Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> WITAM NA FORUM !!! Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




Hello!

Czyżby Bad się do nas przenosił?? eusa_eh.gif biggrin.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




wątpię ;) na u2bad był wątek w topicu "Problemy" i użytkownicy U2 bad twierdzą, że wolą swoje małe, kameralne forum biggrin.gif
  
Re: <evay> WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




cześć Mrówa - witamy cool.gif

OT - pewnie większość z Was jest zarejestrowanych nie tylko na forum heha, ale również na innych jutowych forach i systematycznie śledzi co się tam dzieje i uczestniczy w dyskusjach - ja nie widzę w tym żadnej zdrady cool.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




OT - ja też nie, ale raptownie Bad taką falą do nas "nadjeżdża". Osobiście jestem zarejestrowana na Bad, ale żadko tam zaglądam z różnych, tajemnych powodów wink.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Czwartek, 14 Grudnia 2006, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




Cześc Mrówa ;)
Droga Paulina czy też Ilovebono jak kto woli ;) muszę cię niestety zmartwić uzytkownicy U2 Bad forum w żadnym wypadku nie są kastą czy też inną zamknieta społecznością forumową wręcz przeciwnie każdą nowa osobe witamy bardzo serdecznie, a takie "wędrówki" forumowe nie są chyba niczym złym, nieprawdasz? w końcu kazdy szuka swojego miejsca w tym wirtualnym świecie ;) Ja sama jestem zarejestrowana chyba na wszystkich mozliwych U2-towych a także i ogólnomuzycznych forach na niektórych się żadziej wypowiadam a na innych jestem stałym gosciem to chyba nic złego i takie forumowe podziały jakoś mnie nie cieszą w końcu jestesmy fanami tego samego zespołu ;)
Przepraszam za OT Na dalszą dyskusję zapraszam na gg
Love And Peace cool.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2006, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




Witam Cię Mrówku mój Drogi ;) bardzo miło, że tu zawitałeś!
Co do forum Bad - czytuję, czasami piszę i nie mam nic przeciwko "migracji" (ciekawe określenie swoją drogą ;))
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Sobota, 16 Grudnia 2006, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zewlak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6664
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich :)

Fanem U2 jestem odkąd pamiętam. Mam nadzieję, że moje wypowiedzi wniosą coś do dyskusji.

Nie znam jeszcze tych forumowych U2-owych koneksji, ale pisałem wcześniej na U2 Poland.

Pozdrawiam
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Sobota, 16 Grudnia 2006, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kurcze, przepraszam, że to powiem, ale nie wiedzieć czemu za pierwszym razem Twoją ksywkę przeczytałam jako "zlewak"... redface.gif
Witam oczywiście smile.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Sobota, 16 Grudnia 2006, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Witamy bardzo serdecznie!

Na tym forum nie ma żadnych koneksji, jesteśmy po prostu jedną wielką rodziną biggrin.gif Mam nadzieję, że Ty również znajdziesz tu dla siebie miejsce. Gwarantuję, że poznasz tu wielu niezwykłych ludzi wink.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




hello hello zewlak ;)
kojarze Cię z U2 Poland ;)
Witamy na hehu
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Czwartek, 08 Marca 2007, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




Witamy serdecznie :)
hehe choć sam biegam wszędzie :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Marca 2007, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mary
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6744
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Hej:) Witam wszystkich:) Zalogowałam się tutaj już trochę wcześniej, ale dopiero od wczoraj zaczynam tu zaglądać.
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Czwartek, 15 Marca 2007, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maya
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6339
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Ja się już też zalogowałam jakiś czas temu, ale jakoś tu nie zaglądałam redface.gif , postaram się to zmienić :)


A tymczasem witam Wszystkich ! biggrin.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2007, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mary
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6744
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




HAh, ale jakoś się tutaj jeszcze nie odnalazłam. Siedzę na razie na Joshua troszkę;)
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Niedziela, 25 Marca 2007, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maya
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6339
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




to tak jak ja:) wiecej czasu na joshua spedzam... smile.gif
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Niedziela, 01 Kwietnia 2007, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kubau2
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6590
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Czesc!! Jestem kuba i slucham u2 od koncertu w chorzowie wpadnijci do mnie na bloga [size=24]http://www.u2kuba.blog.onet.pl/ znajdzicie na nim wszelskie informacje dotyczące mnie no i przede wszystkim zespołu a także moją kolekcję bootlegow.
SERDZECZNIKE ZAPRASZAM[/size]
  
Re: <Maya> WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Wtorek, 05 Czerwca 2007, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dire
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6846
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Witam WSZYSTKICH! Cieszę się, że nareszcie tutaj piszę, a nie tylko podglądam rozmowy. Muszę się częściej tutaj pojawiać i udzielać ;].
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Środa, 06 Czerwca 2007, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Scarlet
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5674
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Witaj! Może Tobie uda się rozruszać towarzystwo wink.gif Trzymam kciuki!
  
Re: WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Środa, 13 Czerwca 2007, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
geronimo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6054
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich fanów U2 biggrin.gif
Biernym czytelnikiem forum jestem od ok 2 lat

Mam nadzieję, że od tej chwili, znajdę możliwie dużo czasu na aktywny udział w życiu forumowej społeczności.

Pozdrówka biggrin.gif
  
Re: <geronimo> WITAM NA FORUM !
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Czerwca 2007, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




Witamy! witamy serdecznie! biggrin.gif
  
WITAM NA FORUM !!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 34 z 36  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010