczas ciężko mi było zdobyć, więc postanowiłam zagrać i się udało. A w związku z tym rozszerzonej wersji mi nie będzie dane przeglądnąć sad.gif bo posiadanie dwóch "tych samych" płyt podchodziłoby pod burżujstwo, na które mnie nie stać eusa_sick.gif może kiedyś mi wpadnie w łapy to sobie obejrze dodatki smile.gif. Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy wersji wzbogaconej cool.gif
  
Re: Yugopolis
PostWysłano: Niedziela, 20 Maj 2007, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #737
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




znalazłam na forum t.love : wywiad Muniek+MM :

http://gala.onet.pl/0,1409442,1,1,muniek_staszczyk_i_maciek_malenczuk, wywiady.html
  
Re: Yugopolis
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
megi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6827
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Ja mam nadzieje ze Muniek nie bedzie sie bawił w oddchodzenie zwłaszcza po wczorajszym wystepie w krakowie [zadowolenie] . O MM sie nie boje , jest nie do zdarcia [smiech] . Koniec jego kariery bedzie sie równac z jego śmiercia.
  
Re: <megi> Yugopolis
PostWysłano: Środa, 23 Maj 2007, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




...i miejmy nadzieję, że będzie to po naszej śmierci , bo życie bez piosenek MM straciłoby normalnie sens !
  
Re: Yugopolis
PostWysłano: Środa, 23 Maj 2007, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Nata :
znalazłam na forum t.love : wywiad Muniek+MM :

http://gala.onet.pl/0,1409442,1,1,muniek_staszczyk_i_maciek_malenczuk, wywiady.html

Dziwny jest stosunek MM do samego siebie . Przecież prezentuje całkiem niezły poziom , co udowodniły programy , w których ostatnio brał udział , nieżle wygląda , a już na pewno nie zmarnował swojego talentu ?!
Tak mnie się przynajmniej wydaje.
  
Re: Yugopolis
PostWysłano: Czwartek, 24 Maj 2007, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czołgaj się
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3451
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Maleńczuk wg mnie bezsprzecznie przechodzi kryzys twórczy. Łapie się mnóstwa rzeczy, ale odgrzewa, odgrzewa... Na Demonologic były chyba tylko dwa jego teksty - Antoni Radwan i Demonologic, z czego Antoni Radwan jest literacką wpadką. Adam też jest zgoła nierówny. Kaczorów nie skomentuję. Wielkość pisarza w dużej mierze poznać można po ponadczasowości jego wytworów pióra. Takie były trzy pierwsze Twisty, Viribus Unitis, Narodziny Zbigniewa (wiem, że to Piotr Marek, wiem), taki był Psychopop, solowe rzeczy MM, nawet na Ande La More nie ma aktualiów. To się zaczęło od Wolności Słowa (utworu, bo na płycie więcej takich kawałków nie ma) - po prostu przerzuca się ten utwór, bo nikt już nie pamięta o połowie polityków tam występujących. No. Tak że martwi mnie pan Maleńczuk, i oby odżył.
  
Re: Yugopolis
PostWysłano: Piątek, 25 Maj 2007, 07:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




czołgaj się :
Maleńczuk wg mnie bezsprzecznie przechodzi kryzys twórczy. Łapie się mnóstwa rzeczy, ale odgrzewa, odgrzewa... Na Demonologic były chyba tylko dwa jego teksty - Antoni Radwan i Demonologic, z czego Antoni Radwan jest literacką wpadką. Adam też jest zgoła nierówny. Kaczorów nie skomentuję. Wielkość pisarza w dużej mierze poznać można po ponadczasowości jego wytworów pióra. Takie były trzy pierwsze Twisty, Viribus Unitis, Narodziny Zbigniewa (wiem, że to Piotr Marek, wiem), taki był Psychopop, solowe rzeczy MM, nawet na Ande La More nie ma aktualiów. To się zaczęło od Wolności Słowa (utworu, bo na płycie więcej takich kawałków nie ma) - po prostu przerzuca się ten utwór, bo nikt już nie pamięta o połowie polityków tam występujących. No. Tak że martwi mnie pan Maleńczuk, i oby odżył.


Amen.
  
Re: <czołgaj się> Yugopolis
PostWysłano: Wtorek, 29 Maj 2007, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




MM odżyje , nie martwmy się. Na pewno już ma coś w zanadżu i za chwilę czymś nas zaskoczy .
  
Re: Yugopolis
PostWysłano: Wtorek, 05 Czerwca 2007, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Foty z koncetu Yugopolis

http://muzyka.onet.pl/10172,52695,galerie.html
  
Yugopolis
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010