Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> gdzie szukac sprawiedliwosci?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
gdzie szukac sprawiedliwosci?
PostWysłano: Sobota, 21 Lipca 2007, 08:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlop_w_sadzie
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6881
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




sad rodzinny zasadza alimenty w wysokosci takiej jaki jest moj miesieczny dochod! kodeks rodzinny mowi , ze podstawa zasadzania wysokosci alimentow sa mozliwosci zarobkowe. moje mozliwosci zarobkowe sa takie a nie inne i wyzsze byc nie moga, gdyz moja praca normowana jest porozumieniem europejskim o czasie pracy nr 561/2007 (umowa wspolnotoeuropejska).
nadto sad nie powoluje przedstawianych i wnioskowanych przeze mnie swiadkow. sad podwaza dokumenty z urzedu skarbowego, zakladu pracy i zus- twierdzac ze na pewno mam wyzsze dochodu z racji mojej pracy a wszystkei te organy oszukuja. wmawia mi na sile ze mam jakis samochod marki zuk rok produkcji 1987 i tym zukiem mam zarabiac swiadczac uslugi transportowe, gdzie przedstawiam zaswiadczenie z wydzialu komunikacji, iż nie posiadam żadnego pojazdu mechanicznego. swym postepowaniem sad zmusza mnie do kradziezy, abym mogl zyc!!!
sad apelacyjny podziela postanowienie sadu rodzinnego. rzecznik praw obywatelskich-potrafi tylko cytowac kodeks rodzinny, ktory kazdy moze sobie znalezc w internecie, helsinska findacja praw czlowieka walczy o prawa na tybecie, a w tej sprawie nie podejmuja zadnych krokow bo sa bardzo zajeci, prezydent nie odpisuje na pisma, premier nie odpisuje na pisma, ziobro i ministerstwo sprawiedliwosci w ogole na nic nie reaguje, prasa nie chce podjac sie tematu-zadna prasa .wszyscy maja to gleboko gdzies!! wwszyscy daja przyzwolenie na lamanie praw czlowieka (konstytucja gwarantuje rownosc obywateli) w moim przypadku sedzina zada ode mnie dokumentow potwierdzonych notarialnie, a potem wyprowadza je z akt sprawy , a powodka moze przedstawic ksero , swistek jakiegokolwiek dokumentu i jest on bardziej wiarygodny od mojego notarialnie potwierdzonego, a n iby wszyscy w tym naszym kraju sa rowni wzgledem prawa -to nam zapewnie onz deklaracja praw czlowieka. artykuly sobie a pani sedzia sobie. co zrobic ze stronniczym sadem? jak wyeliminowac szowinizm i nonszalancje? co zrobic aby takich ludzi mogl ktos zweryfikowac, bo teraz sedzina jest nietyklana -az strach sie bac sadow karnych!!! dlaczego nikt nie ma ochoty by zweryfikowac postepowanie sedziego? zabrano mi prawo do obrony, zabrano mi prawo do godnego zycia i co? i nic!! nikt nie kiwnie nawet palcem by chociazby tylko zweryfikowac zgodnosc postepowania i zasadnosc wyroku. moze ktos mi pomoze, prosze o informacje, co jeszcze mozna zrobic by w koncu ktos zainteresował sie stronniczym sadem. prosze.
  
Re: <chlop_w_sadzie> gdzie szukac sprawiedliwosci?
PostWysłano: Sobota, 21 Lipca 2007, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




chwalisz sie czy zalisz ?
bo jakos nie nadazam
  
Re: <J@ger> gdzie szukac sprawiedliwosci?
PostWysłano: Sobota, 21 Lipca 2007, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlop_w_sadzie
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6881
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




widac ze masz problemy z logicznym mysleniem J@ger , a oprocz tego nie znasz poprawnosci polskiej pisowni i radze ci wybrac sie do korepetytora, bys wyeliminowal bledy ortograficzne. i wszystko w temacie. wszystkeigo dobrego ci zycze.
  
Re: <chlop_w_sadzie> gdzie szukac sprawiedliwosci?
PostWysłano: Niedziela, 22 Lipca 2007, 09:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




amen trolu

... btw forumprawne.org/o,65580.html

jakis taki podobny post
  
Re: gdzie szukac sprawiedliwosci?
PostWysłano: Niedziela, 22 Lipca 2007, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlop_w_sadzie
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6881
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




zal mi ciebie j@gr
  
gdzie szukac sprawiedliwosci?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010